Skočiť na obsah

weirdo

Odporúčané príspevky

edit. 24.7.2018:

starý link už nefungoval dlhšie, nový na vyplnenie navštívených krajín je tu:

https://traveltip.org/countries_visited.php

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

myslim ze dair (alebo mazmar) nas tu vyfuckuje vsetkych, ale aj tak ... chodte na tento link a hodte sem obrazok, kde vsade ste uz boli ...

tutok


 

North, west, south, east

... ku kazdej z tychto svetovych stran poprosim miesto, kde ste boli najdalej.

edit: doplnená citácia úvodného príspevku pripojenej témy. C.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...


Česko, Cyprus, Egypt, Francúzsko, Gibraltar, Grécko, Holandsko, Izrael, Maďarsko, Nemecko, Portugalsko, Rakúsko, Slovensko, Španielsko, Taliansko, Tunis, USA, Veľká, Británia

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach


Kedze moj net je dost ubohy, a celemu pocitacu zacne sibat, ked chcem nieco uploadnut, tak z toho nic nebude :lol:
Ale bola som na Slovensku :) v Cesku, Madarsku, Rakusku, Chorvatsku, Nemecku, Belgicku, Holandsku, Luxembursku
Zaciatkom aprila sa mi to rozsiri o Svajciarsko, Taliansko, Lichtenstajnsko a ak neskrachujeme, tak buduci rok Spanielsko, Francuzsko, Maroko, Alzirsko, Tunisko... no aspon dufam, ze ma tam pustia :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No byt som bola... Ale toto tu je nejake Slovensko- Madarsko, takze ani neviem, kde vlastne som... Asi 50 m od hranic :lol: Ale v kazdom pripade dufam ze tu uz nebudem dlho :) Konkretne tu, a ani na Slovensku by som uz nemusela byt dlho...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prosim o dodrzanie 2pravidiel v tejto teme:

1. davajte svoje obrazky cez súbory - možnosť pod každým príspevkom cez plný edit.
2. uploadnute obrazky malych rozmerov nechcem. bud postnite cely velky (bez toho aby bolo treba niekde klikat), alebo nepiste do temy.


thx

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...


Slovensko, Česká Rep. Deutschland, France, Espańa, Italia, San Marino, Monaco, Österreich, Magyarországh, Slovenija, Hrvatska, Srbija, Makedonija, Bulgarija, Bosna i Hercegovina, Hellas + Suisse, Lichtenstein

:lol:
tento rok mozno este pribudne ukrajina a rossija

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov