Skočiť na obsah

ANTIFICO.SK - kampaň proti Ficovi


Linkman

Odporúčané príspevky

svoj odpor k Ficovi som uz na tomto fore popisal dost, ale toto video je vacsia stupidita ako priamy prenos z parlamentu. Chlapik sa sprava ako kreten, riesi politiku s detmi a ked mu niekto vypapuluje, tak habka a nevie co povedat, zaobali to nadavkami a anglictinou. minutove prestrihy na prdiaceho fica na hajzli a 6x opakovany Heydrich, to malo byt ako co? OMG.

 

uprimne, keby nepoznam politiku, a vidim, co za hlupaka protestuje proti ficovi a akym sposobom to robi, tak sa pridam k tym, ktori stoja na pivo.

 

Súhlasím s tým čo píšeš. Podľa mňa, ak by takéto postavy mali nahradiť Fica, ako Rudolf Vaský, tak radšej nech vládne Fico. Mne sa javí Vaský ako chorý človek. Čo je však horšie, na mnohých fórach sa debata o politike vedie takýmto primitívnym a vulgárnym spôsobom. Akoby cez ozónovú dieru prenikalo žiarenie, z ktorého veľa ľudí stráca rozum a prebúdza sa v nich agresivita. 

 

Pokiaľ ide o Fica, súhlasím s názorom, ktorý povedala Game, že mu to všetko asi prerastá cez hlavu. Počúval som pred časom v rozhlase sobotňajší rozhovor s ním, a na otázku moderátora, prečo je taká vysoká nezamestnanosť, iba bezmocne zvolal: "Veď je kríza!"

Nuž, od sociálneho demokrata by som čakal podstatne inú odpoveď. Napríklad:

 

" Prepáčte nám, že sa nám ešte nepodarilo dosiahnuť plnú zamestnanosť obyvateľstva. Ale už pracuje na tom desať tímov odborníkov  vedených najlepšími slovenskými vedcami. Sme presvedčení, že do dvoch rokov nebude v našej krajine ani jeden nezamestnaný. A čo viac, do desiatich rokov nebude už nikto musieť bývať v paneláku, ale každý bude mať takú mzdu, že si bude môcť postaviť slušný rodinný domček so záhradou na pozemku, ktorý štát každej rodine určí v danej lokalite zadarmo a v ktorej zaručene budú natrvalo zabezpečené pracovné miesta."

 

Po týchto slovách by debatu ukončil a povedal moderátorovi, že nejde už zbytočne strácať čas prázdnymi rečami, a ide na tomto zámere s kolegami tvrdo pracovať.

Nuž ale ako vidíme, Ficovi sa zapáčilo "utiecť" na funkciu prezidenta. Na to miesto, ktoré patrí rozhľadenému "dôchodcovi" ale nie človeku v plnej pracovnej sile. Z tohoto dôvodu Fica nevolím za prezidenta. Má veľkú moc; nech ešte do konca volebného obdobia ukáže, čo je v ňom.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov