Skočiť na obsah

Atletika


tomassi

Odporúčané príspevky

jj mal :lol: ale ten co bol za nim to mal asi horsie ked videl ze asafa vypusta si myslel ze mu staci sa jeho drzat

ale asafa je v semifinale a to je zatial dolezite odtial do finale a potom sa pojde pre zlatu ;-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Usain Bolt veru má ešte riadnu rezervu! Neuveriteľný výkon...

A strašne uvoľnene vždy pôsobí, a tie jeho tančeky a zábavky.

No niet čo dodať, profesionálny prístup :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No, až taka veľka rezerva to nebola. Navyše si myslim, že veľmi mu pomohlo to, že s nim bežal Gay. Donutil ho v prvej 3/4 trate vydať maximum. Uvidime čo 200 m. Bolt v Pekingu sice zabehol rekord, ale tam už išiel takmer na doraz.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

konecne sa aj Asafa dokazal dostat cez blok a nedobehol mimo medailu. Gay nejako neuniesol prehru asi bol premotivovaný :)

 

zeny hod gulou klasika Viliova so svojim trojprstovym hodom som zvedavy kedy ju niekto sunda z tronu

 

a nesmieme opomenut Ennisovu prvu britku ktora vyhrala sedemboj a ma aj iné kvality ako dobra sportovkyna :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

súhlasím s giggsom, že až taká veľká rezerva to včera nebola, podľa mňa tentokrát si bolt nemohol dovoliť tak vypúšťať. a profesionálny prístup si predstavujem trochu inak ako šaškovanie a srandičky :lol: ale musí mu to strašne pomáhať na psychiku

 

giggs, podľa mňa je tá britka prednosťami na tom lepšie :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

giggs, podľa mňa je tá britka prednosťami na tom lepšie :lol:

 

Podľa toho, ake maš na mysli. :)

 

Phersu

 

Ja sa nehadam, vec vkusu. Mne sa Thiesenova pači oveľa viac.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No to slovo "riadnu" sa tam fakt nehodilo. Ale očividne ešte stále tam nejaká rezerva je ... Prvé 3/4 trate išiel úplne naplno a potom stále akoby periférne kontroloval Gaya. A tým prístupom som to myslel tak, že sa mi páči, keď sa niekto pred takýmito pretekmi dokáže tak dobre uvolniť, potom možno aj psychika je v lepšom stave. Tyson Gay pôsobí až tak príliš uzavreto a sústredene...

 

 

Inak, ja už sa neviem dočkať mužského oštepu, ktorý príde ale až úplne na záver. Dúfam, že uvidíme ďalší z legendárnych súbojov Tero Pitkämäki vs. Andreas Thorkildsen ... pred 2 rokmi v Osake bral zlato Tero a tak titul obhajuje, naopak Andreas bral zlato minulý rok v Pekingu a pravidelne sa títo dvaja doslova bijú o víťazstva na meetingoch Golden League. Thorkildsen bude určite chcieť rozšíriť svoju zbierku zlatých medailí - vyhral olympiádu (2 krát), je aj majster Európy a chýba mu už len zlato z MS. Ale aj tak verím, že Tero obháji :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

si si tak isty weirdo? on mysli 200m nie 100m ;-) treba sledovat aj ostatne discipliny ked chces protirecit :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=bKIwFevYZLo

 

giggs viem ze sa nehadas :)

 

hmm a Isinbayeva co dodat holka to akosi podcenila prdele s nou a tak som jej fandil a ani raz uspesny skok

 

vcera sa mi pacili vyhlasenie Masaia a chutky Tadeseho z Eritree no hold mali smolu behal s nimi aj Kenenisa Bekele, ktorý včera ukázal, že to zvláda aj sám

 

pekna bola aj 100m zeny Shelly Ann-Fraser mala uzasny start, americanky cim dalej slabsie nemaju poriadnu sprinterku od dob nadopovanej Marion a ak neratame 400 Sanyu Richards.

 

Na 3000m pekne vytvrdla Galkinova :) sice som jej drzal palce nech sa jej to podari, ale ked som videl radost spanielky tak to stalo za to

 

a na 200m neuvidime Bolt-Gay, Gay ma nejake problemy tak vraj nepobezi

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale kdeze na doraz, vsak zaver totalne vypustil.

 

Ako už pisal Phersu, reč bola o 200m. Nedavaš pozor! :lol:

 

Inak, Bekelemu sa to beži, keď ani sekundu neťahal.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tadesei to celé ťahal, na konci ho dal Bekele dole a aj tak sa neuveriteľne tešil.

Sympatické, vie ktorá bije a že s Bekelem nemá šancu nech by sa bežalo akokoľvek.

Inač to tempo ktorým bežia je neuveriteľné.

 

Čo sa týka Jeleny...ako to povedať...dobre jej tak :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov