Skočiť na obsah

Očkovanie proti chrípke a iné očkovania


game

Odporúčané príspevky

kvapka strašenia chorobami, ktoré už boli potlačené, a ktoré tu máme zasa... straší priamo WHO, ktoré počíta každého jedného infikovaného a dokonca aj mŕtvych :(

 

a znovu osýpky, osýpky sú v posledných rokoch na programe dňa v Európe, kde boli roky potlačené pri peknom príjemnom plošnom očkovaní... :hmmm:

 

Počet případů spalniček letos v Evropě dramaticky vzrostl. Během první poloviny roku se nakazilo více než 41.000 dětí a dospělých, upozornila dnes Světová zdravotnická organizace (WHO).

Nejméně 37 případů skončilo úmrtím pacienta. Počet lidí infikovaných spalničkami narůstá v Evropě už mnoho měsíců. Za celý loňský rok evidovala WHO v Evropě 23.927 nemocných a předloni 5273.

https://www.info.cz/svet/evropou-se-rekordne-siri-spalnicky-pocty-infikovanych-jdou-do-desetitisicu-35584.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no to je tak ked mas problem chapat  text,  klobasa je skodliva pre ine veci,  pri udeni sa do nej dostavaju nitrosaminy, ktore maju potvrdene karcinogenne ucinky,   A podobne su pravdive aj  tvoje dalsie zdroje,  netusis co ti nepovedali. Hlavne ze su nie su mainstream.

 

ak si si nevsimol (jasne, ako vzdy), tak su tam "EMOTIKA"....aj ked na druhu stranu ja necitam denni "N" a ani dennik SME, tak nevidim ziadne citanie konspiracnych webov  z mojej strany.....to je jasne tvoj problem.....a co ked sa negativa neguju pozitivama...myslis, ze to nemoze byt?... :)

 

 

informator , v rozvojovych krajinach sa neladuju udeninami, ale zato umieraju na choroby ktorym by sa mohlo predist vdaka lacnym vakcinam :)

 

 

ps, ale inak vies o tom ze (cesko) slovensko patri ku krajinam  ktore maju jeden z najlepsich ockovacich systemov na svete :) Asi nie

 

 

tak aby mozno zacali menit stravovacie navyky...... :)    viem o tom, ale system zalozeny na povinnosti "lebo" nono, je system prikazu  nie osvety, teda nie je postaveny na osobnej zodpovednosti, ale je to prepracova sikana....ja to vnimam takto...

 

 

kvapka strašenia chorobami, ktoré už boli potlačené, a ktoré tu máme zasa... straší priamo WHO, ktoré počíta každého jedného infikovaného a dokonca aj mŕtvych :(

 

a znovu osýpky, osýpky sú v posledných rokoch na programe dňa v Európe, kde boli roky potlačené pri peknom príjemnom plošnom očkovaní... :hmmm:

 

https://www.info.cz/svet/evropou-se-rekordne-siri-spalnicky-pocty-infikovanych-jdou-do-desetitisicu-35584.html

 

ale predsa na slovensku sa nemame coho obavat...prepracovanost vakcinacie je zarukou zdravia....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

.... ale predsa na slovensku sa nemame coho obavat...prepracovanost vakcinacie je zarukou zdravia....

 

stačí pozrieť pár príspevkov vyššie, prečo sme tu začali hovoriť o osýpkach... milý informator, ty nečítaš, na čo odpovedáš? :)

 

na východe Slovenska bol v lete hodne veľký poplach kvôli rozširovaniu sa osýpok, v Česku mali problém, predtým v Maďarsku a Rumunsku, v oblastiach, kde internetovými konšpiráciami preinformované a vydesené mamynky nielen z osád nedali očkovať svoje deti proti dávno potlačenej chorobe.

na osýpky sa umiera.

zalistuj vyššie :rtfm:  díky :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator , tato protiockovacia hysteria sa plne rozvinula na zaklade ockovani proti prasacej chripke. dfc pre tehotne zeny ( to da rozum)boli vtedy urcene  "drahsie" jemnejsie" vakciny. a tak sa rozvinul hoax ze do ludi laduju jedy a olovo a neviem co este vsetko.

no a proti ockovaci psychopati sa chytili svojej sance .

ono je to tak, aj ked sa par ludi - deti nezaockuje,chrani ich este tuto generaciu tkz kolektivna imunita, neskor to moze mat hrozne nasledky. tie zmienovane osypky su len vrchol ladovca . apr,autisticke deti sa rodia aj v rozvojovych krajinach .kde neexistuje ockovanie ,ale tak vysvetli to ludom.

je to mozno o povinosti, o povinosti aj k tvojmu dietatu aby este v utlom veku nezomrelo na nejaku epidemiu. alebo aj neskor,lebo po case treba preockovavat .

 

este mi niekto dajte kontakt na alternativneho liecitela ktory lieci zadarmo LOL ktory si nepyta kopec prachov

lebo o to ide, bud zaraba poistovna alebo zaraba alternativny .vzdy ide len oprachy :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

stačí pozrieť pár príspevkov vyššie, prečo sme tu začali hovoriť o osýpkach... milý informator, ty nečítaš, na čo odpovedáš? :)

 

 

nevidim dovod na citanie starsich prispevkov, pretoze ja nikde netvrdim aby sa neockovalo...ty tiez necitas moje starsie prispevky?,,,,,

 

 

 

este mi niekto dajte kontakt na alternativneho liecitela ktory lieci zadarmo LOL ktory si nepyta kopec prachov

lebo o to ide, bud zaraba poistovna alebo zaraba alternativny .vzdy ide len oprachy :)

 

presne tak......vzdy niekto zaraba....no nevidim na to ziadny prikaz zo strany statnych organov....je to iba na tebe a tvojom rozhodnuti a robeni "osvety" z jednej ci druhej strany...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

s tym samoplatenim by som suhlasil aj tu,,,,,a co sa tyka tej celospolcenskej prospesnosti, tak ja si mysli (som dokonca o tom presvedceny), ze s toho ma prospech iba poistovna...ci uz socialna alebo zdravotna...teraz mam na mysli uzakonenu POVINNOST vakcinacii....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator - ja ti nevim kajo :) ale ockuje sa aj v krajinach kde nie su sukromne poistovne .ockuje sa aj na kube etc. akurat, ak povinne ockovania zabezpecuje stat, je to lacnejsie. keby si to mal kazdy objednavat od ff sam , sa nedoplatis .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a statne poistovne, respektive stat, co ju dotuje,  zije z luftu?.........vzdy, a za vsetkym, hladaj peniaze....komunisti poskytovali obcanom zdravotnicke sluzby "zadarmo" a ockovaci program im tieto sluzby finanncne korigoval.....iny prevratny objav v tom nebol.....iba peniaze....

  • Odobrať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator logika, cize to setri peniaze na starostlivosti o chorych tym ze niet chorych. dobre z pohladu ekonomie je to efektivne a co tebe na tom vadi? je lepsie platit viac penazi a mat viac postihnutych a mrtvych? to tebe dava nejaky zmysel?

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie mne to nevadi,,,,mne vadi statna doktrina na hranie sa na zodpovednost statu za zdravie obcanov a robit zo svojich obcanov nesvojpravnych hlupakov, ale pravo slobodnej volby vo volbach do roznych zastupitelstiev maju v plnej kompetencii, hoci su v rozhodovani v inych veciach nesvojpravny....to moze imponovat tebe, ktory sa tu hras na svojpravneho, ale v skutocnosti si na jednej lodi zvanej "zodpovednost a kriticnost" s ostatkom nesvojpravnej populacie.........takze iba ekonomika a nie nejaka humanita.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ved vravim...ziadna humanita iba chladna ekonomika......a ta nema nic spolocne zo zdravym rozumom a ani inych casti tela....a este raz sa pytam.....ako moze obcan (SAMOZREJME AJ TY) slobodne volit svojho zastupcu v spravovani veci verejnych, ked ho statny organ postavil svojim rozhodnutim zo "zdraveho rozumu" do pozicie nesvojpravneho v rozhodovani...su vlastne osoby zvolene do volitelnych pozicii spravny ludia na spravnych miestach....ak ano, tak nechapem zakonne vakcinacie, ak nie, tak je vsetko v poriadku, akurat ze kde je istota, ze ti, co horuju za zakonnu povinnost vakcinacii a su za slobodny vyber obcanov vo volbach do zastupitelstiev, su presne ti, co maju "zdravy rozum".....taize byt na tvojom mieste nesvojpravneho volica, som  radsej ticho...nelegimitne volis nelegitmnu vladnu ekipu.... :) no ale tot vizitka liberalnej demokracie, ci ako sa to teraz vola po neomarxisticky....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keby si sa unúval čítať napísané, milý informator, pred časom tu už viackrát bolo napísaných o očkovaniach a chorobách, proti ktorým sa očkuje oveľa dlhšie, než ty vôbec tušíš, spústa príspevkov.

 

keďže si príslušné príspevky buď nečítal, alebo zdarne pozabúdal, spätne ich čítať odmietaš, alebo ti sú ukradnuté, lebo nekorešpondujú s tvojím vyznávaním slobody za akúkoľvek cenu...

 

tak skúsime zopakovať, aj keď to tu už niekoľkokrát je, možno sa to v tvojej hlavinke na chvíľu udrží:

 

Prvé doložené zmienky o očkovaní pochádzajú z Číny v 11. storočí, kde nechávali deti vdychovať prach z chrást ľudí nakazených pravými kiahňami (variola).

... a vďaka mohutnej očkovacej kampani sa práve pravé kiahne v roku 1979 stali zatiaľ jediným eradikovaným infekčným ochorením - to znamená, že zostali zbytky v dvoch laboratóriách na svete uzavreté za sedemdesiatimi siedmymi zámkami, a už neslepnú a neumierajú od roku 1980, kedy boli pravé kiahne vyhlásené za zlikvidované, ľudia po miliónoch na túto hnusnú chorobu.

 

 

o akých slobodných voľbách a zdravom rozume pri voľbách liberálnej demokracie do zastupiteľstiev tu rečníš? si sa s koňom zrazil? :o

čínski lekári v 11. storočí určite riešili voľby do miestnych zastupiteľstiev... niekedy máš nápady, že človek žasne, na čo všetko je možné použiť slobodu rozumu :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game este raz ta poprosim, aby si ma tu neobvinovala z veci, ktore ja tu nepisem.....

 

a co sa tyka tej cinskej ockovacej praxe, tak ja s nou suhlasim, pretoze na tu dobu to bolo pokrokove myslenie....alebo chces porovnavat vtedajsiu realitu v poznani s terajsou?....s vtedajsou spolocenskou normou z dnesnou?.....na druhu stranu som sa ale nikde nedopatral toho, ze Cinania preventivne kazdorocne nahnali miliony svojich obcanov do nejakych vakcinacnych  klietok a povinne sa museli vsetci dat zaockovat....ako mozes porovnavat stav veci a spolocnosti vtedy a dnes?....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

osýpky, ktoré podľa niektorých na Slovensku nemôžu byť, sa na východe na Zemplíne konečne

po urýchlenom očkovaní 6000 osôb konečne zrejme podarilo zastaviť.

podľa správ kdekade po nete ich dovliekli z Británie nezaočkovaní ekonomickí emigranti z istého etnika, ktoré na očkovanie kašľalo rovnako, ich sa to netýka. veď keď ochorieme, štát sa postará. či tak nejako.

 

 

epidémia osýpok na dolnom Zemplíne je na ústupe

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

konečne tento rok zaočkovaná proti chrípke, aj keď neskôr, ako ostatné roky, zvyčajne je to tak v septembri...

spústa médií už týždeň-dva píše, že chrípka prišla, počty chorých sa citeľne zvyšujú, dúfam, že ešte nie je neskoro a že trafili mutáciu.

 

ešte než niekto začne mať podivné reči, sú ľudia, ktorým neodporúčajú už sa dávať očkovať - zvyčajne v starobe, pre niektoré choroby a podobne.

na druhej strane sú ľudia, ktorým odporúčajú dávať sa očkovať, kvôli chorobe a liečbe, ktorú môže prípadná chrípka či nepríjemný vírus zhoršiť a liečbu prerušiť a vrhnúť späť.

ľuďom, ktorí pracujú s ľuďmi a chytia každú pliagu, sa zvyčajne odporúča očkovať, dvakrát za rok si pretrpieť kvalitnú chrípku je o pekný kúsok horšie na celý organizmus, než sa dať zaočkovať.

niekto sa neočkuje, niekto áno, niekto má silnejšiu imunitu, niekto slabšiu. ja zatiaľ ano, už roky, pretože som to potrebovala.

uvidíme čo to spraví a ako ďalej.

a máme doma všetky prípady, očkovanie,neočkovanie, ukončenie očkovania, prerušená liečba chorobou.... odskúšané. nič príjemné.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

moji rodičia sa nechávali posledných cca 10 rokov očkovať rok čo rok proti chrípke, a ani ju, našťastie, nedostali. To otec bude mať  o polroka 90 rokov. Dobre robili. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ani neviem, kam s týmto príspevkom, nechce sa mi kvoli tomu zakladať novú tému. Práve som sa dozvedela, že jeden z kolegov, nesedí síce s nami v jednom kancli, ale sme malý ústav - má žltačku typu E...4 - 6 týždňov inkubačná doba, ostáva len čakať a čakať. Chcela som po vyzdravení cestovať do Ziliny za mladými, takto môžem akurát tak trhnúť si nohou a čakať, čakať, čakať, a dúfať, že som sa nenakazila ani už skôr, ked tu boli, a ani teraz. 

nakoľko toto sa nachádza najmä v Afrike, týmto sa chcem podakovat všetkým, ktorí tu do Európy navláčili tých ľudí najmä z Afriky. 

 

Ale ešte jedno som chcela: hľadala som si info na internete, ale v každom tom článku boli tie informácie trochu iné...ak je tu nejaký lekár, kedy sa mi oplatí ísť na pečeňové testy tak, že ak to mám, sa to v krvi aj ukáže? Čo mám doma robiť pre to, avy to Flinstone nedostakl, a čo má robiť on? Že umývať si ruky a dobre tepelne spracúvať jedlo, je mi jasné, ale asi by ani on nemal zatiaľ navštevovať dcéru s deťmi...či? To čakanie ma zabije.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

už som si aj sama odpovedala a potvrdil mi to aj jeden kamarát lekár. Očkovanie síce existuje, ale robí sa proti tomuto typu len výnimočne. A testy sa robia asi tak 14 dní po predpokladanom nakazení, IgA, IgM a nezaškodia pečeňovky. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

skutočne nebolo treba googliť ani kutať, toto behom minúty obé vyskočilo samo... v päťdesiatych rokoch sa prevádzali v svetových laboratóriách podobné pokusy z hláv pošahaných vedcov, to bola doba, keď sa robili podivnosti s väzňami a vojakmi a tak podobne... dnes by tieto pokusy vyvolali celosvetový ošiaľ a odsúdenie za všetko, čo sa v trestných zákonníkoch nájde...

 

ale že o pár desaťročí neskôr budú robiť pokusy beztrestne na vlastných deťoch internetovo vzdelané maminky vo vlastnej kuchyni, kto by to bol vtedy tušil... alebo ešte pred pár rokmi tušil... :hmmm:

 

post-3-0-71381200-1544204780.jpg   post-3-0-71943300-1544204781.jpg

jedna skupinka idiotov na jednej stránke FB

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

pst, máme doma spalničky... matka tam vyššie hrá s osýpkami ruletu, osýpky sú niečo ako vysypanie sa a poďte, rýchlo nakazte aj svoje deti...

 

Světová zdravotnická organizace si dokonce vytyčila, že roku 2020 už spalničky nebudou existovat. Nepodařilo se to.

Jen v Evropě bylo do letošního září nahlášeno přes 13 tisíc případů spalniček, to je podle Evropského centra pro kontrolu nemocí (ECDC) čtyřnásobný nárůst oproti stejnému období před dvěma lety.

nepodarilo, lebo prišiel internet a lavínovité šírenie konšpirácií. sloboda nechať decká trpieť je in.

 

Spalniček přibývá a hrozí epidemie. Až třetina rodičů je proti očkování:

Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/nemoci-epidemie-spalnicky-ockovani-deti-rodice-odmitaji-vakciny-navrat-imunita-g0j-/domaci.aspx?c=A181218_102422_domaci_pmk&fbclid=IwAR2bfiFUgmpfw3uFOrlFgzt3Z8t916UxcOQ_jjgDCkxuktbOmHzYc2aT2Ts

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov