Skočiť na obsah

Film, ktorý ma zaujal - tipy


Andulqa

Odporúčané príspevky

tomassi, co konkretne bolo na Inception slabo spracovane ???

Praveže spracovanie aj ten napad je to jedine, čo je na tom filme dobre. To iste ako Avatar. Pribeh primitivny, žiadna atmosfera, nulova emocia, veľa nelogickych momentov atd. Špičkove efekty na dobry film nestačia. Aspoň pre mňa nie. A pre tomassiho očividne tiež.
  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Chodník cez Dunaj

aj keď sa jedná len o TV film,

je to jeden z naj u nás natočených počinov

 

len nerozumiem tomu dabovaniu našich filmov,

kt. slávilo úspech najmä v 90tych rokoch

to, keď sa jedná o Čecha, kt. hrá Slováka a naopak

je pochopiteľné,

ale prečo dabujú herci aj samých seba?

 

z minulorčných akčných hitov

Predators, ResidentEvil, Expendables,

očakávania konečne naplnil(a)

Mačeta

Dannyho Trejoa môžem na každý spôsob

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a teraz nejaké krimi pre game, dilberta, ...

 

Tomassi, děkuju za upozornění, našel jsem to až dnes, v tom předvánočním shonu mě to nějak uniklo. Film jsem samozřejmě viděl, zmínil jsem se o něm už v Detektivkách 13.11.2010. Je to fakt solidně udělané, s pokorou k předloze. Teď jsem zvědav na tu americkou verzi - bude-li nějaká.

 

P.S.: všechno nejlepší k narozeninám! :cem:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pred par dňami som sa na inom mieste sťažoval, že filmy z Holywoodu nedosahuju kvalit serialovej tvorby. Už som ani nedufal. A ako naschval som dnes naďabil na skutočny skvost. August Rush - magicky a čarovny film s vynikajucou hudbou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a keď už hudobný film, a August Rush je v prvom rade skvelý hudobný film, s veľmi talentovaným mladučkým hercom a krásnou hudbou,

príbeh je trochu kŕčovitý, smutnokrásna rozprávka a pozadie k hudbe ... :cem:

 

ale pripomenulo mi to iný hudobný film, ktorý treba rovnako vidieť, alebo bolo treba, je z r. 1999, so skvelou hudbou, s úžasnými výkonmi a príbehom :

 

Sladký ničomník / Sweet and Lowdown

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

urcite odporucam si pozriet slovensky film Vysoké Tatry - Divočina zamrznutá v čase (2007) SK film hory mam rad, ale kedze ich mam v okoli nechodim do Tatier (bol som s nasimi, ale ked som mal este velmi malo rokov), ale po zhliadnuty tochto dokumentu tam urcite pojdem pozriet, je tam krasne ako u nas v okoli, ale predsa len velhory su aj ked najmensie predsa len velhory

a inak mame krasny kus zeme to je fakt :thumbsup: len si treba toho trochu viacej vazit, myslim podla toho co pisu niektory navstevnici Tatier o sluzbach, tak ale neviem este som tam nebol teda aspon nie vo veku kedy mozem hodnotit taketo veci, tak ale mozno aj turisti su moc uplakany, kto vie ako to je, nuz :D

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

odporucam pozriet si snimku z minuleho roku, SHUTTER ISLAND (Prekliaty ostrov)

info o filme - CSFD

 

L. D. Capria nemusim, ale v tejto snimke bol perfektny

navyse dej, ktory neda vydychnut ani na minutu a cely cas mi mozog pracoval na plny vykon

malo filmov s takou atmosferou som mala tu cest vidiet, mam rada tento zaner

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hotel Room

vraj seriál,

no ja som to pozeral ako film pozostávajúci z 3 častí - príbehov

 

všetko sa odohráva v 1 hotelovej izbe

hlavne 3. časť pozostávajúca len z rozhovoru mierne vyšinutej ženy a jej milujúceho manžela

druhý príbeh - nerežírovaný Lynchom za ostatnými dvoma (hlavne tretím),

výrazne zaostáva,

no za pozretie stoja všetky 3

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Veronika decides to die

 

Na nete som už dávnejšie (cca 2 roky dozadu) našla informáciu, že túto knihu od Coelha dávajú na plátno, ale postupom času som na to nejako zabudla, až kým som tento film nenašla v jednom reťazci hypermarketov za smiešnu sumu. Po zhliadnutí môžem povedať, že nechápem, prečo si tento film nevyslúžil väčšiu pozornosť... Skvelý filmový aj hudobný (použitá hudba Radiohead, Goldfrapp...) zážitok. Popravde som si nemyslela, že to dokážu natočiť až takto dobre.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

teraz Ťa pre zmenu musím pochváliť ja

fantastické filmy

 

Breaking The Waves

ako som už býval písal

- najlepší film o láske, aký som kedy videl - láska vo všetkých svojich podobách (duchovná, duševná, fyzická)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Až tak ma sice nedostal aby som ho považoval za najlepši o laske, obzvlašť keď je tu Korea a hlavne Japonsko, ale rozhodne veľmi zaujalo. A Zlo je tiež vyborny film, ale viac sa mi na temu šikany pačil estonsky Klass, ktory je podany realistickejšie, surovejšie, civilnejšie. Je to aj tym, že je podľa skutočnej udalosti, a aj tym, že je v podstate indie filmom, kdežto Zlo je viac komerčnejšie. A ja nezavislu tvorbu radšej.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak ja na Triera nedám dopustiť

- duplom,

keď popri hlavnom deji dokáže rozvíjať problematiku cudzinca a pod.

 

ten estónsky možno skúsim

už len preto, aby som si poopravil mienku o ich filmoch,

zapríčinenú týmto "skvostom" - Karu Süda

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A Zlo je tiež vyborny film, ale viac sa mi na temu šikany pačil estonsky Klass, ktory je podany realistickejšie, surovejšie, civilnejšie. Je to aj tym, že je podľa skutočnej udalosti, a aj tym, že je v podstate indie filmom, kdežto Zlo je viac komerčnejšie. A ja nezavislu tvorbu radšej.

 

Zlo je fajne ale nemalo na mna taky ucinok ako Klass. vyborne natocene, tie farby a kamera to bola pasia pre oci, ale ten pribeh hnus, sme mali filmovu noc fajna naladicka akurat skoncila Chaplinova zlata horucka u ktorej sme sa fajne bavili a zrazu Klass po ktorom nalada klesla pod stupen mrazu nikto nevedel co ma povedat sme sedeli neviem ako dlho a cumeli doblba, nemam rad podobne filmy po ktorom cloveku ostane taka pachut v tele. ( Skoda jedine ze po 20 minutach presne vies ako to skonci, a osobne som im na konci velmi fandil :byebye: ) Este ze sme potom pozerali Mary a Max sice nevesely film, ale strasne vtipne podane, som sa u toho neskutocne bavil

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov