Skočiť na obsah

ANTIFICO.SK - kampaň proti Ficovi


Linkman

Odporúčané príspevky

  • Pred 3 týždňami...

Tieto "cool" nalepky zdobia cele Košice , ked na nich dosiahnem tak ich strhavam

Uroven tejto propagandy neviem k čomu prirovnat , dokonca ani komunisticke letaky z kona 40. rokov a začitku 50. na to nemaju , uroven sa skor hodi na propagandu nacistickeho nemecka , ved ako Geobles povedal" Je jedno ako je propaganda primitivna , hlavne že je ucinna"

Synovia buržoaznych zlodejov, mafijanov a vyžiaracov nemaju nic ine na praci ako tlačit debilne nalepky ,

asi najsmutnejsie je , že to nie su 10 ročne deti ale dospeli ludia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Synovia buržoaznych zlodejov, mafijanov a vyžiaracov nemaju nic ine na praci ako tlačit debilne nalepky...

sorry, ale moji rodičia vôbec nie sú buržoázni zlodeji, mafiáni ani vyžierači...obaja pracujú manuálne, sú robotníci...vôbec neserú peniaze a tvrdo a poctivo pracujú na to, aby sme vôbec mohli bývať normálne...to, že ja som nespokojná s momentálnym "vodcom" nášho národa a zapojila som sa do lepenia týchto "cool" nálepiek nemá nič spoločné s mojimi rodičmi, ale s mojim presvedčením o tom, že reformy, ktoré robila doteraz pravicová vláda, sú reformami, ktoré posúvajú slovensko vpred...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nutrinka:že reformi, ktoré robila doteraz pravicová vláda, sú reformami, ktoré posúvajú slovensko vpred...

k tomu sa ani nebudem vyjadrovat , lebo pri pisani by som asi zinfarktoval

 

Pre boha , ak sa chcete stat realnymi oponentmi SMER-u a vladnej koalicie , tak nelepte blbosti , ale vecne

diskutujte , su rozne fora , mitingi a tak

Tymto nic nepresadite , len si narobite hambu , este raz opakujem ak sa chcete odlišit od debilov čo kreslia po stenach hakove križe , tak s tym prestante

 

To ma len utvrdzuje , že lavicovo orientovane mladežnicke organizacie su ovela vecnejsie a kulturnejsie ako pravicove , okrem szm ale ani tí sa na vas nehrabu

 

možes mi prosim ta povedat kolko mas rokov?

 

weirdo

nie , mama v strane nebola o otec v roku 1968 z nej vystupil , ale to je nepodstatne

 

Leonidas

za tych par hodin co som na tomto fore som zistil , že niektori maju slovnik na urovni clankov co publikovala NSDAP

 

 

mimochodom ak by sa volala kampan antidzurinda a lepili by sa taketo letaky , napisal by som to iste

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Obrien, ja poznám veľa ľudí, s veľa ľuďmi som pracoval a myslím že môj všeobecný rozhľad je na pomerne vysokej úrovni (to netvrdím ja, to tvrdia o mne iní). A teda k nutrinke môžem povedať toľko že je to veľmi rozumné dievča a verím že ak budeš chodiť na toto fórum tak ešte veľa sa od nej naučíš.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Obrien, počúvaj, to, že lepím nálepky ešte neznamená, že nediskutujem a nechodím na fora /teda na forach príliš o politike nediskutujem, diskutujem radšej lajf/

hanbu si nerobím...niekedy niečo nápadité /alebo možno aj vtipné/ zaujme ľudí viac a viac sa budú chcieť dozvedieť, ako nejaké suché debaty a odborné reči, ktorým väčšina slovákov nevenuje pozornosť...možno týmto ich k tým debatám antificovci skôr pritiahnu

 

/k veku sa vyjadrovať nebudem, moja osobná vec/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Obrien, môžeš nám prosím povedať, koľko máš rokov ?

 

myslím, že si neodpovedal na nutrinkine námietky ohľadne práce jej rodičov

ani jeden z rodičov nikoho tu zrejme nie je mafián, ani nenakradol miliardy pri niektorej privatizácii

 

zaujíma ma jeden bod z Ficovho programu : ako je to s odškodnením tých, ktorí prišli o peniaze v nebankových inštitúciách ?

 

nemyslím, že je namieste prirovnávať tu slovník hocikoho k NSDAP

 

zaujíma ma, prečo podporuješ to, čo podporuješ, skúsime svoje stanoviská podoprieť rozumnými argumentami, namiesto toho, aby sme prirovnávali svoje slovníky k hocičomu nevhodnému

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game

 

v poriadku , precital som si celu temu a v rozhorceni som reagoval tak , ako som reagoval .

k tomu odškodneniu:kedže sa tam napalilo tolko ludi , tak je moralnnou povinnostou štatu zo solidarity pomoct občanom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Darkman

 

Nieco v zmysle nepaci sa mi to lebo... nemožem napisat , lebo cely antifico je jeden velky bullshit

 

Každy vedel , že ked stat prejde rychlo z planovaneho , na trhove hospodarstvo , tak taketo veci sa budu stávať.Preto zozačiatku štat mohol prejst na regulovane trhove hospodarstvo , čiže by priamo regulovat

vznik ačinnost s.r.o-čiek .

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Obrien

 

To ma len utvrdzuje , že lavicovo orientovane mladežnicke organizacie su ovela vecnejsie a kulturnejsie ako pravicove , okrem szm ale ani tí sa na vas nehrabu

Preco si to myslis? Ja som dospel k absolutne opacnemu zisteniu. (I ked sa mozno az tak neprenasa na organizacie, ale aj na mladych laviciarov/praviciarov) -> Proste Prave spektrum je vecnejsie a kulturnejsie ako Nove Slovo, Krivosikove argumenty a nazory maju viac do seba ako napr. Chmelarove. Atd. Par nalepiek nic neznamena. V Cechach su napriklad aj takyto mladi laviciari:

http://www.eurabia.cz/modules.php?name=New...cle&sid=379 (len tak BTW som si spomenul)

 

za tych par hodin co som na tomto fore som zistil , že niektori maju slovnik na urovni clankov co publikovala NSDAP

Smelo konkretizuj. Ja som ti napisal to, co som napisal, lebo si podobne ako RP v 50s skatulkoval, ale do velmi deravej skatule. Pochybujem, ze tunajsi co sa do toho zapojili by splnali tvoje kriteria, ani moji spoluziaci, ani znami atd. Ja som sa do toho sice nezapojil a plne to chapem. A zlepovat nalepky??? :lol: Prosim Ta neblazni.

 

k tomu odškodneniu:kedže sa tam napalilo tolko ludi , tak je moralnnou povinnostou štatu zo solidarity pomoct občanom.

Netrep sprostosti, chlape. Na postforum si pisal, ze mas zaujem stat sa politologom, tak opatrne s tym, co pises. Vratenie penazi podvedenim sukromnymi spolocnostami je blbost z viacerych dovodov:

1. ked prehram v loterii, tiez mi vlada nepreplati peniaze na tikety

2. nechce to drviva vacsina ludi (iba ti, ktori sa nechali okradnut)

3. ak odskodnis jednych takto poskodenych, budu chciet spat peniaze aj podvedeni pri kuponovej a podobne

4. je to absolutne nezodpovedne v dobe ked je trend liberalizacie ekonomiky, ako sa ma clovek po 40 rokoch socializmu naucit narabat s peniazmi a spravne investovat, ked mu skody preplatis

5. neracionalne minanie z rozpoctu, ktory stale ma nemaly deficit

...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Leonidas

 

k tomu NSDAP: lepit nalepky po stenach ,bilboardoch , vchodoch do bytovych jednotiek je podobne , ako

čarbanie židovskych hviezd a napisi "Juden" v nacistockom nemecku

 

ak tam bolo 300-tisic ludi , tak štat do toho mal zasahovat , samozrejme ak sa čiatkovo ti ludia vyplatia , treba povedat ,že je to posledny krat , co stat pomohol obetiam takymto spol.

 

btw.

a na Slovensku su taki mladi pravičiari http://www.pospolitost.org/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Obrien

Ale tie nalepky nehlasaju rasova ani inu nenavist ani nikoho neobmedzuju. Akurat niektorymi ludom lezie Ficova demagogia a klamstva hore krkom a tak sa takzmto humornejsim sposobom na to hodlali reagovat.

Ale nebankove subjekty neboli statne podniky a stat nemoze povedat "tam nedavajta peniaze, ti vas oseru", proste odskodnenie je totalna blbost.

 

a na Slovensku su taki mladi pravičiari http://www.pospolitost.org/

Smiem vidiet, kde prezentuju tito mladici svoj udajny pravicovy ekonomicky program? Ja totiz nepatrim k tym, co oznacaju vsetko nacionalistickejsie ako pravicove resp. ultrpravicove, kedze ich programy su skor lavicove, vid SNS ci z historie napr. NSDAP. A precitaj si ludovy program SP-NS a uvidis tu "pravicovost", je to skor nacionalisticko-socialny(isticky) program s roznymi antisemitskymi, xenofobnymi a inymi narazkami.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Obrien s tou SP je to IMHO trochu inak. SP je krajná pravica, ktorá s "bežnou" pravicou má spoločných iba niekoľko základných znakov. Nepoviem ti akých, lebo v definícii toho čo je krajná pravica a "bežná" pravica sa nevyznám.

A to isté sa dá tvrdiť o ľavici a krajnej ľavici. V oboch prípadoch (krajná pravica a ľavica) ide o extrémne prúdy, ktoré s politikou "normálnych" prúdov nemajú veľa toho spoločného.

Ale môj skromný názor je taký že ak by si človek mal človek vybrať medzi krajnou pravicou alebo ľavicou tak podľa mňa lepšia voľba by bola tá krajná pravica. Neviem si predstaviť svet kde by vládli iba krajne ľavicové strany. Taký svet by upadol do chaosu a anarchie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

axel

Ale môj skromný názor je taký že ak by si človek mal človek vybrať medzi krajnou pravicou alebo ľavicou tak podľa mňa lepšia voľba by bola tá krajná pravica. Neviem si predstaviť svet kde by vládli iba krajne ľavicové strany. Taký svet by upadol do chaosu a anarchie

to je velmi zaujimavy nazor , lebo podla mna je to opacne

 

Pravica

Nemecko-1933-45 , horko tažko 12 rokov

Slovensko-1939-45 6 rokov

lavica

ČSR-1948-89 - 41 rokov

Rusko-1917-1992 75 rokov

Čina-1948-

 

V ČSR za 40 rokov kom. režimu zomrelo tolko, čo v Osviečime za 5 hodin

 

Ja som cital knihu 1984 , takže si viem predstavit svet kde by vladli cisto lavicove strany

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pravica

Nemecko-1933-45 , horko tažko 12 rokov

Slovensko-1939-45 6 rokov

lavica

ČSR-1948-89 - 41 rokov

Rusko-1917-1992 75 rokov

Čina-1948-

 

V ČSR za 40 rokov kom. režimu zomrelo tolko, čo v Osviečime za 5 hodin

 

Ja som cital knihu 1984 , takže si viem predstavit svet kde by vladli cisto lavicove strany

 

Obrien

 

mohol si čítať hocičo ...

 

zrejme to na teba pôsobí opačne - ako môže normálny človek fašistické režimy a zničujúcu vojnu s miliónmi mŕtvych a fantazmagorickým velikášstvom len tak zaradiť k pravici a porovnávať to s hocičím ...

 

prepáč, ale toto je príliš silná káva :lol:

 

 

 

na skutočne položené otázky zásadne neodpovedáš, práve sa ťa idem tretí krát spýtať, z koho peňazí má "štát" odškodniť chudákov poškodených, ktorí boli pred neuváženým strkaním svojich úspor do "kampeliček" dokonca niekoľkonásobne varovaní ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game

 

nepisem tu aka je pravica zla a lavica super

zabudal som tam pripisat počet obeti v Rusku , tam by to bolo vela , ale v zasade nam minulost ukazala že extremne pravicove strany boli o nieco horsie ako lavicove , samozrejme je to tažke posudzovat lebo

napr Novomestsky povedal , že komunisticky režim v ZSSr sa mu zda skor fašisticky

 

napr z vynosov z privatizacie , lebo v tom su aj ich peniaze

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zabudal som tam pripisat počet obeti v Rusku , tam by to bolo vela , ....

napr Novomestsky povedal , že komunisticky režim v ZSSr sa mu zda skor fašisticky

 

napr z vynosov z privatizacie , lebo v tom su aj ich peniaze

 

Novomeský bol zrejme rozumnejší než jeho parťáci ... Stalinov režim, Sibír, gulagy, popravy, KGB, a podľa len približných odhadov rovnaký počet mŕtvych ako padlých Rusov za druhej sv. vojny

 

tie čísla možno u nás neboli priveľké .... ale zinscenovaných frašiek pred súdmi, uránové bane, a znčené životy, tých bolo dosť ... 50. roky boli kruté

 

 

 

 

 

z výnosov privatizácie ? ich peniaze ? ich peniaze sú v luxusnýxh jachtách niekde na Jadrane a prímorských vilách a prejedené a strovené vysokým životným štýlom ...

nemali tam tie peniaze dávať , boli varovaní - je to ich chyba, nech nesú následky

 

a myslim si že by sa nemali odškodnit všetci , iba ti čo tie peniaze hmotne potrebuj, mladi ludia , dochodcovia a tak ,

 

Obrien, už fantazíruješ ... všetci prehlásia, že tie peniaze potrebujú - čo potom ?

 

videla som svojho času v tv jedného dôchodcu, ktorý tam veľmi nariekal a búchal palicou o zem -

vložil do BMG či kam to 7.000.000,- / sedem miliónov / , ktoré získal z nejakej reštitúcie ...

 

hm.... kto a ako rozhodne, či tie peniaze potrebuje ? alebo povie, že ďakujem pekne, mne stačí akurát na chleba ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

ODM: Trestné oznámenie na Fica

 

Občiansko-demokratická mládež podala dnes na Generálnu prokuratúru SR trestné oznámenie na premiéra Roberta Fica. Trestné oznámenie podali pre podozrenie z neoznámenia trestného činu respektíve neprekazenia trestného činu.

 

Mladí demokrati tak urobili po medializácii informácií, podľa ktorých Fico na konferencii Klubu 500 naznačil, že bol priamym svedkom páchania korupcie. Napriek tomu nie je známe, že by premiér oznámil orgánom činným v trestnom konaní možné spáchanie trestných činov korupcie alebo akýmkoľvek iným spôsobom spolupracoval pri odhaľovaní spomínaných možných trestných činov, ktoré naznačil. ODM požiadala orgány činné v trestnom konaní, aby sa zákonným spôsobom v trestnom konaní potvrdilo alebo vyvrátilo podozrenie zo spáchania trestného činu. Ak sa toto podozrenie potvrdí, ODM žiada vzniesť obvinenie voči páchateľovi a pokračovať v trestnom stíhaní.

 

Mladí demokrati pripomínajú, že ak by premiér nezasiahol pri náznakoch páchania korupcie, nielen tým porušuje zákon, ale otvára korupcii, lobistom a špekulantom dvere na úrade vlády dokorán. Vzhľadom na to, že má právnické vzdelanie, mal by vedieť ako v podobných prípadoch postupovať. ODM vyzýva mladých ľudí na Slovensku, aby si nebrali príklad z Roberta Fica a ak sa stanú svedkami korupcie, dodržali zákon a oznámili takúto skutočnosť orgánom činným v trestnom konaní.

 

No vidíš Ficík, bolo ti treba zverejňovať, čoho si bol svedkom? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no akosi mám v poslednom čase, že sa tam hore prešľapuje na mieste ... poslanci takmer nerokujú, ja neviem, za tie svoje platy ani do práce nemusia chodiť ...

 

a pán Fico sľubuje odhalenia, ktoré akosi meškajú ... a Mečiar sa mu stále viac akosi ozýva ... hm ... je to nejaké divné :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov