Skočiť na obsah

Atletika


tomassi

Odporúčané príspevky

Hrašnová to je niejaká slovenka?

Jasne, že je, inač by som to sem nepisal. :)

 

Ináč, my máme ešte dalšieho adepta na medailu....ako sa volá ten zápasník čo získal naše občianstvo?

Zapasenie nie je atletika. :lol:

Inak tych adeptov na medaily mame viacero hlavne mimo atletiky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zapasenie nie je atletika. :)

Inak tych adeptov na medaily mame viacero hlavne mimo atletiky.

nemudruj :lol:

 

hej, sekol som sa, chcel som to do témy Peking :)

a už viem, Musuľbes či ako ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

Konecne sa nam rozbieha na olympiade aj ATLETIKA, a uz dneska sa rozdaju aj prve 2 sady medaili ... na programe je finale Vrhu gulou (muzi) a Beh na 10 000 metrov (zeny)! Okrem toho sa nam rozbiehaju kvalifikacie a rozbehy aj na dalsie sutaze cize az teraz je olympiada v plnom prude!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2:2... Dvaja postupili a dvaja vypadli. Haborak skoncil v guli az na 30.mieste... :lol:

 

Charfreitag postupil, ale kvalifikacny limit nehodil... :)

Akurat Klocova s prehladom do semifinale.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Akože, ten kto sa tešil od posledného súboja Gay - Powell na ich súboj v Pekingu, dúfam že teraz nie je sklamaný :lol:

 

Bolt super, od prvej 200ky na ktorej som ho videl som mu fandil :)

 

edit

OFF TOPIC: preco piste sem ked je Tema aj ATLETIKA???

nechcem žalovať ale...to Phersu začal :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Armén vo švédskych farbách. A škandál majú Švédi a nie my :lol:

Hovoril som za všetkých priaznivcov olympiády.

 

A klobúk dolu pred USAINOM BOLTOM len som zvedavý či to dokáze aj na 200m a Asafa až piaty tam to bolo skutočne moc vyrovnané.

 

A bobsapp aký donášač.

Ja väčšinov všetko píšem sem bo sa to týka olympiády keď budem písať o zlatej lige tak potom do atletiky. Viem že tomassi na to upozornoval nech to davame do príslušných tém ale mne sa to páči tu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Akože, ten kto sa tešil od posledného súboja Gay - Powell

Niekto sa tešil na suboj Gay - Powell??? :lol:

 

Môžeme sa v najbližšej dobe tešiť na ďalšie rekordy Bolta, kedže ma taku formu a teraz vypustil zaver. Zaujimavy ešte bude šprint na 200m, a štafeta 4x100. Pri tej jamajskej zostave...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No tak to uz hej ... Usainovi Boltovi patri za vcerajsi vykon absolutorium a jeho cas 9,69s mohol byt este lepsi, ale on si to nechava na neskor aby mal este aj neskor co prekonavat! Luto mi bolo vsak bezca z Holanskych Antyl menom Churandy Martina, ten sa kazdym behom stale zlepsoval (a posuval narodny rekord stale na lepsi cas), no a nakoniec mu medaila unikla o dve stoniny (0,02) sekundy! Skooooda toho, snad nabuduce!

 

Ukrajinci vcera slavili v zenskom sedemboji ked zlato aj striebro putovalo pre nich! Obe Ukrajinky (Dobrynska a Blonska) boli skvele a pravom sa obe postavili na podium a na 3.mieste finishovala americanka Hyleas Fountain.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nádhera dnes je vskutku parádna atletika.

 

Začal hod kladivom, kde Bielorusi hádzali cez 82 ale Slovinec ich aj tak prekonal a získal prvé zlato pre Slovinsko v atletike.

 

Finále 3000m cez prekážky ženy bolo skvelé padol ďalší svetový rekord Ruska nasadila vysoké tempo som si nemyslel že to vydrží dokonca ale vydržala a s veľmi vysokým náskokom vyhrala.

 

A nakoniec ešte finále 100m žien na prvých troch priečkach Jamajčanky a rozhodcovia nedokázali rozhodnúť ktorá je druhá a ktorá tretia tak Jamajčanky majú jedno zlato a dve striebra.

 

Jamajčania striedajú Američanov na tróne šprintérskych kráľov a kráľovien.

 

Ešte ide 10000 som zvedavý čo nám prinesie to.

 

Každopádne atletika na tejto olympiáde v Pekingu je veľmi kvalitná.

 

 

Ešte pridávam.

 

Padli ďalšie olympijské rekordy prvý v trojskoku kde Kamerunčanka obhájila svoj triumf z Athén.

 

A ďaľší padol v 10000m kde Etiópčania vyčkávali celý závod a nehrnuli sa do predu ale posledných 600m nastúpil Bekele a spravil nový olympijský rekord. Eritrejčanom odišli sily celý závod ťahali až stratili sily a jediný z troch sa dostal do finálovej sedmičky v ktorej boli traja Etiópčania z toho dvaja na stupni víťazov a traja Keňania a jeden z nich je na stupienku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

boooze, nejako vobec to nestiham sledovat a vobec sa mi nelubia tie vysielacie casy (sposobene pekingskym casovym pasmom), ah - aka to bola parada v Athenach 04 sledovat po veceroch atleticke a gymnasticke discipliny. A nie ako teraz ked nieco je najneskor o 16tej! No a take plavanie - to ak chcel clovek vidiet Live tak si musel riadne privstat. Zo zaznamu ma moc nebavi nic pretoze uz vediet ako nieco skonci tak to ma nenaplna!

 

nooo a takto mi cele atleticke dianie unika pomedzi prsty :lol: no ale na ostep to si dam preistotu budik aby som to nezmeskal :)

 

 

a dneska som zvedavy hlavne na Yelenu Isinbaevu ... to by bol priam zazrak keby ona nevyhrala zlato (ale vsetko je mozne)

no a nenecham si ujst ani 800m zien a 400m cez prekazky muzov! snad to neprepasnem

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No, hlavne ze boli reci o utoku takmer na zlato. To samozrejme myslim Valjukevica... :lol:

Veď prave. Vo svetovych tabuľkach je 6. V poslednych mitingoch sa umiestňoval vždy do 5. miesta. Neviem, čo sa stalo. Limit bol 17, 10, a on skočil 17,08 m.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je to velmi jednoduche, prisla olympiada, bolo potrebne zabojovat. Ked si prejdes tie vyroky, tak sa to v niecom podoba. Aj Charfraitag, aj ta maratonkyna. Bobkova vcera zaspala na starte... :lol: Veldakova tri preslapy.

 

Ale ok, aj ine vypravy maju "odpad". U nas je to pri nasej spicke dost citelne.

 

No, tesim sa zajtra na to zenske kladivo a to bude z nasej strany na OH asi vsetko. To desatbojara velmi nepoznam, tak sa nevyjadrujem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov