Skočiť na obsah

Lacné letenky


weirdo

Odporúčané príspevky

  • Pred 5 týždňami...

rozmyslame ze by sme sli s priatelom v novembri do Barcelony, ale boli by sme tam len 1 den :-) ja som vzdy chcela ist do barcelony a tak by sa mi splnil sen, hoc aj len na ten jeden den...spiatocna letenka by vysla na jednu osobu 4 eura aj so vsetkymi poplatkami, je to cez ryanair...no neviem sa rozhodnut, ja som nikdy neletela este :-) no musim sa rozhodnut dnes :-) lebo iba do dnes je ta akcia...kamoska takto ide asi s dalsimi 20timi ludmi do Porta na otocku :lol:

 

cesta by vyzerala nasledovne, v pondelok vecer do frankfurtu (hahn) tam by sme cakali 7 hodin a potom let do Barcelony kde by sme boli cca tych 24 hodin a potom zas do franfurtu, cakanie 7 hodin a naspat sem :-)

 

hmmmm

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...

viete odporucit nejaku stranku, kde maju vazne lacne letenky?

Včera som na pol ucha zachytil niejakú infošku v rádiu,že sa má uzákoniť,aby cestovky,letecké spoločnosti,.... proste všetci uvádzali skutočné ceny leteniek včetne letiskových poplatkov,nakoľko sú takto zákazníci zavádzaní.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 7 mesiacmi...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 1 rokom...

Ryanair ma teraz celkom lacne letenky, co ma zaujalo tak z Milana do Tangieru (Maroko) to vychadza spiatocna na 10€ + poplatok za platbu kartou, nie som si isty, ale online checkin by mal byt gratis

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 1 rokom...

Ahojte,

nedávno som letela po ukončení práce do New Yorku. Chcela som precestovať ho, ale aj nájsť si prácu a spoznať nových ľudí. Nechcela som ale dať všetky peniaze len za letenku.Ale bola som s tým zmierená. Mamka mojej kamarátky mi ale poradila, že počula v rádiu, že ľudia teraz často používajú nejaký dopytový systém Ani som nevedela čo to je.Tak som si s ňou sadla k počítaču a chcela som aby mi to ukázala. Skúsila som sa tam registrovať, vyplniť svoju požiadavku a len som čakala. Tá firma sa mi ozvala za 2 dni a poradila mi čo a ako mám urobiť a koho mám skúsiť sa opýtať. Priamo mi dala kontakt. Neplatila som za to nič. Letenku som vďaka tomu zohnala av tej cene čo som si predstavovala. Som teraz veľmi spokojná v New Yorku. Skúste to tiež.

:)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 rokmi...

Nemám  prehľad aké ceny leteniek sa pohybovali v roku 2012 do Japonska,  Linkman  už   let do Japonska má tuším aj za sebou .. :thumbsup:  no teraz v roku 2015 letenka do Japonska (spiatočná) konkrétne na november, stála syna 442 EUR. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

minule bol tusim nejaky error do tokia za 229.

 

Inak lacne letenky sledujem pravidelne, minuly rok som takto letel do Berlina s Austrian za 7,50 return a do Prahy s CSA za 11 :)

 

V aprili za 145 do Abu Dhabi s Air Serbia. Tento rok ma caka este 6 letov s Ryanairom, kde sa mi tiez zatial dari kupovat letenky lacnejsie ako na Ryanair webe a na buduci rok mam kupeny jednu error letenku za 135 do Biskeku.

 

Len to chce pravidelne sledovat weby zamerane na letenky a vacsinou sa rychlo rozhodovat :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

minule bol tusim nejaky error do tokia za 229.

 

 

a hľa, bisťu..   :) najbližšie, ak budem/e potrebovať pomoc, tak keď môžem,   odskočím si pre radu tuná k tebe, lebo ako píšeš,  sledovať weby zamerané na letenky, ťa   baví  :thumbsup:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

nie že by som chcela teraz spred teba uchmatnúť lacné letenky, ale prečo sú tie letenky také lacné?

ako k tomu dochádza a kde a prečo a kde ich možno nachádzať ... a tak, všetko okolo prosím, nech neumriem taká hlúpa :innocent:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie že by som chcela teraz spred teba uchmatnúť lacné letenky, ale prečo sú tie letenky také lacné?

ako k tomu dochádza a kde a prečo a kde ich možno nachádzať ... a tak, všetko okolo prosím, nech neumriem taká hlúpa :innocent:

 

v pripade az takto lacnych leteniek sa zvykne jednat o chybny tarif, t.j. v globalnych rezervacnych systemoch je jedna z poloziek, z ktorych sa letenka sklada chybne nacenena. V takychto pripadoch vacsinou treba konat rychlo a hned kupovat a platit (akonahle je letenka zaplatena a je vystaveny e-ticket, tak sa pravdepodobnost, ze clovek poleti, velmi zvysuje), lebo tieto chyby (ak sa objavia), zvyknu mat kratku zivotnost, kym ich opravia.

 

no a treba sledovat diskusne fora a stranky, ktore sa tomuto venuju :)

ja osobne denne sledujem akcniletenky.com a cestujlevne.com

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov