Skočiť na obsah

ANTIFICO.SK - kampaň proti Ficovi


Linkman

Odporúčané príspevky

Ja by som sa aj pripojil, ak by bola táto téma v srandičkách. Aj keď som pravičiar, myslím si, že takáto antikampaň nikomu neprospeje. Mali by sme sa zamerať na dobré programy dobrých strán a nie stále vyťahovať špinu a očierňovať niekoho.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Myslím, že keď SMER vyhrá voľby a Fico sa stane premiérom nebude to dobré pre Slovensko. Prečo? Fico chce vytvoriť "silný sociálny štát". Je to síce pekné, ale odhliadnuc od toho, že takýto štát sme tu (vraj) mali takmer 40 rokov, myslím že touto cestou budúcnosť nevedie.

Sociálny štát môže jestvovať iba vtedy, ak ekonomika dlhodobo prosperuje, je nízka nezamestnanosť a štát nie je príliš zadĺžený. Toto všetko Slovensku chýba. Hoci rast HDP je pozoruhodný vôbec nič to neznamená. Ekonomika sa iba rozbieha a rast HDP všetcia občania budú pociťovať až o niekoľko rokov.

Ďalší problém sociálneho štátu tkvie v tom, že je silným lákadlom pre imigrantov (viď Francúzsko alebo Švédsko) a posledné udalosti v západnej EUrópe ukázali, že imigrantov si treba držať na dištanc.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Podľa môjho názoru by sa Fico rád priblížil Českej republike. Tam, po dlhšej dobe vládnutia ČSSD, zavládla akási ilúzia fungujúceho sociálneho štátu. Za cenu zadlžovania štátu. Aj oni však prichádzajú na to, že reformy budú nevyhnutné.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Som rozmýšľal, či to dám sem alebo do predčasných volieb, ale toto bolo myške bližšie :) Totiž dnes som videl kúsok tej relácie O 5 minút 12... V prvej časti tam bol Hrušovský s Ficom... No a náš Róbertko zo seba spravil vola pred celým národom ešte len dostal prvýkrát slovo - začal hneď útočiť na STV ako krivdia smeru a podporujú pravicu a mlel si svoje asi 5 minút, moderátorka sa mu snažila vysvetliť, že v poznámke danú tému akéhosi tunelovania nemal, tak sa láskavo má držať témy, on stále nechápal, na nej bolo postupne vidieť, že stráca chudiatko nervy a najradšej by ho poslala niekam, no tak mu aspoň povedala, že ako právnik by mal vedieť, na aké patričné miesta sa s tým má obrátiť a že sa má konečne venovať tomu, na čo tam pôvodne bol... proste trapas jak hovado, ja som od smiechu nemohol... no samozrejme v priebehu relácie sa k tomu snažil opäť a opäť dostať :lol: Pozerali ste niekto?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Nic proti tej kampani, ale osobne sa mi nepaci spatenie verejnych i neverejnych miest podobnymi nalepkami (napr na stlpoch ver. osvetlenia a podobne)... je to vsade vselijako krivo polepene.... znizuje to na serioznosti....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a kde v TN si to videl ? :lol:

 

čo sa lepenia tyka bolo na zasadnuti Republikovej Rady ODM vymedzene co je to lepenie. Je to polozenie nalepky na verejne priestranstvo tj nie na sukromny majetok inych osob (vynimku tvoria bilboardy SMERU :) :) )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

podla neoficialnych štatistík aj je (podľa štatistík ODM) su hlavnym bastami Nitra, Trencin, B.Bystrica

Btw ak si videl nalepky aj na juhu tak tie som nelepil ja :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

LoL ja som dnes bol pozriet na fakulte po dlhom case a pocet antificakov celkom slusne vzrastol s bliziacimi sa volbami :)

sak aj ja som riadne prispel

 

milý pán Lukašenko ..

:lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov