Skočiť na obsah

Atletika


tomassi

Odporúčané príspevky

Viem že niekto taký existuje, ale tak Hooker jeden z naj tyčkárov a v ženách som teraz na 200m či čo to bolo videl tiež jednu :lol:

Tí sa v slovníku vyskytujú o čosi častejšie ako ten náš ######, ktorého ľahko zahrali, zahrajú do autu

 

Pred chvíľou tesne útok na WR na 400m ženy prekážky a super súboj vo výške pokračuje.

 

No a včerajšia dráma v disku...Harting, jeho pokus a radosť už zdobí moju zeď na fb :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No, tak bežec Manfred K... sa vyskytoval pomerne často (Karol Polak ma jednu pamätnu hlašku), rovnako tak slovinsky futbalovy ex-reprezentant Aleš K. Ten hral aj svojho času (nie teraz naposledy) proti SR a ak sa nemylim tak aj na Euro 2000.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

joj Blanka ako ladne ta chorvátska antilopa skace :lol:

 

finale muzov na prekazkach ma tak trochu prekvapilo, vyrovnane do poslednej chvile nevedeli kto ako na tom, ale najma to ze divaci sa na nich vykaslali ani ich poriadne neoslavovali a to najma vitaza ktoremu ani vlajku nehodili dost smutne

k Boltovi nic netreba je to extratrieda, ale aj tak mam radsej Asafu :)

 

 

a pre mna osobne vcerajsi najvacsi hrdina jednoznacne Ali Abdosh keby bolo viac takych sportovcov radost pozerat na preteky

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pekne Pekne :) Kvalifikácia oštepu je za nami a do finálovej 12-ky postúpila kompletná fínska zostava!

 

Tero Pitkämäki, Tero Järvenpää, Teemu Wirkkala, Antti Ruuskanen

 

Všetkých štyroch uvidíme v nedeľu vo finále, čaká sa na medailu :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"V Juhoafrickej republike už testy urobili v marci tohto roka avýsledky sú jasné.

Semenyaová nemala v Berlíne štartovať medzi ženami.Ale funkcionári sa rozhodli to risknúť"

cituje Blick svoj zdroj, ktorý si neprial byť menovaný.

 

hm

čo v takýchto diskutabilných situáciach robiť?

stopnúť športovca počas riešenia problému

alebo ho nechať pretekať a dodatočne meniť výsledky?

 

inak škoda Amíkov v 4x100m

ReaggeBOYZ teraz nebude mať kto tlačiť dopredu

chlapci to buď vyklušú a bude to nešportové

alebo pôjdu na sveťák a ten rozdiel v cieli bude vyzerať tiež nešportovo :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale zatiaľ je to stále len jedna pani povedala

keď je to pravda, nemala toho človeka poslať juhoafrická republika štartovať medzi ženami

 

je mi ľúto športovca, ktorý tvrdo makal, ale pozastaviť je asi jednoduchšie ... chyba nastala už na samom začiatku, keď je tá správa pravdivá

 

boli na štartoch už ženy, ktoré vyzerali ako chlapi, ale aspoň hlas mali ženský, tu som zapochybovala, keď som to počula prvýkrát hovoriť

desné. ja som človeka pomenovala to.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

skúsme porozmýšlať

 

čo v takýchto diskutabilných situáciach robiť?

stopnúť športovca počas riešenia problému

alebo ho nechať pretekať a dodatočne meniť výsledky?

 

odhliadnuc od toho,

či je táto informácia pravdou alebo nie

 

ak športovec podvádza a vyhrá

dá sa to dodatočne vyriešiť, aj keď to už nie je ono

 

ak športovec nepodvádza a zakážu mu účasť? . . .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aj tak by som zrejme zabránila pretekať ... práve preto, že dodatočné úpravy výsledkov sú zvyčajne nanič, hlavne keď ide o prvé miesta, na stupni víťazov možno stáť iba raz ... a to si divák zapamätá a píše sa do análov, dodatočné úpravy sú fakt nanič.

a keď sú dôvodné podozrenia, ako v tomto prípade :

 

Bývalý tréner prehovoril: Semenyaová je hermafrodit

 

a ja neviem, či je niečo také ako ľudský hermafrodit ... od toho sú iní odborníci

ale zabránila by som pretekať, pravdepodobne

 

zatlačiť na informátora, zrejme, ale je dobre, že o tom nemusím rozhodovať ja ... je to záležitosť atletickej federácie, a organizátorov, zrejme.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak tá ženská súťaž kladiváriek bola fakt na úrovni. Padol aj svetový rekord... Poľka Anita Wlodarczyk prekonala 3 roky starý rekord (držala ho Ruska Tatyana Lysenko), zlatá medailistka Anita hodila v 2.sérií 77,96 metra a prekonala tak svetový rekord o 16 cm. Striebro pre domácu Nemku Betty Heidler - 5 pokusov za 75 metrov, skvelé výkony. No a bronz do Slovenska, gratulujem Martine - skvelý úspech slovenskej atletiky!

 

 

Dneska o 16:20 príde pre mňa vrchol MS - oštep mužov:

 

Veľa šťastia 4 fínskym želiezkam v ohni, hlavne útok Tera na zlato!!!

 

Tero Pitkämäki, Tero Järvenpää, Teemu Wirkkala, Antti Ruuskanen

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 zeliezka ale zlato pojde do norska :lol:

 

americke stafety maju totalnu smolu a ako uz tomassi povedal jamajku nemal kto tlacit

 

inak sranda v skoku o tyc francuzi sa tam natahuju jedna radost pride si Hooker a bum dva skoky a ma zlato pekne od neho

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

americke stafety maju totalnu smolu a ako uz tomassi povedal jamajku nemal kto tlacit

Jamajka išla dobre, len trebalo potlačiť Asafu

šak ten chlapík si na odovzdávke asi hodil šlofíka

možnože keby Bolt bežal 200m, tak spravia aj sveťák :lol:

 

Hooker neostal svojmu menu nič dlžný

a s ostatnými žrdkármi pekne vy*** - vycvičil

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ja chcem este preco uz musi byt koniec :)

 

stafety na dlhsie trate ovladli klasikcy americania kde sa im smola vyhyba

 

a Bekele zlato paradicka parada :lol: pekne gesto ze Abdosha nechali postupit do finale, ale kvalifikacka ho stala hodne sil mohol dobehnut aj lepsie aj tak vsetka cest

 

a ta spanielka tsa toto sa robi ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Zlata liga v Bruseli celkom slusna Favoriti povyhraval snad az na Thirkildsena. Isinbayeve stacil jeden pokus na vitazstvo :D, Bekele klasika vlastny zavod ale najviac ma potesil moj oblubenec Powell ;-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak ako phersu už načrtol, Golden League vyvrcholila v belgickom Bruseli na 6. a poslednom meetingu Zlatej ligy a delil sa už aj zlatý jackpot. Milión si rozdelili na tretiny traja atléti: Etiópčan Kenenisa Bekele zvíťazil na všetkých 6 meetingoch vo vytrvalostých disciplínach na 5000 metrov (v Paríži len 3000m), ženskú 400vku absolútne ovládla Američanka Sanya Richards, ktorá svojim súperkam vždy unikla a 6 krát vyhrala. No a 333 333 dolárov berie aj ruská žrďkárka Yelena Isinbayeva, ktorá dokonca počas meetingu v Zurichu vytvorila svetový rekord (5,06m), no a aspoň takto si napravila renomé z pokazených MS. Kompletná trojica už podiel z Jackpotu pokúsila aj predtým - Sanya Richards už po 3x (predtým v 2006 získala štvrť milióna, v roku 2007 brala pol milióna), Yelena Isinayeva sa tešila po 2x (predtým v 2007 získala pol milióna) a Kenenisa Bekele tiež po 2x (predtým v 2006 získal 83 333 dolárov). Za nami je ďalší ročník prestížnej Golden League!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

podstatné je,že píšu o tom diskrétne diskrétne, a je toho plný net.

neviem čo urobia s medailou, ale zatiaľ to vyzerá tak, že ani nevedia, ako je to presne s Caster, alebo nemali púšťať do vzduchu fámy, narobia sa s tým super fámy. ináč to dievča musela vidieť, že je s ňou niečo iné, človek sám seba pozoruje najviac.

a ten výraz hermafrodit je dosť zavádzajúci ... aký hermafrodit ?

 

Hermafroditizmus ako defekt

Ako hermafrodit sa tiež označuje defektný jedinec gonochoristických /ide o situáciu, kedy jedinec v priebehu svojho života zmení alebo strieda pohlavia. Vyskytuje sa napríklad u niektorých rýb / druhov, ktorý má základy oboch pohlavných orgánov. (ženských a mužských). Spravidla však nie sú funkčné obe - buďto funguje len jeden alebo žiaden. U človeka nebol hermafrodit s oboma funkčnými sústavami zaznamenaný, zvyšné dva prípady áno

wiki

 

slovo hermafrodit evokuje predstavu dážďovky. to je na človeka trochu priveľa.

no asi počkáme na resumé ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov