Skočiť na obsah

Film, ktorý ma zaujal - tipy


Andulqa

Odporúčané príspevky

Mňa v poslednej dobe zaujali tri filmíky:

 

A Walk to Remember (Nezabudnuteľná cesta) - síce starší film (2002), ale počul som na neho samé chvály, a ja ako milovník romantických filmov som sa k tomu konečne dostal. Veľmi pekný film, plný emócií, pekných myšlienok, s peknou hudbou, šokujúcim zvratom v deji, ale celkovo ten film je veľmi pekný a dojemný, moje oči to nenechalo suché - to sa nedalo len tak sa prizerať bez emócií a prežíval som to rovno s hercami.

 

The Ultimate Gift (12 podmienok dedičstva) - to mi odporúčila kamoška, ale veľmi dobrý film tiež, je tam pekne ukázané ako človek čo si myslel že peniaze sú všetko zistil, že peniaze sú vlastne takmer nič v porovnaní s láskou, priateľstvom a zdravím. Naozaj dojemný film, tiež so smutnými scénami... neni to ako tuctové americké filmy, ktoré končia Happy Endom!

 

Epic Movie (Veľkofilm) - no a napokon niečo z iného súdka, hoci je to na CSFD medzi 200 najhoršími filmami, ale ja som sa dobre na tom zasmial. Super hlášky, dobrá paródia na všetky fantasy blbosti, takže čo viac dodať? - Výborné!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Walk to remember je na Hollywood celkom pozerateľna romanca. Ak si taky milovnik romantiky, mal by si skusiť nejaku z Japonska alebo Korei. V opačnom pripade sa pripravuješ o veľa.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Azijske romanticke serialy su tiez celkom dobre, trebars na take japonske si veru nedam siahnut. Ale aj tiez z Tajwanu su fajn, trebars Devil beside you je fantazia, hoci sa to dost ponasa na telenovelu, ale je to fajn :lol: Aljak, hod si do googlu "dorama" a ti vyhodi plno linkov s hlavne japonskymi ale i inymi azijskymi serialmi a filmami :) A niektore su ... Neskutocne smutne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Daj nejaký tip :) Rád si pozriem aj niečo inšieho ako americké romance ... :lol:

 

Pre začiatok napr: A moment to remember, My sassy girl, Be with you alebo trochu netradičny 3-iron.

 

Einsama, suhlasim, problem je, že na mnohe serialy neexistuju ani anglicke titulky (nieto ešte česke alebo slovenske) a ak aj, tak mnohe stoja za h...

Inak môj top serial vôbec: Snow Queen. Ešte sa neskromne pochvalim, že na niektore epizody som robil titulky aj ja. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hmm, treba na to najst spravne stranky. Raz davnejsie som nasla stranku, ktora sa zameriavala cisto na taketo serialy a vsetky, ktore tam boli, mali i anglicke titulky :lol: Recenzie k jednotlivym serialom boli vzdy pripojene a fanusikovia tam kazdy serial divo rozoberali... A tych serialov tam bolo fakt neurekom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 3 týždňami...

Ucho som videla kedysi po uvoľnení, už dávno ... zostala vo mne taká komorná čiernobiela vec, a zopár momentov, je tam nejaká oslava papalášov tuším. a také to automatické a zadúšajúce dávanie si pozor, aj s nimi, aj nie s nimi. neviem už ako to končí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

na ryanovo odporúčanie vo vedľajšej téme

 

LUK

film s asi najvýstižnejším názvom

 

mám veľmi rád tohto režiséra

a v tento film to len potvrdil

scény s lanom, resp. so sliepkami ma dostali

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Verejny nepriateľ č. 1

 

Vyborna gangsterka s ešte lepšim Vincom Casselom. A čo je ešte lepšie, film ma aj pokračovanie (Verejny nepriateľ č. 1: epilog), na ktore sa chystam a ktore je udajne ešte lepšie. Už sa tešim...

 

Epilog pozrety (viď môj prispevok vyššie). Dôstojne a veľmi dobre završenie skveleho pribehu. Cassel je Pan Herec. :lol:

 

nedá sa nesúhlasiť

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Sena noc. Naruseny film. Veci, ktore sa bezne odohravaju mimo zaber, resp. nechavaju na domyslenie, sa tu skumaju pod drobnohladom. Postupne, po kuskoch, z jednotlivych uhlov pohladu sa sklada mozaika toho, co sa vlastne stalo, a suvislosti, ktore k tomu viedli.

 

V zapadákově jménem Middelton začíná další obyčejný večer. Pro několik jeho obyvatel bude nadcházející noc tou nejčernější můrou. Životy pěti lidí se osudově protnou při nehodě ve 23:14. Pět různých lidí a pět verzí událostí, které k nehodě vedly. Někdo lže a pro někoho začíná pěkně zená noc.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

4 luni, 3 saptamini si 2 zile

 

vynikajúci rumunský film

 

chodiaca-bežiaca-natriasajúca sa kamera

striedajúca sa s dlhšietrvajúcou statickou,

ktorá vytvárala krásne obrazy

 

príbeh neznásilňuje diváka

a aj napriek niektorým nepríjemným scénam,

by som sa na film dokázal pozerať ešte ďalšiu 1,5 hodinu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Verejny nepriateľ č. 1

 

Vyborna gangsterka s ešte lepšim Vincom Casselom. A čo je ešte lepšie, film ma aj pokračovanie (Verejny nepriateľ č. 1: epilog), na ktore sa chystam a ktore je udajne ešte lepšie. Už sa tešim...

 

Epilog pozrety (viď môj prispevok vyššie). Dôstojne a veľmi dobre završenie skveleho pribehu. Cassel je Pan Herec. :lol:

 

tomassi napisal neda sa nesuhlasit, ale u mna to je naopak.

Cassel hej ten bol skvely ale celkovo film ma sklamal jeden aj druhy, vadilo mi to sekanie deja ziadna plynulost, stale som cakal ze sa bude nieco diat a nedialo sa nic. co ja viem take nemastne neslane

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov