Skočiť na obsah

Film, ktorý ma zaujal - tipy


Andulqa

Odporúčané príspevky

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

ja hlavne chcem /co tiez neznamena, ze sa to aj stane/, aby preboha ziaden vecny zivot neexistoval... umriet, zhasnut a mat svaty pokoj...

jedna postava vo filme expres na zapad vyjadruje moje presvedcenie a tuzby... film sa tu da kuknut.. http://www.otv.sk/ex...t-limited-2011/

 

Pink ten film nie je nahodou podla knihy?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Pred malou chvilkov skoncil film Ranajky u Tiffanyho.Viem ze je aj kniha ale priznam sa necital som ju,to skor nas phersu :) No musim povedat ze film na mna urobil velky dojem,oblubil som si ho a to som ho videl prvy krat v zivote.Hercov nepoznam ale naozaj to bolo bravurne.Najkrajsia scenka bola posledna,ked slecna vystupila z taxika rozutekala sa za muzom svojich snov,a v tom sa ho spytala kde je kocur :lol: No perfektny film klobuk dole :klobuk: Ak na film niekedy natrafim kupim si ho :thumbsup:

post-1567-0-01894800-1356477092.jpg

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

"kontroverzné" dielo kontroverzného autora

Evanjelium sv. Matúša

- najlepšie stvárnenie mnou videného Kristovho "príbehu"

aj keď sa marxista Pasolini zrejme snažil vtisnúť Ježišovi pečať revolucionára,

spôsob spracovania tak obrazu, hudby, . . . ako scenára/dialógov,

kt. tvoria výhradne verše z Matúšovho evanjelia,

je fascinujúci

 

http://www.youtube.com/watch?v=-5U0-iO9rjM

(o amatérskych hercoch: (Ježíše ztvárnil španělský student, zestárlou Marii Pasoliniho matka, Jidáše hraje řidič náklaďáku)

nehovoriac)

 

+

Cloud Atlas vcelku zaujal-prekvapil

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Boli sme nedavno v kine na skvelom filme, ktory velmi odprucam...Atlas mrakov/ Cloud Atlas.Silne pripominal z casti Matrix, Fontanu a este nieco, co momentalne neviem zadefinovat, ale velmi sa nam pacil. Urcite si ho pozrieme este raz,

 

Filmová adaptace románu Davida Mitchella vypráví šest žánrově odlišných příběhů, které se odehrávají v různých časech a na různých místech od začátku 19. století až po postapokalytickou budoucnost. Film zobrazuje myšlenku kontinuální propojenosti našeho bytí a především našich činů napříč časem a prostorem, kde všechno má svoji příčinu i následek, smysl, kde se vrahova duše promění ve velkého hrdinu a kde jediný laskavý skutek v přítomnosti vyvolá revoluci v daleké budoucnosti. (oficiální text distributora)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Urcite si ho pozrieme este raz,

 

Myslim, ze Cloud Atlas si clovek pozriet este raz vlastne musi - aby sa v tom dokazal zorientovat :)

 

Ale inac suhlasim... nebol som z toho sice tak vyburany, ako niektori recenzenti, ale padlo to dobre.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tiez som z neho nebol nejako vykolajeny, ale velmi pekny film to bol. Zlucit tolko pribehov, v roznych zanroch, aby to plynule prechadzalo, nebilo sa to a clovek sa v tom nestracal rozhodne nie je nic jednoduche :) Rozhodne film, ktory sa oplati vidiet viackrat :)

 

A odhalenie 'masiek' na konci nemalo chybu :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov