Skočiť na obsah

Farby - vyberáme si ich my alebo farby nás


game

Odporúčané príspevky

no... téma, ktorú načala arwiel, veľmi zhruba, len v náznakoch ...

 

skutočnosť je taká, že každý z nás má svoje obľúbené farby, farby ktoré si rád oblieka, ktoré si nerád oblieka ...

občas máme náladu na tmavé, nevýrazné farby, alebo ich proste nosíme stále ...

sú ľudia, ktorí majú radi výrazné, nápadné, svieže farby na sebe ...

čím to vlastne je ?

 

vôbec s farbami je to okolo nás nejaké zvláštne páčia sa nám na jar jarné svieže farby, na jeseň sa nadchýname krásnymi farbami jesene, bielu milujeme, keď napadne iskrivý sneh ... alebo ako to vlastne je ?

ktoré sú tie tvoje farby ? čo si obliekaš najradšej, to, čo ti je blízke, alebo ideš s módnymi farbami, prečo vlastne preferuješ niektoré farby pred tými ďaľšími ...

vyberajú si farby nás, alebo my farby ... hm ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 86
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • game

    25

  • Vilma Flinstonova

    6

  • Sniper

    4

  • Mgr. L.E.G. von Trips

    4

ked sa pozriem na svoj satnik vacsinu veci mam modrych a roznych variaci modrej, v poslednej dobe som trocha zacal kupovat aj zelene veci. a este mam dost ciernej. vpodstate sa obliekam v 90% do tmavych veci

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mam rad na sebe tmave farby (mam vela tmavomodrych a ciernych triciek) ale na druhej strane aj svetle veci, mam cervene, oranzovo biele veci a bundu mam kremovu s ciernou :lol:

 

takze tak ruzne :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vždy mám na sebe čiernu - k tomu prípadne nejakú inú farbu, bielu, trochu červenej, trochu tmavožltej, podľa možnosti pastelové farby ... niečo neveľmi nápadné podľa možnosti ... ale čierna musí byť vždy

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja mam asi vsetky farby vo svojom satniku, ziadna nema prevahu, vacsinou moje oblecenie je - nejaky modry odtien rifli + k tomu tricko/tielko/sveter/mikina- cervene, zlte, cierne, biele, cervene, oranzove, modre, zelene, bodkovane, pasikave... :lol:

 

 

tak neviem, co to o mne hovori :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tiež preferujem čiernu, tá ide do kombinácie s hocijakou farbou.

Obľúbené farby sú u mňa odtiene zelenej a modrej. Ale v oblečení čiernu kombinujem s hocijakou, tuším len s ružovou nie, nechcem dopadnúť ako bazalka, ktorý raz prišiel do školy v ružovom tričku a všetcia sa mu smiali že je teplý :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vďaka, Axel...

 

Aby som sa vyjadril aj k tomu, aké mám rád - modré rifle sú základom a k tomu košele - zväčša kockované modré, béžové, hnedé, bordové... Až na tie bordové a hnedé zväčša svetlo ladené...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Modra a cervena a hneda. Alebo cierna namiesto modrej. To je pre mna asi najprijemnejsia kombinacia. Zelenu uz teraz velmi nemusim, hoci som mal iste obdobie, ked som sa obliekal do tmavej zelene. Bolo to odzrkadlenim vnutornej depresie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

napadlo ma pri spomenutí tej jesene ... hoci na sebe nosíme kdečo iné, takáto jeseň nám dokáže vyraziť dych :

 

Obrázok

 

 

 

 

chcelo by to fundovanú odpoveď , možno... a možno na to prídeme aj sami ... :lol:

keď nosíme čiernu, ako to Axel správne pripomenul, je to hlavne nesmierne praktické - čierna sa znesie s takmer každou farbou...

pralinka má jednoznačne rada rifle - a nerobí jej problém byť nápadná a obliecť si farbu akúkoľvek

:)

občas nás chytí melanchólia a nechuť sa ukazovať svetu, tak sme tmaví, a ja osobne si kúpim nejakú pestrú somarinu, keď už bolo melanchólie dosť, alebo keď mám práve na to náladu ... a potom to trčí v skrini, aby som to po čase nenápadne vyhodila ... hm... našťastie takých období je málo, takže priveľké škody nenarobím :) ;)

 

 

 

/nedávno bola móda pestrofarebné rifle - z Kanady ich poposielala teta neteri a okrem toho ich dostali aj kolegynine dospelé dcéry z usa ... a zasielatelia boli strašne prekvapení, že tie rifle tu nemali úspech, keď v Amerike boli obrovským hitom ... povedali, že sme hrozní, že kade sa pozrú, polka Európy je čierna ... každý druhý nosí rád čierne veci ... ktovie, prečo je to tak ;) ... to len tak mimo misu /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keď mám veľmi zlú náladu, tak sa do čiernej oblečiem kompletne celá... spodné prádlo aj s ponoškami, čierne nohavice, tričko, vetrovka a aj šatka na krku...

 

väčšinou nosím rifle, no preferujem tmavé, tie tie s tými vybielenými pásmi a tmavé alebo prinajmenšom nevýrazné farby...

 

aj keď... moje zelené tričká nie sú práve najnevýraznejšie...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Moja farba je zelena, zboznujem ju asi v akomkolvek odtieni.....no najradsej mam taky tu jasnu- ako jablka. Odraza sa to aj na mojom satniku ale tiez tam je aj dost modrej. No nehrozi aby som si na seba dala ruzovu- uz len z principu, fakt ju nemusim, je mi jedno, ci to je modny hit alebo co...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ako u Hedgeho, aj u mňa sú základom modré rifle. Tričká nosím skoro akejkoľvek farby /podobne ako Axel nekombinujem do toho ružovú :lol: /, dosť často nosím čierne /ani nie z nejakých pohnútok, proste len tak/. Inak košele - modré, bordové...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Jednoducho mi sedia cierna a cervena. A su to farby, ktore sa mi pacia. Zelena je velmi dobra, ale na oblecenie skor svetlejsie odtiene, inak mi to vadi, ta zasedla zelena je na mne malokedy. A modra? Aj to je v pohode farba, hlavne tmavsia. Nemam rad oranzove a podobne veci, pokial nejde o holandsky dres. Skratka to, ake farby mam rad, ide vcelku aj s tym, ako sa obliekam, ked mam dobru naladu, tak si dam cervene tricko, jedno konkretne, ale inak sa to na mne spoznat neda.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja mam najradsej cervenu, alebo tyrkysovu na sebe, k tomu nejake rifle a tak :lol: tieto dve farby su aj najviac v mojom satniku, ale nepohrdnem ani inymi, nejakymi veselsimi farbami :)

 

v poslednej dobe sa mi celkom zapacila taka ruzova tmobilova farba :) neviem ako sa vola odborne ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie je to ani jedna z tých farieb, pretože každá farba má svoj presný kód.

 

K T-Mobile má najbližšie niečo medzi Hotpink a Mediumvioletred

 

Fuchsia je o trochu žiarivejšia a Purpurová je už o dosť tmavšia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no .. tak tu sú tie farby :) :

 

t com :

Obrázok

 

t mobile:

Obrázok

 

/ obe z ich stránok z netu :lol: /

 

kedysi som mala obdobie, že ma takéto farby vedeli uchvátiť ... nenosila som ich moc, hanbila som sa byť nápadná, mala som len jeden dva kúsky niečoho podobnej farby, ale páčila sa mi :)

 

tak aká je to teda farba ? ;)

 

 

mne to pripadá ako DeepPink ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no tak najviac to naozaj pripomina tu Deep Pink aj ked kedysi sa tusim tmobile ci kto vyjadril ze je to fuchsinova alebo magentova :lol:

 

inak, kde beriete tie vzorky farieb?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov