Skočiť na obsah

Definícia sexu


Bronto

Odporúčané príspevky

Definícia sexu by mohla znieť aj tak že ide o spojenie pohlavných orgánov dvoch rozličných pohlaví, teda muža a ženy. Ide o bežnú formu sexu.

To keď dvaja homosexuáli si to narvú do rití to je už trochu o inom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dobre skúsim to inak, cizy ma s tým už otravoval tak to len skopírujem:

 

ešte donedávna bol zákon v paragrafoch čo je to znásilnenie

ide o násilné spojenie 2 pohlavných orgánov.

paradoxne znie že ak muž prefikol ženu do riti tak nešlo o znásilnenie.

neskôr keď sa množili takéto prípady znásilnení, tak aj prefiknutie do riti sa začalo klasifikovať ako znásilnenie.

čítal som o tom pred pár rokmi

nejaký úchyl si uvedomoval túto dieru v paragrafe a prepadával ženy a fikal ich do riti

v podstate ho nemali za čo obviniť, pretože v paragrafoch znásilnenie bolo definované ako násilné spojenie 2 pohlavných orgánov.

spojenie pohlavného orgánu s análnym otvorom tam chýbalo.

 

Bronto záleží od toho čo pod výrokom Vedeli by ste tú hovadinu definovať? si predstavuješ.

Sex -ako vidieť - je veľmi široký pojem.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Však vravím že sex je široký pojem. Nedá sa tvrdiť keď ti ho baba vyhúli že si s ňou mal sex. To by sa mohlo hovoriť aj o bozkávaní.

Ale každý to berie ako chce. Ja to za sex nepovažujem.

Ak dôjde ku spojeniu 2 pohlavných orgánov, to považujem za sex.

Možno niekomu stačí fajka a už chodí vytešený po ulici aký sex zažil. Sorry, ale toto by mne nestačilo :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No s tým análom...

 

Takže takto by som to zadefinoval:

 

Sex je samotný pohlavný styk vrátané všetkých aktivít ktoré vedú k pohlavnému styku. Môže sa tam zaradiť aj fajka, ale anál v tomto prípade by išiel mimo. Aj keď niektorým to chutí aj po anále... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Definicia sexu: Pohlavny styk - pohlavny akt - spojenie penisu a vaginy!

 

Taktiez: Vyborny pozitok...precitenie sexu tym, ze niekoho SKUTOCNE milujes a prezivas to celou silou. Ked nemilujes...sex je len o tom, ze robis dovnutra a von.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

vyhrabala som túto tému ... dosť dlho som hľadala na nete niečo, čo by skutočne sex definovalo ...
pomaly každý v každom blogu a každej diskusii a v každom článku sa nejakým spôsobom vyjadruje k sexu v každej možnej aj nemožnej forme ... serióznu definíciu napriek tomu nie je také jednoduché nájsť ...


takže definícia sexu ?
je tu nakoniec jedna veta, ktorá celú vec vystihuje podľa mňa dobre, nenásilne a zrozumiteľne :

 

"
Ale čo je to vlastne sex? Stále sa môžeme stretnúť s tým, že mnohí ľudia dávajú znamienko rovnosti medzi sex a súlož. Je to stereotyp, ktorý nás v mnohom ovplyvňuje. Je dobré si uvedomiť, že sex je omnoho viac ako prostá súlož - nekoitálne techniky, maznanie sa, hladenie a rôzne spôsoby dráždenia.
"

 

je to z tohto článku

takže ... hádať sa o technikách a čo a kam nie je celkom namieste
znak "rovná sa" nemusí byť za každých okolností medzi sexom a láskou, ale často tam je ... a nie je to len "technika" ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Co ja viem? Neviem, ci toto bolo vyjadrenie sexu :lol: Kazdopadne kazdy ma uz o tom spraveny vlastny obraz a niekto to mozno vie, ale nevie to popisat...respektive opisat :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 rokmi...

slimak nechápem - čo som tu robila a kedy ? :)

 

s Brontom, ktorý mal veľmi mimoriadny a špecifický vzťah k týmto intímnym veciam,  sme sa tu ako-tak snažili diskutovať o tom, na čo sa pýtal - o definícii sexu ... či prečo sa pýtaš, slimak ? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ved aka diskusia, game to tu zadefinovala presne. Ako lepsie by sa to este dalo? Skratka dvaja sa muchluju ako a dokedy ich to bavi (resp. ich dakto nevyrusi). dakedy to skonci aj kopulaciou, dakedy nie a ostane to "len" pri N alebo P. Punktum.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Pre mňa sex je tanec.  

 Kto nevie vnímať hudbu telom, nevie počúvať a vnímať ani partnera. Tak ako pri tanci, by to mala byť súhra, vedieť  počúvať toho druhého. Počúvať očami a telom.

 Kto nepočuje, tak že zavrie oči a len vníma hudbu a tancuje bez ohľadu na to, kto si čo o tom tanci myslí, kto sa nehýbe bez ohľadu na kroky a nejaké naučené tanečky, ten sa nevie milovať. Vedieť počúvať bez slov čo a kde sa ten tanec posúva, či sa ešte „tančí“  slaďák, či už tango, lebo aj počúvať  Enyu a iba ležať je pre mňa sex.

 Tragédia je ak sa niekto čosi naučí na tanečnej v 15-tich a má pocit že vie tancovať, lebo sa naučil pár šikovných krokov s ktorými vystačí celý život. To už potom sú vnímavejší k hudbe-partnerke skákajúci na koncerte punkovej skupiny.  Ľudia čo sa nevedia uvoľniť a iba vnímať hudbu to jedno akú, či  je to orgánový koncert, či hru na bongo v Afrike, kto mená tie senzory v hlave, v tele, na pokožke, ten nikdy nebude počuť - cítiť, ani svojho partnera pri  milovaní.  

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov