Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

Urcite kazdy (skoro kazdy) nejaku ma.

Ja mam dve, ktore mi sposobili buzeranti.

Jedna je este z roku 2004, druha z tejto soboty.

Pred dvoma rokmi sme sa sli s kamosmi najest do jednej restiky, kde praxoval dalsi kamos. A ten druhy co tam s nim robil, bol teply a vyzeral jak Jack Osbourne. Ja som tam bol na aute a potom som sa dozvedel, ze ten idiot ma spominal, ze kamarat ma pekneho golfika a ze ci este niekedy dojde. :lol:

Druhy pripad sa stal tuto sobotu ked som sa vracal z mesta domov. Isiel som z A4ky z festivalu na zastavku na elektricku co je pri tescu na kamennom. Cestou k prechodu som si na prechod vsimol jednu dvojicu. Ultra buzerant s nejakou kamaratkou. Uz som zdialky pocul ten teply hlas ako jej nieco vysvetluje a robi rukami tie teple pohyby. A potom to prislo! Ked isiel oproti tak mi povedal tym teplym hlasom ze: "ahoj fešáčik".
:) :)


a co vy? ake mate traumy?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ako traumu si viem predstaviť všeličo iné ... zrejme to pre teba bola trauma, keď ťa s nádejou oslovil nejaký homo na ulici ... tým neuberám tvojej traume na jej dopade na teba

 

ale skutočné životné traumy vyzerajú trochu ináč, osamelosť, keď potrebuješ vedľa seba človeka, výsmech, nenávisť , opustenosť, choroba, autonehoda, operácia, predčasný pôrod, smrť dieťaťa, ...

 

to sú traumy, ktoré nesieme so sebou celý život ...

 

teba pozdravil .... mne raz v jednom veľkomeste jeden šialenec na plnej ulici niekam siahol ...to bola iná trauma ...

 

len si sa na ne pýtal ... tak tu sú

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No ja som bol sikanovany od malicka spoluziakmi...takze traumu uz budem mat do konca zivota.....Kazdy den sa teraz citim nedoceneny....kazdu vec berem osobne, vsetko co sa stane beriem prilis vazne a sam bojujem so svojou osobou, aby som nahodou nejaku koninu neurobil a podobne veci.......Psychycka trauma je dost o hubu. Este doteraz su dozvuky z tej sikany.....nie raz sa zamyslim nad tym, ze mam velmi malo priatelov....dohromady max 10. Par ludi som si akotak pripustil k telu...ale neni medzi nimi ani jeden, ktoremu by som sa plne zdoveril......a ked sa potrebujem vykecat, tak mam na to priatelku...lenze niekedy si clovek potrebuje pokomunikovat so skutocnym priatelom....a toho som v zivote nemal....namiesto toho sa trapim a kazdy den uvazujem uz nad tym, ze navstivim psycha...a to myslim skutocne vazne...pretoze sa potrebujem vykecat a nikomu sa nechce pocuvat.....

 

Toto bude uz pravdepodobne moja dozivotna trauma, kedze este sa nenasiel clovek, ktoremu by som sa plne zdoveril a pomohol mi v siuaciach, kde je clovek bezbranny....Momentalne trapim sam seba.....chcem za kazdu cenu vyniknut....chcem byt niekto.....snazim sa to robit pasivne.....alebo aktivne...je jedno ako...ale je to len docasne....potom som zase nikto....

 

:lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja neviem o žiadnej traume že by som mal. Možno keď niečo vybuchne (pirát alebo granát) tak ma hegne. Niekedy stačí keď zazvoní pevná linka a ma klepne.

 

 

No ja som bol sikanovany od malicka spoluziakmi...takze traumu uz budem mat do konca zivota.....

Prečo ťa šikanovali?
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

AXEL

 

To je fakt ze otazka.......no lebo som bol iny.....nechcel som zapadnut medzi bandu keketov a za dalsie moje spravanie sa zmenilo na status zufalo zaujat ..... ale to az potom neskor......no a hlavne na tom som pohorel.....menit som sa zacal az teraz pred 2 rokmi......dost neskoro....ale lepsie ako nikdy....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

cizy :lol: z toho mas traumu ?

 

mal som kamosa, ktory bol buzik. mal som ho rad, dalo sa snim dobre zabavit.

 

raz sme sa stretli strasne nasrot na jednej party, a s velkym veselim si padli do naruce (sa inak cudujem, ze sme sa strafili ), na co zachvilu pocitim, ako mi nejaky jazyk smejdi po uchu. vzapeti som ho priatesky nakopol kolenom medzi nohy. no a sli sa bavit dalej. teda ziadnu traumu som neutrpel, a on nikdy nic podobne neskusal. akurat som sa tak mesiac nezdrzal rehotu, vzdy ked som ho stretol.

 

vsak to treba brat pozitivne, ze si okrem zien pritazlivy aj pre niektorych chlapov :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

ja mam traumu z plavania. ja vlastne neviem a ani nechcem vediet plavat. Moze za to jeden moj kamarat, ktory si myslel, ze ma nauci plavat tym sposobom, ze ma hodi do hlbokej vody a ja sa od strachu vraj budem prinuteny plavat. Ked tak vykonal, na jeho prekvapenie som miesto plavania sa skoro utopil. Ani neviem kto ma z tej vody vlastne vytiahol. ked som sa prebral bolo okolo mna vela ludi. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 rokmi...

jedno krátke video, v angličtine, ale je to jasné a zrozumiteľné aj bez prekladu:

 

 

každodenné skúsenosti žien na uliciach, jedna zobrala skrytú kameru a natočila svoju cestu mestom.

vydávajú zvuky, ccckajú, ochkajú, poznámkujú, to sú tie lepšie prípady. v dopravných prostriedkoch sa tlačia, obťažujú priamo, primknú sa, dotýkajú sa.

robotníci, obchodníci, hipsteri, oblekoví manažéri, ľudia ulice ... bez výberu.

pri týchto pouličných obťažovaniach je to všetko otázka ani nie sexuálna, alebo len zčasti - prevažne ide o moc, o ukázanie nadvlády, čo je vlastne alternatíva znásilnenia.
http://girlpower.cafeblog.hu/2014/08/10/igy-zaklatjak-a-noket-nap-mint-nap-az-utcan-rejtett-kameras-felvetel/

myslím, že s tým máme skúsenosti viaceré ... / alebo viacerí, ako začal svojho času tému cizy : ) /
 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mám viacero nepríjemných zážitkov, ale vždy som bola z toho na nervy len chvíľu, rýchlo som sa otriasla a šla som ďalej, takže priam traumou sa to nedá nazvať. A ani mi to nechýba. Čo takého, hmm...žeby ako sa mi ten cigán chcel nožíkom došróbovať do kupé v poloprázdnom nočnom rýchliku? to sa skončilo celkom humorne. Alebo jedna cesta autobusom, kedy vodič prudšie zabrzdil a ja som nechtiac zavadila rukou o nejakého chlapíka, ktorému som sa aj hneď ospravedlnila ako slušné dievča, ale on dostal taký amok, že sa chcel so mnou biť a šermoval mi päsťami okolo hlavy, musel to byť blázon, tá jeho reakcia bola prehnaná a určite nie normálna  - vtedy sa ma ľudia zastali (dnes by sa na mňa každý vys-al a kukali by do okien akože nič nevidia) a chlapíka držali odo mňa ďalej. Nepríjemné, ale poučné, vďaka ľuďom okolo mňa to dobre dopadlo. Alebo že by čo ma na schodišti prepadol ten chlapík, čo som ho ani neviem, ako, poslala dolu schodmi a s hurónskym vreskom ušla na 3. poschodie domov? No, tak toto by aj mohla byť trauma, ale v podstate sa to tiež dobre skončilo, len odvtedy si dávam lepší pozor. Drkoty trvali tak možno pol hodinku po tom, ako som si doma lopla na gauč, potom už som bola OK.

Môže to byť tak 20 rokov, raz skoro ráno cestou do roboty som na zastávke autobusu našla kaluž krvi a kúsok vedľa ležal kus sánky aj so zubami. Fujtajbl, na druhý deň už to tam nebolo, ani tie zuby, ani tá krv. netuším, čo sa tam udialo, a možno je to tak dobre.

Alebo zážitok z električky, keď partia mladíkov demolovala zariadenie, a potom, keď som na to upozornila vodiča, tak striehli, kedy budem vystupovať - no, povedala som im, že zato že všetci kukajú z okna a majú z nich strach, sa z nich nepose-iem, hoci mi nebolo všetko fuk, tak aj to bolo dosť nepríjemné, ale traumou by som to nenazvala. Mala som vtedy šťastie, že vystúpili skôr ako ja. Len škoda, že poliši, na ktorých hliadku sme natrafili cestou a ktorú vodič upozornil, čo sa dnu deje, zareagovali tak, že vraj si máme zavolať 158. Možno by oni mohli sem napísať, akú traumu vtedy mali z 4 rozvášnených mladíkov, že miesto aby zasiahli, nás nechali tým darebákom napospas...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

teraz si nespomínam na žiadnu traumu, ale určite som pár vecí zažila... ale ma nesmierne pobavili cizyho "traumy" tu na začiatku (možno už medzitým z toho vyrástol a dnes to vidí inak), lebo také niečo v oveľa horšej podobe zažívajú dievčatá a ženy celkom bežne a svet na to celkom bežne nazerá tak, že – no a čo, nech sú rady, že sa páčia chlapom...

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov