Skočiť na obsah

Ako sa priblížiť ?


game

Odporúčané príspevky

Aka kostelnicka?

No tak jej v najblizsi mozny vecer napis, ci by isla von, a skusili by ste to, co si prepasol...

.."neskoro som zbadal SMS", to co je za argument?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tomas,  taka obecna rada.  Ak si niekedy zazil zamilovanost, tak si ju pripomen.  A ked sa snazis,  tak sa musis sam seba presvedcit ze je jedina na svete o ktoru mas zaujem, ze ti nejde o sex ale o to ze je to uzasna, najlepsia na svete a ze spravis vsetko aby  sa usmiala.  A ak tomu sam uveris, tak tomu uveri aj ona.  A ked ju dokazes rozosmiat, tak si vyhral.  Zabudni na to co chces, to pride same.

  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Rozosmiat zenu. To je pradavne pravidlo co aj funguje. Kto zenu rozosmeje ma vyhrate. Ako pozorujem z hromadnych akcii obvykle to tak aj bolo.

Aka kostelnicka?

No tak jej v najblizsi mozny vecer napis, ci by isla von, a skusili by ste to, co si prepasol...

.."neskoro som zbadal SMS", to co je za argument?

Kazda zena ktoru som balil ci balim ma aj kodovy nazov, nieco ako pouzivaju vojaci vo filmoch ze jastrab sa blizi k hniezdu, sopka vybuchla a take... Tak kazdu zenu nazveme nejakym nazvom a tym aj ludia s ktorymi ju riesim ich lepsie rozoznaju. Ona je silno veriaca a preto nazov kostolnicka. Moja prva sa volala haluzacka lebo bola taka blazniva, tretia sa volala technomaniacka lebo mala rada elektrobicku hudbu chodila na tie akcie typu beefree, ona tym doslova zila. Dalsia bola karatistka lebo mala rada sporty vsetkeho druhu a ako hlavne mala karate a aikido. Potom bola indianka lebo bola taka tmavsia ale nebola inej rasy ale taka pigmentova skor crtami tvare pripominala indiana.

 

A k tej SMS to je tak ze smenu koncim o 6:00 cca 10 min cakam autobus, pol hodka cesty, dalsich 15 min zo zastavky domov a cca o 7:00 davam na mobile tichy rezim a liham. Odvtedy vsetky hovory a spravy (aj vase prispevky cez appku) sa objavia v mobile ale nijak nevybruje ani nepipa. Zobudil som sa a bolo 17:45 ked sa preberiem prve co spravim je chytim mobil. A tak doradu 3x neprijaty hovor, 4x RP cez azet pokec appku, 2x sprava na facebooku messenger appka, 5x prispevok na forach tapatalk appka, 2x SMS jedna od brata a druha od nej.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Snaha ani nebola...to len Ryan nepozna srandu a je velice mudry ;)..ale vsak ziadna novinka :)

Ryan srandu pozna a urobil si ju z nas oboch. Len si ju zrejme nepochopila. ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Rozosmiat zenu. To je pradavne pravidlo co aj funguje. Kto zenu rozosmeje ma vyhrate. Ako pozorujem z hromadnych akcii obvykle to tak aj bolo.

Kazda zena ktoru som balil ci balim ma aj kodovy nazov, nieco ako pouzivaju vojaci vo filmoch ze jastrab sa blizi k hniezdu, sopka vybuchla a take... Tak kazdu zenu nazveme nejakym nazvom a tym aj ludia s ktorymi ju riesim ich lepsie rozoznaju. Ona je silno veriaca a preto nazov kostolnicka. Moja prva sa volala haluzacka lebo bola taka blazniva, tretia sa volala technomaniacka lebo mala rada elektrobicku hudbu chodila na tie akcie typu beefree, ona tym doslova zila. Dalsia bola karatistka lebo mala rada sporty vsetkeho druhu a ako hlavne mala karate a aikido. Potom bola indianka lebo bola taka tmavsia ale nebola inej rasy ale taka pigmentova skor crtami tvare pripominala indiana.

 

A k tej SMS to je tak ze smenu koncim o 6:00 cca 10 min cakam autobus, pol hodka cesty, dalsich 15 min zo zastavky domov a cca o 7:00 davam na mobile tichy rezim a liham. Odvtedy vsetky hovory a spravy (aj vase prispevky cez appku) sa objavia v mobile ale nijak nevybruje ani nepipa. Zobudil som sa a bolo 17:45 ked sa preberiem prve co spravim je chytim mobil. A tak doradu 3x neprijaty hovor, 4x RP cez azet pokec appku, 2x sprava na facebooku messenger appka, 5x prispevok na forach tapatalk appka, 2x SMS jedna od brata a druha od nej.

 

A? Stále si neodpovedal ....

Z akého dôvodu vlastne fičíš na nete, keď spíš a si "nedostupný"?

 

Ryan srandu pozna a urobil si ju z nas oboch. Len si ju zrejme nepochopila. ;)

 

Toš, nielen zúfalá, ale aj nechápavá :) Idem hrob kopať...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A? Stále si neodpovedal ....

Z akého dôvodu vlastne fičíš na nete, keď spíš a si "nedostupný"?

Toto je tá odpoveď. V zlom čase na zlom mieste sa tomu hovorí. Ona napíše a čaká odpoveď. Ja spím a odpoveď jej neprichádza ani po hodine tak si spraví iný program a ja kým sa zobudím a odpíšem už je neskoro.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

 cca o 7:00 davam na mobile tichy rezim a liham. Odvtedy vsetky hovory a spravy (aj vase prispevky cez appku) sa objavia v mobile ale nijak nevybruje ani nepipa. Zobudil som sa a bolo 17:45 ked sa preberiem prve co spravim je chytim mobil. 

 

Kristepane to dokážeš toľko lehniť? Ja po nočnej idem spať o 7:00 a som hode pred 11:00. Dávaj si budík a vstávaj pred obedom, čo to máš potom za režim dna? 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Niekedy ano. V teme spanok sme to preberali ze ma ten sused kritizoval ze stale spim a ze jemu staci len par hodin a ze aky som clovek a game sa ma tam zastavala ze ked susedovi alebo Napoleonovi staci par hodin spanku niesme vsetci rovnaki ved tam to je rozpisane precitajte si.

 

Tu sme vsak v teme o priblizovani sa (ostatne riesme v prislusnych temach)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to by ani nevadilo, že si raz pospí hocikoľko.

nezabudnime, že Tomáš chodí len na nočné, má to prevrátené, takže tam tri štyri hodiny bežne nebudú stačiť. zato nebuďme už úplne nekritický.

ale spať tak, ako spí každý človek, bežne, 7 - 8 hodín maximum.  11 hodín je priveľa, ale dobre, raz za týždeň to človeka stiahne. častejšie to má potom už opačný efekt.

nastavuj si budík, vždy, pre istotu.

 

ja si na to pamätám, čo sme písali v téme spánok.

 

ale toto je dôležité:

 

Toto je tá odpoveď. V zlom čase na zlom mieste sa tomu hovorí. Ona napíše a čaká odpoveď. Ja spím a odpoveď jej neprichádza ani po hodine tak si spraví iný program a ja kým sa zobudím a odpíšem už je neskoro.

 

robíš tam už pomaly rok či koľko, to tie tvoje kamarátky a kamaráti a susedia, čo po tebe furt niečo chcú, nevedia, že robíš len nočné?

mal si rozhlásiť už dávno, že si voľný po obede, pretože ... máš prevrátený deň, a vysvetliť to predsa nie je problém: robím len nočné, poobede som k dispozícii.

 

a keď to niekto nepochopí, že robíš len nočné, a doobeda spíš, tak sa na také známosti vykvákni.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja viem, ale treba to riešiť :) Budík je istota :) Keby ti doma plačú deti by si tiež toľko spal?

Na toto je odpoved v poslednej vete v prispevku.

 

V tomto má helle pravdu. Tu nie to bol problem ze som poobede volny ale to ze som prespal skoro cely den! Pri SMS je aj cas odoslania. Posielala mi ju okolo 14:20 kedy uz obvykle som hore. Dnes su tie klimaticke dni ze ked je iny tlak sychravo alebo sa meni prudko pocasie tak vtedy zyvam stale a furt som ospaly. Ale ked je slnko vtedy nie. Stavanie maja bolo u nas v piatok to som si pozrel a potom majales je dneska programy aj v okolitych dedinach a dnes ma preto tolki zhanali lebo vsade su majalesy/program a tak ma vsetci volali. Ja som mal smolu ze su akurat take dni ze som si zaspal aj vlastne rande! Budik by bol keby sme boli napevno dohodnuti ze aj to vedela ze ked pracujem obden tak mam na vecer volno v neparne dni teda ak som mal volno piatok tak ho mam v nedelu, utorok, stvrtok, sobotu atd. resp kazdy neparny datum v maji. Napriklad 9.5. mam volno idem na den Europy. Tam moze byt aj rande. Takze keby sme boli v dopredu dohodnuti dam si budik a stretneme sa o 15:00 v Seredi na namesti. Ale ona vymysli len tak bez pripravy spontanne a tak ja nemam reakcnu dobu. Ja mozem spat, byt niekde na navsteve, v praci atd.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ano hned jak som sa zobudil som napisal ze ano isiel by som len ci nevadi ze som neskoro zbadal SMS. Ona ze ano vadi ze uz je neskoro. Tak som napisal ze pojdeme nabuduce. Takze sa teraz ideme do mojej temy pripravovat na to.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

K tým lovištiam a zbraniam, naozaj nejde o zemepisnú polohu, ale o miesto. Ak si vyberáš v krčme, tak je veľká šanca, že  zbalíš alkoholičku,  atd. A zbraňou určite nemyslím luk a šípy, lovecký nôž a podobne, to ti dúfam zaplo.

 

ešte k tomu výberu a tomu, že pôvodne tvoj objav presedlal z teba na kamoša. Tak mi napadla epizódka zo seriálu  M.A.S.H., keď major Houlihanová opustila Franka a vydala sa za fešáka Penepskopa (neviem, ako sa to píše), s ktorým sa zoznámila už som zabudla, kde. A keď jej Frank kňučal pri nohách, že prečo to urobila, tak mu povedala, že prečo by si vzala Pinokia, keď môže mať Adonisa. Skrátka aj ženy, aj muži, ak môžu, tak si vyberajú. Vyberajú si podvedome typ, s ktorým pravdepodobne budú mať potomstvo, ktoré prežije, ktoré bude schopné sa o seba postarať (hoci sa im to nie vždy tak aj vyvrbí).

 

Kedysi ešte dávno pradávno, keď sme ešte mali aj segra, aj ja, školy pred sebou a na sobáš a zakladanie rodiny sme ešte boli primladé, sme jedna druhej prebrali dajaký ten objav. *nebolo to úmyselne, ale stalo sa. Keď môj objav, s ktorým som randila, zbadal ju, ja som pre neho prestala existovať. A neskôr sa to stalo opačne, jej objav začal baliť mňa. No a čo, prežili sme to so zdravou kožou,  ten prvý potom balil našu spoločnú kamošku, a ten druhý nám na pár rokov zmizol z dohľadu, až o nejaké tie rôčky sa segra, už vydatá, náhodou s ním stretla, tiež už ženatým...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1. prečo by si vzala Pinokia, keď môže mať Adonisa. Skrátka aj ženy, aj muži, ak môžu, tak si vyberajú. Vyberajú si podvedome typ, s ktorým pravdepodobne budú mať potomstvo, ktoré prežije, ktoré bude schopné sa o seba postarať (hoci sa im to nie vždy tak aj vyvrbí).      

 

2. Kedysi ešte dávno pradávno, keď sme ešte mali aj segra, aj ja, školy pred sebou a na sobáš a zakladanie rodiny sme ešte boli primladé, sme jedna druhej prebrali dajaký ten objav. *nebolo to úmyselne, ale stalo sa. Keď môj objav, s ktorým som randila, zbadal ju, ja som pre neho prestala existovať. A neskôr sa to stalo opačne, jej objav začal baliť mňa. No a čo, prežili sme to so zdravou kožou,  ten prvý potom balil našu spoločnú kamošku,

1. Presne tak. Toto je riešenie kde je pes zakopaný. Stále je to o príťažlivosti len ináč povedané. Tu lovíme do kríža že ja chcem pani Adonisovú lebo je logické že aj mňa lákajú pekné. Ale ona chce zase Adonisa a nie pinokia (teda mňa) takže ideme vždy do kríža a skončíme tak ako spevia kapela Zóna A ,,Igor chce mať, Eva je ho nie! A tak preto Igor stále smutný je... Eva chce mať Vojta, no Vojto Evu nie! A tak preto Eva stále smutná je..."  

 

2: Ano veď toto vysvetľujem že proti tomu sa v kapitalistickom štáte nič nedá robiť. V tomto regióne nemôžem mať ženu na reťazi alebo ju držať uzavretú pred ostatnými chalanmi. Hneď by som bol označený ako majetnícky žiarlivec, a je to aj protizákonné. V moslimskom svete je aj žena vychovávaná tak že patrí proste tomu mužovi a uvedomuje si to a tam sa trestá práve to ak je moc povoľná. Takže mne čo sa tohto týka mne je moslimské náboženstvo oveľa sympatickejšie ako kresťanské.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mysliš, že by si mal šancu zoznámiť sa z nejakou? Ani by si nevedel, aký má kukuč pod tou burkou, a kludne by ti ju pred svadbou mohli vymeniť, ani by si nezistil....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mysliš, že by si mal šancu zoznámiť sa z nejakou? Ani by si nevedel, aký má kukuč pod tou burkou, a kludne by ti ju pred svadbou mohli vymeniť, ani by si nezistil....

to by teda bol dobrý fór, potom by bolo ceclkom fuk, či je pod burkou "hirošima" alebo rozprávková víla...

 

 

 

2: Ano veď toto vysvetľujem že proti tomu sa v kapitalistickom štáte nič nedá robiť. V tomto regióne nemôžem mať ženu na reťazi alebo ju držať uzavretú pred ostatnými chalanmi. Hneď by som bol označený ako majetnícky žiarlivec, a je to aj protizákonné. V moslimskom svete je aj žena vychovávaná tak že patrí proste tomu mužovi a uvedomuje si to a tam sa trestá práve to ak je moc povoľná. Takže mne čo sa tohto týka mne je moslimské náboženstvo oveľa sympatickejšie ako kresťanské.

netuším, čo tým chceš povedať, akože dve ešte nedospelé dievčatá už si mali hľadať partnera na celý život a viazať sa doživotne na prvého, čo im náhodou prišiel pod nos, a pod trestom ukameňovania ani nekuknúť, či pár metrov ďalej nie je niekto vhodnejší? Alebo čo tým chcel básnik naznačiť? Prosím polopate, lebo Vilmuš je tupá dcerka...asi... :please: :huh:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takmer to čo si napísala. Ono to je podobné ako so socializmom že menej šikovním to pasovalo že bola sociálna rovnosť ale šikovných to brzdilo. Tak je to aj s týmto. Ťuťmáci ktorí nedokážu zaujať ženu viac než konkurencia tak tým by to vyhovovalo že tú ženu pri mne by držali len zákony, ktoré nedovolia aby sa obzrela po inom. V demokracii to v mojom prípade bude vždy o tom že ak si žena môže vyberať tak ja ten vyvolený zaručene nebudem. A aj keby som ju zaujal tak by sa naďalej obzerala po niečom lepšom a pri prvej príležitosti by presedlala. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1. Presne tak. Toto je riešenie kde je pes zakopaný. Stále je to o príťažlivosti len ináč povedané. Tu lovíme do kríža že ja chcem pani Adonisovú lebo je logické že aj mňa lákajú pekné. Ale ona chce zase Adonisa a nie pinokia (teda mňa) takže ideme vždy do kríža a skončíme tak ako spevia kapela Zóna A ,,Igor chce mať, Eva je ho nie! A tak preto Igor stále smutný je... Eva chce mať Vojta, no Vojto Evu nie! A tak preto Eva stále smutná je..."  

 

2: Ano veď toto vysvetľujem že proti tomu sa v kapitalistickom štáte nič nedá robiť. V tomto regióne nemôžem mať ženu na reťazi alebo ju držať uzavretú pred ostatnými chalanmi. Hneď by som bol označený ako majetnícky žiarlivec, a je to aj protizákonné. V moslimskom svete je aj žena vychovávaná tak že patrí proste tomu mužovi a uvedomuje si to a tam sa trestá práve to ak je moc povoľná. Takže mne čo sa tohto týka mne je moslimské náboženstvo oveľa sympatickejšie ako kresťanské.

 

1. v celej prírode prakticky bez výnimky funguje, že samce sú vyberané samičkami ... preto sa samci pred samičkami naparujú a prefarbujú perie a žaby nafukujú a kŕkajú ostodušu a tancujú svadobné tanečky ... a samičky si vyberajú.

je to celé ešte zložitejšie ... samičky si k páreniu vyberú samčeka, ale k otcovstvu iného samčeka ... oplodňujúci macho nemusí byť vždy dobrý starostlivý rodič ... to samičky napríklad vtákov vedia za tie milióny rokov vývoja dokonale ... podľa výskumov len vo vtáčom svete polovica "otcov" nevychováva vlastné potomstvo ...

 

v človečom svete sa to po zmene matriarchátu pomenilo ... svoje urobili náboženstvá, celý regiment náboženstiev, čiže to zaklincoval človek ... nech nás nemýli, že v posledných rokoch tu máme slobodu voľby partnera ...

 

celé stáročia si muži vyberali ženy, či sa to ženám páčilo, či nie. tebe by sa to páčilo : )

lenže aj tam si mohli vyberať muži, ktorí sa preukázali ako muži. mali o jedno stádo viac, vyhrali v rytierskom turnaji, mali dobrý rodokmeň, a žena musela priniesť veno. nebolo to také jednoduché.

 

 

2. niekde si Tomáš napísal, že na bežné dievčatá ani nepozrieš ... konkrétne to bolo v kontexte, kde ja som písala: čo by si robil, keby sa o teba zaujímalo diveča trochu silnejšie, s tenšími nohami, s hrubšími nohami, s miernym handicapom - trochu väčšie uši, trochu dlhší nos ... sme predsa všelijakí, väčšinou sme úplne bežní ľudia s kdejakými drobnými chybami, niektoré zjavnejšie, niektoré menej zjavné. niekto má geneticky redšie vlasy, niekto nábeh priberať, niekto okuliare, niekto väčšie uši.

 

ty si na to napísal: nie si smetná nádoba, ani by si na také nepozrel, ty hirošimu a nagasaki v žiadnom prípade neberieš.

 

pritom to boli len opísané také bežné ženy ... : )

 

ešte nie tak dávno aj tu u nás boli dohadzované manželstvá, a v mnohých oblastiach a muslimskom svete a orientálnom svete stále platné dohodnuté manželstvá, kde sa vidí nádejný pár až v deň svadby.

maximálne raz či dvakrát v prítomnosti gardedámy, či sa páči či nie, čo je dohodnuté, je platné.

 

skutočné približovanie nastalo v oboch prípadoch až potom ... po uzavretí manželstva. či sa podarilo, či nie.

 

skutočne by sa ti to stále páčilo? : )

čo keby ti dohodili bohatú hirošimu? či podľa tvojho vrecka nie veľmi bohatú nagasaki?

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

najradšej asi bohatú rozprávkovú vílu k tomu, hoci pod tou burkou by mu to mohlo byť lautr fuk. Hoci nepochopím ten postoj, že sa ani nekukne na ženu ktorá má drobnú kozmetickú chybu, celkom bez problémov odstrániteľnú...

a hádam si, milý Tomáš, nemyslíš, že za socializmu to fungovalo tak, že nemožný chlap si nabalil úžasnú ženskú?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

veď by to ošetril islamom, to by mu zaručene neušla...

ale dobre, srandy bokom.

Veď aj kresťanské náboženstvo neveru netoleruje a na sobáši sa hovorí, že v dobrom aj zlom.

To, či sa tak aj stane, nie je o vierovyznaní, ale o ľuďoch, o konkrétnej dvojici, o každom z nich.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov