Skočiť na obsah

Očkovanie proti chrípke a iné očkovania


game

Odporúčané príspevky

game

ale áno.. smrteľne vážne

vyberte si

buďto chcete "istoty" alebo "slobodu", nijaký kompromis medzi, žiadna "tretia cesta" neexistuje

oboje má svoje pozitíva a negatíva

keď to aj tak skúšame a kombinujeme, zistíme že nemáme nič, ani slobodu ani istoty

nefunguje nič

to je podstata, dnešnej celospoločenskej štrukturálnej krízy

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak pod "slobodou" rozumies to, ze sa tu moze ktokolvek spravat ako idiot a ohrozovat tym ostatnych, si na dost velkom omyle :)

správať sa ako idiot, môže kto len chce už dnes..

čo napríklad ten kórejčan v žiline?

aké očkovanie ťa ochráni pred MERS?

(výsledky testov budú večer, okolo siedmej..)

chceš mať iba pocit falošného bezpečia..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Na tvoje prispevky? To veru nemam :) Pretoze keby sme takto pokracovali dalej, o pat prispevkov dalej sa budeme rozculovat, ako si niekto mohol dovolit prerobit Lasicove "Ceresne" na diskoteku a z toho dovodu sa vzdavam dalsej odpovede :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

konečne..

mám otázku

aký je podľa vás vzťah, medzi zdravotníctvom "zadarmo", a odmietaním očkovania?

koľko by očkovanie stálo, keby nebolo zadarmo?

pretože naše "zdravotníctvo zadarmo", prestáva pomaly ale iste fungovať (a vzdelávanie "zadarmo", a dôchodky "zadarmo" a celý štát "zadarmo".. prestáva fungovať)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak si to zhrňme. Ak dáme ženám právo, aby sa slobodne rozhodovali o tom, či chcú podstúpiť interrupciu, tak je to jasná podpora kultúry smrti, že? Teda aspoň podľa ľudí ako si ty, ktorí pochodujú cez celé mesto, aby takýmto veciam zabránili.

 

Na druhej strane ale títo demonštranti zastávajú názor, aby sme nechali o preočkovaosti rozhodovať jednotlivcov, čo môže vyústiť do jediného scenára - preočkovanosť populácie klesne a znova vypuknú epidémie nebezpečných chorôb, ktoré sme zažívali v minulosti - budú sa rodiť mŕtve alebo postihnuté deti. Kultúra života, eh?

 

Kravinec nosíš v hlave. :unudeny:

 

Mal by si si aj uvedomit co pises. Pozri.....ak dal stat zenam pravo ukoncit tehotenstvo abortom, tak od odporcov takehoto riesenia pocut, ze je to vlastne vrazda. Opacny nazor maju zastancovia tejto "prirodzenej" zdravotnej procedury. Rozdiel madzi slobodnym rozhodnutim ockovat-neockovat a ak ockovat tak kedy, je viditelne na inom zaklade. Ja napr. ako zastanca potratov zabijem konkretnu bytost v danom case. Ale pri rozhodovani o ockovani, ja predsa nezabijam nikoho. Tvoje podsuvanie o zabijani niekoho v pripade neockovania, je cisto prdpoklad niecoho, co sa nemusi stat.

Dal si spatny priklad na potvrdenie svojej teorie.

 

Ten kravinec ti teda posuvam nazad :) . 

 

 

Aha cize je jedno ze to dieta v najhorsom pripade zabijem, mozem byt navysost spokojny kedze som o tom rozhodol sam. Gratulujem.

 

Na tie otazky co tu davas uz bolo x-krat odpovedane. Je velky rozdiel ci ochorie nezaockovany alebo ockovany jedinec.

 

A ked to dieta zomrie na nasledky ockovania, tak ti ten, co ti prikazal absolvovat ockovanie pod nejakym trestom, posle parte s ospravedlnenim? 

 

A na tie otazky treba zodpovedat....ak sa neda, tak povinnost ockovania, je iba o peniazoch a nie o zdravy. Tebe staci takato istota? Mozno aj mne, ale je vela rodicov, co im to nestaci.

 

Nikto nemoze vediet, aka je percentualna pravdepodobnost, pretoze to zavisi od viacerych faktorov. Pri kontakte s nakazenym je vsak percentualna pravdepodobnost vysoka. 

 

 

Kedze to nikto nemoze vediet, tak nemoze ani vediet mozne negativne nasledky ockovania, ktore sice nemusia byt hromadne, ale u x jedincov sa mozu vyskytnut. Ci nie? Ja si myslim, ze urcite ano. Potom tie postihnute deti budu nutnou obetou v zaujme "zachovania" rodu? Aky je potom rozdiel, ked niektore dieta ma problem pri nezockovani a niektore dieta pri zaockovani? Zjavne ziadny. Tak je to vsetko iba o peniazoch. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ryan Giggs

buďto podporuješ rast právomocí štátu, a teda aj ich všemožnú zneužiteľnosť

alebo požaduješ ich zmenšovanie

 

keď si za povinné očkovanie, požaduješ "Ficove istoty"

To je čo zas za nezmysel? Povinnne veci tu boli davno pred Ficom. Opakujem, miešaš dokopy nesuvisiace veci.

 

A cele to ešte otočim. Ty si proti čomukoľvek povinnemu. Fajn, teda si za beztrestnosť akehokoľvek konania, teda za totalnu anarchiu. Ono totižto každy zakon uklada nejaku povinnosť a nejake prava.

Čiže vlastne ťa môžem vyhodiť z tvojho domu na ulicu a ty mi nemôžeš povedať ani ň, kedže si proti povinnostiam.

To chceš ako žiť v nejakom štate kde nebudeš mať žiadne prava? To ako fakt?

A ked to dieta zomrie na nasledky ockovania, tak ti ten, co ti prikazal absolvovat ockovanie pod nejakym trestom, posle parte s ospravedlnenim? 

 

A na tie otazky treba zodpovedat....ak sa neda, tak povinnost ockovania, je iba o peniazoch a nie o zdravy. Tebe staci takato istota? Mozno aj mne, ale je vela rodicov, co im to nestaci.

 

Kto zomrel po očkovani?

 

Na tie otazky odpovedane bolo. Povinnosť očkovať je o peniazoch. Ale nie tak ako si mysliš ty. O tom ale už reč bola tiež. To by si ale musel vedieť čitať.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kto zomrel po očkovani?

 

Na tie otazky odpovedane bolo. Povinnosť očkovať je o peniazoch. Ale nie tak ako si mysliš ty. O tom ale už reč bola tiež. To by si ale musel vedieť čitať.

 

Kto zomrel po zaockovani?.........ak niekto zomrel (ja tiez neviem), tak zomrel. No preblem nastane vtedy, ak sa dotknuty rodic bude zaujmat o to preco jeho dieta zomrelo bez akejsi javnej priciny. da sa dokazat ze to nebolo-bolo na nasledky ockovania? Nie. Teda teraz ale co napr. takych 15-20 rokov sa to uz bude dat dokazat?.......potom si tie obete ockovania na prikaz, kto vezme na triko? Mozno tvrde jadro zastancov povinnej politiky ockovacej?   :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale pri rozhodovani o ockovani, ja predsa nezabijam nikoho. Tvoje podsuvanie o zabijani niekoho v pripade neockovania, je cisto prdpoklad niecoho, co sa nemusi stat.

 

Sám si prdpoklad. :zubiska:

Pred spustením očkovania proti mumpsu sme registrovali rádovo tisícky prípadov, dnes ich rátame v desiatkach. Stopnime očkovanie a o pár dekád sme tam, kde predtým, to nie je žiadna teória ale fakt.

 

 

 

Ale ano rozmyslam. Ta statisticka chyba-odchylka je dovod, preco som za to, aby rodicia mali posledne slovo pri ockovani svojho dietata.

Nerozmýšľaš ani trochu, to si len nahováraš. Zabudol si si naštudovať, ako vyzerá priebeh ochorenia u zaočkovaného človeka - vďaka vyššej hladine protilátok, nižšiemu množstvu patogénov a lepšej pripravenosti organizmu býva mierny, častokrát sa choroba vôbec nerozvinie do pokročilých štádií a tak sa pacienti vyhnú ťažkým komplikáciám alebo trvalým následkom. Ak sa to isté ochorenie šírilo medzi nezaočkovanou populáciou, počet prípadov sme rátali rádovo v tisíckach namiesto v desiatkach (17? LOL) a priebeh ochorenia bol devastujúci, ľudia mnohokrát zostávali zmrzačení do konca života.

 

Rodičia ako ty sú jasným signálom, že o povinnosti očkovať musí rozhodovať štátna správa, pretože sami nedokážu zhodnotiť riziká a kvôli nedostatku informácií (alebo rozumu, ako vidno aj u teba) sa nedokážu rozhodovať zodpovedne voči celej spoločnosti. Myslia sebecky.

 

Prihrávam ti tvoj kravinec naspäť. :innocent:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sám si prdpoklad. :zubiska:

Pred spustením očkovania proti mumpsu sme registrovali rádovo tisícky prípadov, dnes ich rátame v desiatkach. Stopnime očkovanie a o pár dekád sme tam, kde predtým, to nie je žiadna teória ale fakt.

 

Nerozmýšľaš ani trochu, to si len nahováraš. Zabudol si si naštudovať, ako vyzerá priebeh ochorenia u zaočkovaného človeka - vďaka vyššej hladine protilátok, nižšiemu množstvu patogénov a lepšej pripravenosti organizmu býva mierny, častokrát sa choroba vôbec nerozvinie do pokročilých štádií a tak sa pacienti vyhnú ťažkým komplikáciám alebo trvalým následkom. Ak sa to isté ochorenie šírilo medzi nezaočkovanou populáciou, počet prípadov sme rátali rádovo v tisíckach namiesto v desiatkach (17? LOL) a priebeh ochorenia bol devastujúci, ľudia mnohokrát zostávali zmrzačení do konca života.

 

Rodičia ako ty sú jasným signálom, že o povinnosti očkovať musí rozhodovať štátna správa, pretože sami nedokážu zhodnotiť riziká a kvôli nedostatku informácií (alebo rozumu, ako vidno aj u teba) sa nedokážu rozhodovať zodpovedne voči celej spoločnosti. Myslia sebecky.

 

Prihrávam ti tvoj kravinec naspäť. :innocent:

 

S tym prdpokladom mas pravdu......som poklad :) .

 

No ale k veci......daj sem percentualne podrobnosti a potom mozes tu operovat tym, ze rodicia su neschopnou castou rodiny a preto za nich musia rozhodovat uradnici. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

... A ked to dieta zomrie na nasledky ockovania, tak ti ten, co ti prikazal absolvovat ockovanie pod nejakym trestom, posle parte s ospravedlnenim?

 

Kto zomrel po očkovani?

 

No ale k veci......daj sem percentualne podrobnosti a potom mozes tu operovat tym, ze rodicia su neschopnou castou rodiny a preto za nich musia rozhodovat uradnici.  ....

 

začnime teda s percentuálnymi podrobnosťami, milý info :)

 

prosíme percentuálne podrobnosti:  kde, kedy, prečo a koľko detí zomrelo na následky očkovania.

 

ďakujeme pekne :klobuk:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prihodím krátku zaujímavosť o rubeole, ktorá dokáže zabiť alebo zmrzačiť plod ešte pred narodením:

 

http://issuu.com/dermek/docs/bedeker_zdravia_6_2009/33

Epidémie rubeoly sa vyskytovali na našom území spravidla v štvorročných intervaloch. V ČSSR bolo v roku 1972 hlásených približne 180 000 ochorení. V roku 1981 sa začalo na našom území s očkovaním 12-ročných dievčat so zámerom do budúcna predchádzať vzniku rubeolového syndrómu u ich detí. Výskyt ochorenia však prudko poklesol až v roku 1987, po zavedení očkovania všetkých 2-ročných detí kombinovanou vakcínou proti osýpkam, mumpsu a rubeole. Na Slovensku vďaka vysokému percentu zaočkovanosti neboli hlásené v roku 2008 a 2009 žiadne ochorenia. Okolité krajiny v Európe pritom hlásia ojedinelé epidémie rubeoly, spravidla v skupine neočkovaných jedincov.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

začnime teda s percentuálnymi podrobnosťami, milý info :)

 

prosíme percentuálne podrobnosti:  kde, kedy, prečo a koľko detí zomrelo na následky očkovania.

 

ďakujeme pekne :klobuk:

 

Nech sa ti paci......sem daj tvoje percenta............

 

 

 

Skusme to teda inak.

1. Aka je percentualna pravdepodobnost toho, ze nezaockovane dieta ochorie a bude mat s tej choroby nejake zdr. nasledky, ci na tu chorobu zomrie?

2. Aka je percentualna pravdepodobnost toho, ze nezaockovane dieta vobec ochorie?

3. Aka je percentualna pravdepodobnost toho, ze zaockovane dieta ochorie a ked ochorie (co je vysoko pravdepodobne), tak nebude mat s choroby ziadne zdr.nasledky a neumrie na nu?

4. Aka je percentualna pravdepodobnost toho, ze zaockovane dieta vobec neochorie?

 

 

aj ja dakujem.

 

Prihodím krátku zaujímavosť o rubeole, ktorá dokáže zabiť alebo zmrzačiť plod ešte pred narodením:

 

http://issuu.com/dermek/docs/bedeker_zdravia_6_2009/33

 

Aj ja ti prihodim nieco......

 

 

 

Mumps, osýpky a rubeola sú bežné detské choroby, ktoré jemným spôsobom trénujú imunitný systém. Pred pár desaťročiami ich deti bežne prekonávali a získavali tým trvalú imunitu. Ak už očkovať, prečo nedáme dievčaťu možnosť prekonať nenáročnú ružienku v detskom veku a neponúkneme prípadné očkovanie na prahu dospelosti, keďže najnebezpečnejšia je pre plod? Podobne to je aj s mumpsom u chlapcov. Vakcinácia touto látkou by mala byť na báze dobrovoľnosti.

 

zdroj

http://www.pluska.sk/izdravie/zdrave-dieta/zdrave-dieta/osypky-hrozia-detom-aj-dospelym-ockovat-alebo-nie.html

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

info:

Robíš si srandu? Poriadne si ten článok prečítaj, zvlášť úvod. Ale keď sa chceš pri posudzovaní zdravotných rizík riadiť článkom, ktorý pani inžinierka Vranská-Rojková zverejnila na serveri plusky.sk, tak si poslúž a pámboh ti pomáhaj.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

informator,

 

ty si nikdy nebol tehotná žena, s hrôzou čakajúc na výsledky protilátok na ružienku ...

 

dokonca Agatha Christie napísala jedno svoje krimi o nakazení tehotnej ženy a narodení ťažko postihnutého dieťaťa ... pretože to bola tak zlá vec.

 

nemáš právo to zľahčovať.

 

 

toto je nebezpečné na týchto neskutočne hlúpych internetových skupinách, ktoré vedú a vysoko fundovane píšu kdejakí poloanonymní inžinieri, ktorí rozdávajú rozumy.

 

 

a tentokrát to robíme opačne: takže poprosím tie tvoje percentuálne údaje o mŕtvych deťoch po očkovaní.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

info:

Robíš si srandu? Poriadne si ten článok prečítaj, zvlášť úvod. Ale keď sa chceš pri posudzovaní zdravotných rizík riadiť článkom, ktorý pani inžinierka Vranská-Rojková zverejnila na serveri plusky.sk, tak si poslúž a pámboh ti pomáhaj.

 

Ja som si ten clanok precital cely a je mi srdecne jedno, kto bol ta zena co som citoval s jej nazoru a tiez je mi jedno v akom to bolo periodiku. Bol to iba nahodny vyber a sem som to poslal preto, aby som ti ukazal, ze tvoj link je pre mna na takej urovni, ako ten moj link. Kopec reci s kazdej strany a rodic sa ma zorientovat sposobom nejakej carovnej formulky? Kde je nejaka zaruka, ze ten co ti ma akoze vedecky poradit, nie je viac obchodnik, ako lekar? 

 

informator,

 

ty si nikdy nebol tehotná žena, s hrôzou čakajúc na výsledky protilátok na ružienku ...

 

dokonca Agatha Christie napísala jedno svoje krimi o nakazaní tehotnej ženy a narodení ťažko postihnutého dieťaťa.

 

nemáš právo to zľahčovať.

 

 

toto je nebezpečné na týchto neskutočne hlúpych internetových skupinách, ktoré vedú a vysoko fundovane píšu kdejakí poloanonymní inžinieri, ktorí rozdávajú rozumy.

 

 

a tentokrát to robíme opačne: takže poprosím tie tvoje percentuálne údaje o mŕtvych deťoch po očkovaní.

 

Aj akty X maju svoju vedecku cenu, ale stale si mi nedala odpoved na moje otazky. A ubezpecujem ta, ze ja neverim kazdemu na nete. Len kde ty zasa beries tu istotu, ze oponenti su nejaka vykolajena lokomotiva.

Ja ti teda dam svoju odpoved na pocet mrtvych deti po ockovani. Neda sa to povedat a ani vyvratit. Presne tak isto, ako aj sa neda potvrdit a ani vyvratit odpoved na moje otazky (odpovedal som za teba).  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 Kopec reci s kazdej strany a rodic sa ma zorientovat sposobom nejakej carovnej formulky? Kde je nejaka zaruka, ze ten co ti ma akoze vedecky poradit, nie je viac obchodnik, ako lekar? 

 

Žiadneho odborníka nepotrebuješ, ak dokážeš používať vlastný rozum. Skúsim to podať ešte trocha inak:

 

Očkovanie treba chápať ako celosvetovo organizovanú vojnu proti konkrétnej chorobe, s jediným cieľom - eradikovať, teda kompletne vyhubiť daný patogén na celej planéte. Je to genocída, ktorú vedieme proti vírusom. Vírus potrebuje hostiteľa, aby dokázal prežiť a ak sa nám podarí všetkých potencionálnych hostiteľov súčasne ochrániť pred nákazou, kompletne vyhladíme konkrétny vírus ktorý takto stratí hostiteľa a vtedy môžme nadobro zrušiť očkovanie proti danej chorobe, pretože tá jednoducho prestane existovať. Je to dlhodobý proces; naplánovaný, sledovaný a koordinovaný imunológmi z celého sveta, ktorí navzájom spolupracujú a nechcú ochrániť iba jednotlivca, alebo konkrétny národ. Naplánovali trvalú ochranu celého ľudstva, chce to akurát spoluprácu každého z nás. Mnohí ale takéto dlhodobé a koordinované plánovanie nechápu, preto sú ku spolupráci donútení legislatívou jednotlivých krajín, inak by to celé nemalo zmysel.

 

Keď necháme chorobe a vírusu voľný priebeh, každý jednotlivec s ňou bude zápasiť stále odznova. Ak ju úspešne prekoná a získa celoživotnú imunitu, ako navrhuješ ty, platí to len pre konkrétneho jednotlivca, pretože jednak táto imunita nie je dedičná a zároveň vírusy neustále mutujú. To znamená, že každé z tvojich detí bude odkázané na rovnakú lotériu - buď chorobu prekonajú a získajú imunitu, alebo môžu utrpieť vážne následky. A to isté platí aj pre tvojich vnukov, opäť budú bojovať s tým istým patogénom a niesť rovnaké riziká. A tak to bude pokračovať stále.

 

Niektoré choroby sme už takýmto spôsobom úspešne vyhubili, ich pôvodca je nenávratne zlikvidovaný a žiadna z nasledujúcich generácií nemusí niesť riziká spojené so získavaním imunity. 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Žiadneho odborníka nepotrebuješ, ak dokážeš používať vlastný rozum. Skúsim to podať ešte trocha inak:

 

Očkovanie treba chápať ako celosvetovo organizovanú vojnu proti konkrétnej chorobe, s jediným cieľom - eradikovať,......

 

............ a zároveň vírusy neustále mutujú. To znamená, že každé z tvojich detí bude odkázané na rovnakú lotériu - buď chorobu prekonajú a získajú imunitu, alebo môžu utrpieť vážne následky. A to isté platí aj pre tvojich vnukov, opäť budú bojovať s tým istým patogénom a niesť rovnaké riziká. A tak to bude pokračovať stále.

 

Niektoré choroby sme už takýmto spôsobom úspešne vyhubili, ich pôvodca je nenávratne zlikvidovaný a žiadna z nasledujúcich generácií nemusí niesť riziká spojené so získavaním imunity. 

 

Tak ted nebran rodicom, aby sa rozhodli sami.

 

Ockovanie nemoze byt akousi organizovanou vojnou proti chorobam. A vies preco? Dokonca si si sam odpovedal..."a zároveň vírusy mutujú"...to je nieco na sposob dona "chichota"....chi-chi-chi. Taktiez nikto nevie (mozno aj vie), ci nie su nejake nasledky po ockovani po dlhodobsom case na zdravi ockovanca alebo aj jeho potomkoch. To mozno ukaze az cas. Teda choroby sa ockovanim nedaju vyhubit (utopia) a dokonca sa musia udrzovat v prevadzke z dovodu ockovania. Kazda vakcina predsa musi obsahovat patogen choroby. Pises nezmysly a preto musi byt iba na rodicoch, ako a kedy ockovat.   

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"a zároveň vírusy mutujú"...to je nieco na sposob dona "chichota"....chi-chi-chi.

Musíme to teda stihnúť v takom časovom období, aby vírus nestihol zmutovať do podoby, kedy vakcína stratí účinnosť. Potom bude treba samozrejme vakcínu upravovať, aby fungovala. Posmeškami dokazuješ akurát svoje ignorantstvo, pretože napríklad variolu sme takýmto spôsobom už dokázali kompletne vyhladiť - je po nej, netreba ďalej očkovať, nevyrábame proti nej vakcíny.

 

Kazda vakcina predsa musi obsahovat patogen choroby. Pises nezmysly a preto musi byt iba na rodicoch, ako a kedy ockovat.

Ach jaj.. Patogény vo vakcínach sú upravené, nie je to "ostrá" nákaza. Nedokážu sa množiť, sú modifikované tak, aby nedokázali napáchať skutočné škody a nedokážu sa preniesť na ďalšie osoby. Človek očkovaný konkrétnym patogénom nie je pre svoje okolie infekčný. Ale neboj, ďalej už písať nebudem, evidentne je to len strata času.
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pokiaľ ide o úmrtia po očkovaní..

čosi by sa aj našlo

ale musím poznamenať, že sa vždy jedná o dosť pochybné zdroje

http://www.chelemendik.sk/Rekordne_odskodnenie_za_umrtie_dievcatka_sposobene_ockovacou_lat_999883547.html

a keď už niečo také spomenie mainstream, tak vždy s dodatkom "nešťastná zhoda okolností, očkovanie za nič nemôže"

http://www.aktuality.sk/clanok/262280/dieta-zomrelo-po-ockovani-cesi-zakazali-jednu-sarzu-vakcinu/

..

ale dá sa vyhrabať aj niečo seriózne

http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/3336455/Secret-report-reveals-18-child-deaths-following-vaccinations.html

 

podľa mňa k nárastu paranoje, prispieva hlavne zatrolená neochota oficiálne priznať, že sa môže stať aj niečo také

síce pravdepodobnosť asi bude tak nízka, že vás skôr cestou z očkovania zrazí auto, než že umriete na následky očkovania

ale dnes keď žijeme v dobe, keď sú vlády a veľké korporácie, permanentne podozrivé že klamú, zatĺkajú a podvádzajú, môže mať mlčanie fakt zhubný vplyv

..

fakt hnusný prípad z Mexika

správa z 11 mája

http://edition.cnn.com/2015/05/10/health/mexico-vaccine-deaths/

dve deti mŕtve, a 29 hospitalizovaných s následkami po účasti v národnom očkovacom programe, pravdepodobne nekvalitná šarža vakcíny

takto sa prejavuje "hromadná výroba" v akejkoľvek oblasti

stanú sa aj zmetky

naozaj je také ťažké to priznať?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kto zomrel po zaockovani?.........ak niekto zomrel (ja tiez neviem), tak zomrel. No preblem nastane vtedy, ak sa dotknuty rodic bude zaujmat o to preco jeho dieta zomrelo bez akejsi javnej priciny. da sa dokazat ze to nebolo-bolo na nasledky ockovania? Nie. Teda teraz ale co napr. takych 15-20 rokov sa to uz bude dat dokazat?.......potom si tie obete ockovania na prikaz, kto vezme na triko? Mozno tvrde jadro zastancov povinnej politiky ockovacej? :)

Tak inak. Kolko ludi zomrelo hned po zaockovani, a kolko nezaockovanych na konkretnu chorobu? Asi sa to nebude dat porovnat vsak?

 

naozaj je také ťažké to priznať?

a kto to taji? Zas nejaka konspiracia.
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov