Skočiť na obsah

Snooker


game

Odporúčané príspevky

tiborco

 

tak som sa objavila :lol:

 

takže, po dlhom čase zasiahnem do debaty do mojho milovaného snookru....

no, tento turnaj bol celkom fajnovy,aj ked som nejak kvoli casovemu posunu nestihala zapasy,ale chvalabohu,turnaj zacal naberat na obratkach ku koncu,aj bez Ronnieho,ktory s evidentnym nezaujmom odohral zapas...

finále som si priala Selby-Maguire,pripadne Day, lebo Murphy nie je nejak moj styl, ale tak nakoniec to Stephen ustal, pricom jeho 147 vo semifinale bola perfektna a som rada, ze sa chlapec tak vratil do formy a po tomto turnaji som si ho velmi oblubila,takze Ronnie dostal tazku konkurenciu u mna :)

 

19. aprila nam zacina MS, snookrovy sviatok,takze si ho nenechajme ujst a tipujme kto bude majster alebo finalisti, moj tip:

 

Maguire-O´Sullivan

Maguire-Selby

alebo lubovolna kombinacia tychto hracov :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Odpovedí 62
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • tiborco

    18

  • game

    13

  • 3sis

    8

  • tomba

    6

Top prispievatelia v tejto téme

Takže od soboty nám ide najvýznamnejší snooker-ový turnaj sezóny - World Championship :lol:

Zatiaľ je stále rozohraté prvé kolo, teší ma, že postúpil Higgins a včera i napriek nepriaznivému stavu aj Hendry... :)  Ale Allen si zaslúži obdiv, celkom solídny zápas to bol, Hendry predsa ukázal svoje prabohaté skúsenosti, i keď už nie je v takej forme ako v minulosti, ale tomu sa ani nečudujem - on už dosiahol prakticky všetko :)

Stephen Maguire rozohrá svoj zápas zajtra s Hamiltonom, tiež aj Ronnie začína zajtra.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zatiaľ to má Maguire parádne rozhraté, včera sa začal jeho zápas s Hamiltonom, zatiaľ vyhráva 8-1, takže keď sa nestane nič neočakávané, tak Stephen postúpi do druhého kola... :lol:

Nie, žeby som bol nejaký priveľký nadšenec Snooker-u, ale mohli by sa ozvať aj iní, lebo tu začínam viesť monológ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Pred pár momentami som pozeral nejaký match Hendry - Murphy

V siedmej hre myslím Hendry sám pozrážal všetky gule, Murphy si ani nestrkol.

Potom nasledovali ovácie a tak....to je taká veľká vec keď niečo také dokáže? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Veľka vec je to preto, že tak uhra veľa bodov. Ak sa dostane cez stovku, to sa nestava často, pri špičkovych hračoch zriedka (niečo podobne ako hattrick v hokeji či futbale). Na veľkych turnajoch maju za každu stovku nejake bonusy. Buď finančnu alebo nejaku materialnu (drahe hodinky...) odmenu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Ách tak toto je moje! Je to úžasná pohodička čumieť na to, nehovoriac, že tá zelená farba upokojuje :lol:

V podstate nikdy poriadne neviem, v akom stave je sezóna a kto je momentálna jednotka ale v danej chvíli ma to jednoducho zhypnotizuje a tyčinky sa rýchlo míňajú. pre diváka pekná strata času ale po niektorých vypätých dňoch v škole napr. si to neviem vynachváliť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 rokmi...

úplne náhodou som pred pár dňami zazrela tento "zápas" v tv ... úchvatné divadlo

 

snookrová žijúca legenda Ronnie O'Sullivan, o ktorom znalci hovoria, že keby mal v poriadku psychiku, bol by jednoducho neporaziteľný -

päťnásobný majster sveta v snookeri na finále Welsch Open  nepustil svojho kolegu čínskeho Ding Junhui ani vstať zo stoličky.

 

vymietol za sedem minút stôl a dosiahol strop 147 bodov s ľahkosťou majstra dvanástykrát v kariére,

 

a jeho ťažko prekonateľný rekord - za 5 minút a 20 sekúnd vymetený stôl - a bol by rýchlejší, keby tam "neprekážal" občas chudák rozhodca:

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

tohtoročné MS v snookri v Sheffielde prinášajú hodne zaujímavé výsledky ... dnes začal prvý semifinálový session,

kam sa po urputnom zápase dostal ako semifinalista 45 ročný Alan McManus, ktorý bol naposledy semifinalistom roku 1993 ...

potom sa pohyboval ku koncu svetovej stovky, po 23 rokoch kdesi nabral sily a všetko svoje umenie a odohral aj s boľavým chrbtom senzačný štvrťfinálový zápas.
keby dnes aj nevyhral, prekonal už teraz sám seba.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nevyzerá, ani priveľa času na odpočinok nemal, a včera to bol sakra tvrdý boj, až do konca ...

ale už aj tak ... po 23 rokoch povstať z popola je ohromujúci výkon ... : )

 

 

a trochu viac som zvedavá na ten druhý zápas : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bol skvelý, ale Ronnie sa mi zdal trochu ako komu sa nechce ... ale to je u neho myslím taký normálny stav ... potom sa vzchopí a ide ako diabol, ale tentokrát nevyšlo, no ... čo už. škoda.

 

úplne perfektné bolo čakanie na predposledný strk ... keď bolo konečne jasné, že Drevená Tvár Marco to má konečne doma ... každý čakal na jeho reakciu, a reakcia bolo jedno mierne zapumpovanie rukou, bola som pod stolom, aj s moderátormi a hľadiskom :)

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov