Skočiť na obsah

Cigarety, fajčenie


nutrinka

Odporúčané príspevky

fajčiari, ozvite sa...

 

aká je vaša obľúbená značka? koľko denne fajčíte? odkedy fajčíte? snažili ste sa už prestať, snažíte sa prestať? prečo fajčíte? a prečo ste začali?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Marlboro, Petra, Davidoff.

Niekedy nefajčím aj týždeň, niekedy stiahnem 15 za deň.

Fajčím od trinástich.

Nesnažila som sa, ani nechcem.

Prečo? Lebo je to POHODA, sedieť niekde na tráve a bafkať.

Vždy sa mi páčili fajčiari :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ľudkovia, ja viem, že chcete len dobre, ale...

 

hneď v úvodnom príspevku bola naschvál výzva fajčiari, aby sa to tu nezvrhlo na odpovede typu "ja nefajčím, je to..." a podobné, na fakt nikam nevedúce hádky medzi fajčiarmi a nefajčiarmi /pretože keď raz fajčím, tak neprestanem len kvôli tomu, že to do mňa hučí pár ľudí na nete/, a aby sme konečne mali nediskriminujúcu tému / :lol: /. téma na prerod fajčiarov alebo o zákazoch fajčenia a prečo zakázať fajčenie na verejných priestranstvách alebo o hocičom inom môže byť v kľude inde...

jednoducho tu ide o výmenu dojmov z fajčenia, pochvala značky, doporučenie niečoho nového

tiež nejdem do pivárskej témy zavrhnúť pivo. keď ho nepijem a nechutí mi, tak sa tam nejdem srať...

 

smoke and let smoke

 

ďakujem za pochopenie, in loving memory... vaša nut :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aká je vaša obľúbená značka? Marlboro, L&M, Davidoff...

koľko denne fajčíte? ako kedy, niekedy jednu, niekedy 20

odkedy fajčíte? moje fajciarske zaciatky siahaju do druhej polovice 90tych rokov. , v 15 asi pol roka vkuse, potom do 19 len pri piti, od minuleho leta zas intenzivne

snažili ste sa už prestať, snažíte sa prestať? boli take napady, ale vpodstate ja som to vnutorne nechcel, skoncim vtedy, ked budem chciet a dospejem k poznaniu, ze mi to nic neprinasa

prečo fajčíte? lebo chcem

a prečo ste začali? lebo som chcel

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je snáď jedno, či niekto nemá rozum v trinástich, v dvadsiatich troch, alebo v šesťedesiatke a začne fajčiť

 

ale za tú pohodu tá strata rozumu stojí :lol:

 

jáj no, aby som nezabudla...

- marlboro light, L&M light, Boss, Davidoff light /ale tie mi naposledy nespravili dobre, tak už moc nie/, slimky na pobavenie

- denne tak 5-10

- od štrnástich, viem aj presný dátum, pamätný okamih...

- nesnažila som sa prestať, ale prestala som svojvoľne párkrát

- fajčím pre tú pohodu, ktorá sa mi s tým spája, pre to ukľudnenie nervov, čo zakaždým zažívam po potiahnutí, pre tých pár minút, kedy sa odosobňujem od všetkého okolo

- a začala som, lebo som chcela začať /možno čiastočne aj na nátlak skupiny...ale v podstate som chcela sama/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja momentálne patrím na druhú stranu plota, nie k smradu a dymu fajčiarov :) ...

 

ale keď to Axela tak pohoršuje : už v dvanástich - trinástich som po jednom kradla otcovi cigarety, vždy jednu, a tú jednu pofajčievala na etapy aj týždeň ... to už bol len pekný humus ... :)

hm ... a chutilo ... fajčiť z nudy tiež nie je bohviečo ;)

 

to len tak ... ja už padám do mojej témy :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Marlboro Light, 2-3 denne, niekedy možno 10.

Ale v poslednej dobe mi to vôbec nechutí.

Začal som kvôli stresom v starom lochu, pomáhalo to, ale teraz už len z nudy.

no tak s týmto sa chváliť ... nechutí a fajčiť z nudy - ejno ejno :lol: :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

fajcim myslím od 17. mája 2006

fajčím ako kedy, niekedy jednu ráno, jednu poobede po škole, ale ak idem niekam poobede, tak aj viac...

cez víkendy je to chabé... hlavne nedele keď trčím doma...

kedysi som bola zarytý malborkár, ale moja prvá bola davidofka... teraz fičím na L&Mkách, ale mala som oj Goldeny, Petry myslím...

jáááj, prestať... :lol: snaha bola, bolo tých snáh viac... ale... tak nikdy som nemala nejaký vážny dvôvod prestať... na čo?!

fajčím lebo... lebo som fajčiar, čo vám poviem...

prečo som začala, o tom pomlčím... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Nutrinka, akosik sa ti to tu nedari dostat do takej atmosfery, ze jeeeeej, a takto som si pekne pofajcil a tak.........zatial je to stale o tom, ze FUUUHA, to uz od vtedy? :)

 

No ale ked uz som tu...tak ja som si prvykrat potiahol uz v 8 rokoch....paradoxom bolo to, ze od mamy :) ;) Lebo som jej nedal pokoj s tym, ze co vlastne robi, tak rekuze mi dala potiahnut.....vtedy som samozrejme este ale nevedel ze sa to slukuje, ale prvykrat som mal cigaretovy dym v hube ;) Potom som prvykrat zacal fajcit az v 15 rokoch....zaciatky boli dost huste, to som fajcieval BOSSky...raz mi potom z toho doslo tak zle, ze som v krcoch lezal na posteli ;) ;) Ale stalo to za to....boli to proste zaciatky a nelutujem......parada.

 

Ale ako rychlo som zacal, tak tak rychlo som aj skoncil, jednoducho uz potom ma to nelakalo, odvtedy co mi bolo tak zle....nechyba mi to ani nastastie.....no a teraz jedine pri tom pifku ;)

 

Ale haluz :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pozerám do peňaženky a mám 1,50 sk... arwiel opäť zas nemá na cigarety... :lol: musela som včera všetky vyfajčiť?! :) opäť budem mať absťák, budem kašlať... neprídete a niekto ponúknuť? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no lenže nemôžem odísť z mesta... :lol: a nemôžem povedať matke... mami, nemám na cigarety tak odchádzam za kamarátom... a vlastne nemám ani na cestu... :) no škoda... ak by si prišiel... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov