Skočiť na obsah

Ako sa priblížiť ?


game

Odporúčané príspevky

rozobrali sme tu už od sexuálnych praktík až po vzťahy všeličo možné

inšpiroval ma jeden kamarát, pre ktorého je problém priblížiť sa ...je to vlastne otázka aj pre chlapcov aj pre dievčatá :

chlapci, aká je vaša taktika pri zoznámení, nakoľko máte trému, viete vždy, čo povedať dievčaťu, ktoré sa vám páči a chcete sa s ňou zoznámiť ? páči sa vám, keď prvý kontakt nadviaže dievča ? je to pre vás ľahšie? je to ľahšie cez net ?
dievčatá, začínate vzťahy podobne aj vy ? aký prvý kontakt vás vie zaujať ? čo vás upúta? čo očakávate od prvého rozhovoru, podľa čoho hodnotíte prvý pohľad, prvý pozdrav, prvý kontakt ?

zoznámiť sa zrejme nie je vždy také jednoduché, niekto tvrdí, že to treba nechať na náhodu... je to tak, či nie ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aká je vaša taktika pri zoznámení - som trocha hanblivy takze zoznamenie je najtazsia cast... ak sa zoznamim, je to v pohode... vyhra zacina byt ked naberem odvahu dievca pozvat von, ak sa to stane pravidelnostou, da sa to pomocou updatovat (najprv rozluckove pusinnky, potom privitacie, a potom medzi... a potom to uz je nad slnko jasne :lol: )

nakoľko máte trému, viete vždy, čo povedať dievčaťu, ktoré sa vám páči - tremu mam, obcas sa mi az nohy trasu... :) ale som ukecany , takze trapne ticho nikdy nenastane... :) viem odhadnut kedy dievcinu bavi to o com rozpravam a ked si mysli "boze uz nech o tom nehovori"

páči sa vám, keď prvý kontak nadviaže dievča ? - ano velmi sa mi to paci... snad ma to nebude obchadzat... ;)

je to pre vás ľahšie? - je posledne dva vztahy (jeden mini) to zacala ona.. nebyt jej tak nechcem vediet dokedy by sa to natahovalo... mojou strategiou je dievcatu jednoznacne naznacit co k nej citim, ale nepovedat jej to (cakat na jej iniciativu)... mozno chyba... ;)

je to ľahšie cez net ?

ovela lahsie... riziko, adrenalin, ale je to lahsie... ked to nevyjde, cloveka to az tak nemrzi (vyhodou je ze nie su spolocni znami, teda nie je dovod sa s tou osobou stretavat), ked hej je to super..

 

niekto tvrdí, že to treba nechať na náhodu... je to tak, či nie ...

svata pravda... este sa mi nestalo ze by som si zaumienil a ukazal na babu, ze "tuto budem mat"... naopak castokrat sa mi stalo, ze som nemal nikoho a zrazu sa objavil niekto, akoby sa teleportoval z ineho casopriestoru... obcas to ale cloveka tak rozhadze, ze si to ani neuvedomi, a dotycna sa do inej dimenzie vrati nenavratne spat...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aká je vaša taktika pri zoznámení - ja som uplne hanblivy takze zoznamenie je taka cast, ktoru poriadne ani nepoznam. Ziadnu taktiku nemam, lebo som sa skoro este nezoznamil so ziadnou...

nakoľko máte trému, viete vždy, čo povedať dievčaťu, ktoré sa vám páči - tremu mam uplne najvacsiu, neviem co mam povedat a spravam sa jak trtko

páči sa vám, keď prvý kontak nadviaže dievča ? - ano to by bol ovelmi dobre

je to ľahšie cez net ? - urcite ano lebo ma nevidi ako sa tvarim a jedno s druhym

niekto tvrdí, že to treba nechať na náhodu... je to tak, či nie ... - tak asi to tak je...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aká je vaša taktika pri zoznámení - nijaká, zoznámia ma väčšinou kamaráti.

je to ľahšie cez net ? - asi áno. Určite.

aký prvý kontakt vás vie zaujať ? - hm, tak to nemám ani potuchy. Zaujať ma môže hocikto a hocikedy.

čo vás upúta? - to, o čom hovorí, ako o tom hovorí a samozrejme aj výzor.

nakoľko máte trému? - nemám.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chlapci, aká je vaša taktika pri zoznámení

ziadna

 

nakoľko máte trému

nemam

 

viete vždy,

ano

 

čo povedať dievčaťu, ktoré sa vám páči?

niekedy

 

páči sa vám, keď prvý kontakt nadviaže dievča ?

niekedy

 

je to pre vás ľahšie?

nie

 

je to ľahšie cez net ?

neviem, nikdy som to neskusal

 

dievčatá,

ano

 

začínate vzťahy podobne aj vy ?

coze?

 

aký prvý kontakt vás vie zaujať ?

ja nie som moc na prve contacty. neviem, nichts greifbares faellt mir ein

 

čo vás upúta?

^

 

čo očakávate od prvého rozhovoru,

od prveho nic moc

 

podľa čoho hodnotíte prvý pohľad,

hovorim, ze nie som velmi na prve veci

 

prvý pozdrav,

uaaa, kolkokrat to mam opakovat?! :lol: :)

 

ale k tomuto by som dodal este, ze neznasam pri zoznamovani a vobec pri styku, ked nejaka zena dava len styri prsty namiesto normalne celej ruky, ako sa patri. to je jedina vec, ktoru neznasam, najma na mladych zenach. :)

 

prvý kontakt ?

no taky zaklad je ked z nej nie je citit chlast a cigy, pravda ;)

 

zoznámiť sa zrejme nie je vždy také jednoduché,

zoznamit sa nie je tazke, ale ako vravim, to este nic nie je

 

niekto tvrdí, že to treba nechať na náhodu

jj

 

je to tak,

ano

 

či nie ...

anooo

 

 

(nota sublimiti : kedze sa mi nepozdava, ze su pre chlapcov a dievcata rozlicne otazky, tak som pre istotu odpovedal na vsetky ;) )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prvý pozdrav,

uaaa, kolkokrat to mam opakovat?! :) :lol:

 

zoznámiť sa zrejme nie je vždy také jednoduché,

zoznamit sa nie je tazke, ale ako vravim, to este nic nie je

 

niekto tvrdí, že to treba nechať na náhodu

jj

 

je to tak,

ano

 

či nie ...

anooo

(nota sublimiti : kedze sa mi nepozdava, ze su pre chlapcov a dievcata rozlicne otazky, tak som pre istotu odpovedal na vsetky :) )

neviem prečo si si LEG zvolil formu odpovedať na každý kúsok pôvodných otázok, keď ti to ide na nervy...

 

vôbec to neboli otázky, na ktoré sa žiadala odpoveď po kúskoch, mohol si svoj názor napísať dvomi vetami a aj nervy a ironický podtón mohol byť ušetrený

 

táto téma bola založená práve preto, lebo nie je pre každého také samozrejmé pristúpiť k bytosti opačného pohlavia a len tak začať hovoriť o pragermanistike či komparatívnej politológii

pre niekoho prekonať stud či trému môže znamenať dosť veľkú traumu

pre niekoho môže byť traumou pokračovanie známosti ... preto vznikla táto téma

 

rozličné otázky pre chlapcov a dievčatá je celkom prirodzené ... napriek tomu, že chlapci aj dievčatá sa dnes a denne bežne vzájomne dostávajú do kontaktu a dievčatá bez problémov môžu začať vzťah, ich očakávania sú stále trochu iné ... keď už si vysnívaného chlapca nahovorili, je trochu na ňom, aby ich záujem udržal, aby boli trochu dobývané, aby v ňom našli to, čo predpokladali nájsť...

 

 

to znamená, že skutočne by som uvítala vaše poznatky a skúsenosti, ako sa vám nadväzujú vzťahy, ako sa viete vyrovnať s prípadným odmietnutím, ako vo vzťahu pokračovať, aby žil a prinášal radosť a záujem ...

 

nie je to pre každého prechádzka ružovou záhradou

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aká je vaša taktika pri zoznámení -

pýtam sa priamo na veci a hovorím priamo o veciach o ktorých sa iní bežne bavia až po 5-6 pivách

 

nakoľko máte trému, viete vždy, čo povedať dievčaťu, ktoré sa vám páči -

ak prvotný kontakt bol úspešný tak tréma nie je. Ak nebol tak menšia je.

 

páči sa vám, keď prvý kontak nadviaže dievča ? -

niekedy je to nevyhnutné, a nie som proti tomu

 

je to pre vás ľahšie? -

je

 

je to ľahšie cez net ?

net je dobré miesto na zoznámenie, ľudia si cez icq, maile a pod. napíšu toho viac ako majú odvahu naživo. Ale osobný kontak je dôležitejší. Nie je dobré písať pol roka cez net a potom sa stretnúť. Prvé stretnutie by malo byť asi do 1 mesiaca.

 

niekto tvrdí, že to treba nechať na náhodu... je to tak, či nie ...

je to tak. Náhoda zariadila že mám teraz super vzťah :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aká je vaša taktika pri zoznámení -

pýtam sa priamo na veci a hovorím priamo o veciach o ktorých sa iní bežne bavia až po 5-6 pivách

 

je to ľahšie cez net ?

net je dobré miesto na zoznámenie, ľudia si cez icq, maile a pod. napíšu toho viac ako majú odvahu naživo. Ale osobný kontak je dôležitejší. Nie je dobré písať pol roka cez net a potom sa stretnúť.

na priame pýtanie sa by mi asi nepomohlo ani 6 pív, možno dlhodobá anonymita netu :lol: :)

myslím že som kvôli tomu prepásla dosť veľa "prvých kontaktov" ... dnes už som celkom v pohode, ale mrzia ma tie roky, ktoré som sa pretrápila s najrôznejšími komplexami ...

 

nakoniec aj tak vlastne vždy vysvitlo, že to trápilo len mňa, nikoho iného... pristúpiť k niekomu, na kom mi záleží, treba čím skôr - ináč unikne... unikne ten dotyčný, unikne odvaha, unikne príležitosť, zostane akurát pocit, že už zasa... kým sa ja odhodlávam, toho človeka si nájde niekto iný...

a pritom ja môžem ponúknuť presne to isté, čo ten druhý... len som mal zmrznutý jazyk a srdce v ľade...

dnes už to viem ...

 

každému odvážnemu prajem šťastie ... a každému menej odvážnemu odvahu... stojí to za to :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Naostro to je najhoršie, napríklad ti pristavia babu a povedia ti na a zoznamujte sa, dáte si cez net stretko, zase ln cudzia baba a na bavte sa. Najlepšie je keď to má prirodzený efekt, ale zase tak že nieže nie nasilu, ale minule na diske somnou nechcela ani jedna tancovať, som sa doradu pýtal báb či somnou nejdú a jedna išla v pohode, a pýtal som sa jej čo je tvojim kamoškám že nechú ísť, ona že ja neviem, ale ja som sa došla zabávať tak rečo nie, sadli sme si ku stolu a ona hneď rozprávala a začala že aké sme kto znamenie atď a šlo to samo, koľkokrát ku mne v robote pristavili babu že budeme pri sebe pracovať a zarozprávali sme sa ani neviem jak. To ríroda selektuje, s kým si nerozumiem nebavíme sa a ským ano s tým ano. Na to neni taktika, idem za ňou a buď sa chytí aebo nie.

 

S prvým levelom približovanie som nikdy nemal problém. Druhý level ako pokračovať je zložitejší, tam si ťa baba zaradí do zóny kamarátstva alebo ti povie že sa jej nepáčiš a hotovo.

 

Ceľkom zaujímavé články o vzťahoch nájdete aj tu: ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

 

edit ajk: prestaň tu prosím ťa propagovať svoje rozbiehajúce stránky

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ked si to tak vezmem, tak to so mnou nie je az take tragicke. nepridem sice sam k zenskej a nezacnem s nou kecat len tak, ale na druhej strane, ked uz ma k niekomu posadia, tak sa aspon neuzavriem do seba, ale snazim sa. a ked sa druha strana trosku zacne chytat, tak je to fajn.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

aká je vaša taktika pri zoznámení

* Taktika? Ziadna taktika. Vacsinou sa zacnm s babenkou bavit prave vdaka spolocnym kamaratom.

nakoľko máte trému, viete vždy, čo povedať dievčaťu, ktoré sa vám páči

* V zasade nejdem na to od podlahy. Potrebujem ocitit nejaky inmpulz z druhej strany. potom trema opadne a ide to hladsie.

páči sa vám, keď prvý kontak nadviaže dievča ?

* Ano.

je to ľahšie cez net ?

* tak to by muselo byt hovadske stastie, aby take daco klaplo, ale preco nie? Je to lahsie cez net.

niekto tvrdí, že to treba nechať na náhodu... je to tak, či nie ...

* Obvykle tej nahode kvalitne pomaham....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

haha, ze taktika, nie je nad spontannost, co pride to bude ...podla mna taktika znamena ze clovek nejedna tak ako by skutocne jednal a tym padom sa mozno na nieco hra.

 

A samozrejme, cez net je to vzdy ovela lahsie, ale co s takymi ludmi ako som napr. ja, ze cele dni som za PC? Bud v praci alebo potom doma, nie je cas a moc ani ta chut niekam chodit von a obzerat sa po dievcati.....to zas nie je o spontannosti, co mi vadi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

vzdy som si robil **** z ludi, ktori sa zoznamili (zoznamovali) a dali dokopy cez net, lebo zoznamovanie cez net som povazoval za donebavolajuce luzerstvo, hodne najnespolocenskejsich najzacompexovanejsich najskaredsich podivinskych nerdickych mrokarov rysavych pehavych uslintanych tucnych prasiat uchylnych knihomoloidnych mizantropickych zebrakov zamastenych s kutmi. ale odvtedy uz som sa stal trochu tolerantnejsim, lebo cesty pana su vskutku nevyspytatelne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

L.E.G. tak už aj ty sa považuješ za luzera, hodne najnespoločenskejšieho najzakomplexovanejšieho najškaredšieho podivínskeho nerdického mrokára, ryšavé pehavé uslintané tučné prasa, úchylného knihomoloidného mizantropického žebráka zamasteného s kútmi?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov