Skočiť na obsah

Ako sa priblížiť ?


game

Odporúčané príspevky

Nejak tak ako axel píše. Takto písomne sa to nedá lebo každý to môže porovnať inák, pri písaní sa to fakt nedá, treba si sadnúť zažiť to, poznať všetkých zúčastnených naživo atď. Takto sa to nedá. Ale vlastne je to už jedno lebo v mojej téme som spomenul že koniec srandy a čakajú ma vážnejšie veci kde sa budem musieť aj do dlhov zamotať atď. Takže ja teraz už skutočne budem mať dosť problémov so sebou samím, nieto riešiť nejaké cudzie ženy v rade na pošte...

 

To s tým kvetom nieje také výstižné že aký kvet taký hmyz na to sadá lebo ja priťahujem ľudí ktorý mi chcú zle, chcú ma okradnúť, zmlátiť, šikanovať, uťahovať si zo mňa, pýtať drobné, ale ja také veci zase nerobím. Som mierumilovný a nešťuchám provokatívne cudzích oprotiidúcich so zámerom pobiť sa, nešikanoval som spolužiakov, nenapadnem človeka čakajúceho na zastávke atď.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

To s tým kvetom nieje také výstižné že aký kvet taký hmyz na to sadá lebo ja priťahujem ľudí ktorý mi chcú zle, chcú ma okradnúť, zmlátiť, šikanovať, uťahovať si zo mňa, pýtať drobné, ale ja také veci zase nerobím. Som mierumilovný a nešťuchám provokatívne cudzích oprotiidúcich so zámerom pobiť sa, nešikanoval som spolužiakov, nenapadnem človeka čakajúceho na zastávke atď.

to si zle pochopil. Nemyslela som na spoločnosť, v ktorej sa pohybuješ, ale na možnú budúcu partnerku. Skrátka by si sa mal obzerať po niekom podobnom ako si ty, aby ste si aj rozumeli.

 

Pridám príbeh zo záhrobia.

Bola som na materskej s prvou dcérou, skamarátila som sa ešte s dvomi ďalšími babami s rovnako starými miminami. raz sme sa dopočuli, že neďaleko nášho bydliska bude bývať aerobik (vtedy to ešte nebývalo hocikde a nás to potešilo, že nebudeme musieť chodiť do mesta). Všetky tri sme sa dohodli s manželmi, že večer oni budú s deťmi. A šli sme. lenže cvičenie sa nekonalo, už sa nepamätám, či tá trénerka ochorela alebo čo sa dialo. Ale dobre sa pamätám, že sme si povedali, že keď máme voľno, nebudeme ozlomkrky utekať domov, ale si to užijeme a pôjdeme si niekam sadnúť. lenže ani jedna z nás nepoznala reštaurácie či krčmy v okolí, a tak sme zamierili do prvej, aká tam bola. Des. Pajzel a v ňom tri baby športovo oblečené, bez chlapov...a okolo samé divné indivíduá, hneď ako sme si sadli, sme priam cítili tie pohľady, videli sme, že pri viacerých stoloch dali hlavy dokopy a bavia sa o nás, neodtrhli od nás zraky - určite si mysleli, že sme prišli na lov. Cítili sme to všetky tri rovnako, a len čo sme dopili a zaplatili, vyleteli sme stade len sa za nami zaprášilo. Fakt sme sa báli, cítili sme sa ohrozené. Možno sme sa mýlili, ale nemali sme dobrý pocit.. Skrátka sme tam nepatrili, a tí chlapi to tiež vedeli.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pekný príbeh vilma a hlavne poučný. Však tak seberovného ale nie vzdelaním či príjmom ale mentálne seberovnú a aj som spomínal že ja sa obvykle približujem k takým s ktorých cítim že by mi bolo s nimi dobre. A aj som také mal a všetky boli vzdelanejšie a lepšie zarábali ale v intelekte, záľubami, povahou sme boli podobní... A ešte vysvetlím axelovi tie pojmy ako takmer frajerka či polofrajerka...

 

Takmer frajerka = baba ktorej dvorím že už ju mám rozbehnutú, chodíme von, flirtujem s ňou, už občas preberáme aj vzťah, kamarátime sa, a už chýba len kúsok od statusu bežná frajerka a vtedy mi ju preberie konkurencia... Že už bola nádej že to bude frajerka, všetko bolo na dobrej ceste, ale zrazu jej skrížil cestu niekto do koho sa zaľúbila na prvý pohľad a tak sa mojou frajerkou nestala ale už takmer ňou bola.

 

Polofrajerka = frajerka s ktorou mám vzťah ale ona má zároveň s ďalšími milencami a je len otázka času kedy sa rozhodne tráviť svoj voľný čas s konkurenciou. Tak že som mnou je oficiálne vo vzťahu že okrem sexu/bozkávačiek/držanie sa za rúk so mnou trávi aj voľný čas, všade sa prezentuje ako moja priateľka (takže to nieje kategória milenka) ale zároveň má ďalších buď už milencov od konkurencie alebo už sa jej niekto páči a ona sa začne o neho zaujímať, čoraz častejšie ide s ním na obedy, kávičky, a pomaly presedlá k nemu a mňa zruší... Bola mojou frajerkou ale nie plnohodnotnou frajerkou len takou že ja som pre ňu plán B že kým nič lepšie nemá dobrý som aj ja ale jakmile dakoho spozná tak pôjde s ním.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Polofrajerka = frajerka s ktorou mám vzťah ale ona má zároveň s ďalšími milencami a je len otázka času kedy sa rozhodne tráviť svoj voľný čas s konkurenciou. Tak že som mnou je oficiálne vo vzťahu že okrem sexu/bozkávačiek/držanie sa za rúk so mnou trávi aj voľný čas, všade sa prezentuje ako moja priateľka (takže to nieje kategória milenka) ale zároveň má ďalších buď už milencov od konkurencie alebo už sa jej niekto páči a ona sa začne o neho zaujímať, čoraz častejšie ide s ním na obedy, kávičky, a pomaly presedlá k nemu a mňa zruší... Bola mojou frajerkou ale nie plnohodnotnou frajerkou len takou že ja som pre ňu plán B že kým nič lepšie nemá dobrý som aj ja ale jakmile dakoho spozná tak pôjde s ním.

A ty nemas dost sebaucty, aby si taku zenu poslal kade lahsie?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Obvykle ma predbehne a zbavuje sa ma skôr než stihnem čokoľvek urobiť. A druhá vec je keby som aj ja mal na každý prst 10 žien ako to majú ženy tak aj mne by sa to ľahko robilo ale pre mňa je žena ktorá je ochotná ,,dať mi" jediná možnosť takže moc vyskakovať nemôžem lebo prídem aj o tú jedinú možnosť si vrznúť zadarmo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 súhlasím s tým, čo napísal Darkman. 

 

Tomáš, úcta k sebe samému, poriadok v myšlienkach, duševný pokoj.. potom budovať vzťah so ženou... ak má vzťah fungovať,  je dôležitá chémia, duševná spriaznenosť dvoch ľudí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

... ale pre mňa je žena ktorá je ochotná ,,dať mi" jediná možnosť takže moc vyskakovať nemôžem lebo prídem aj o tú jedinú možnosť si vrznúť zadarmo.

 

Aká polofrajerka?!

Prepáč hrubosť ... ale toto je citový vzťah "jak hovado". :ermm:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

On nema sancu mat ani vztah s vyhodami :)

 

Z Teba priam srsi, ze tuzis po vztahu. Vsak kto nie? Sice, mozno Ryan :D ... Kazdopadne, ako som sa uz opakovala, nie je nic horsie, ako vidiet nadrzaneho chlapa (je jedno po com bazi, efekt je rovnaky). Takze pokus sa prestat mat polofrajerky, radset byt sam. Ver alebo nie, prospeje Ti to. A mozno si to vsimnu aj slecny v okoli.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:)  dobra rada, keby sa naucil ako verne hrat macha, tak sa po nom slecny zacnu vrhat same :)

Aspon teda niektore ale je ich dost.  ( ale musel by tajit kde byva  :)  Ale zase macho co za vecer povie par slov, to ide :) zahrat,   )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A ešte vysvetlím axelovi tie pojmy ako takmer frajerka či polofrajerka...

 

My ti tu vysvetľujeme na 200 stranách čo robiť so svojím zasratým životom a namiesto toho, aby si zdvihol riť a začal niečo so sebou robiť, tak mi tu vysvetľuješ nejaké chujské definície. Ale pre teba je to asi dôležité, keď na viac nie si schopný.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

nemam ta rada  :spiteful:  :zubiska:

ale to vôbec nevadí :lol: zato ja ťa tajne milujem :thumbsup:

ale nehovor to nikomu, aby sa to nerozkecalo po fóre -_-

 

inak ani doll ma nemá rada, ako som zistil :smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tuto ľa si napísala že nemáš rada nekomunikatívnych chlapov :yes_yes: keďže ja príliš komunikatívny nie som, tak teda predpokladám že nemáš rada ani mňa :lol:

 

moja nekomunikatívnosť sa prejavuje napríklad aj v robote. jedno také chutné žieňa sa tam na mňa vytrvalo usmieva, párkrát sme aj prehodili zopár viet, ale keďže ona tiež nie je príliš ukecaná, tak sa len na seba usmievame jak dvojica blbcov keď sa stretneme, a ďalej sa nedeje nič  -_-

čo by napríklad Tomáš za to dal, keby mal šancu ukecať ju až do bezvedomia :D  že Tomáš?

 

tieto dva príspevky by sa asi hodili skôr do nejakej zoznamovacej témy, len to som si uvedomil až keď som to odoslal... game, presunieš?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Presne tak! A tym ti chcem povedat ze to su len povrchne tvrdenia ze ,,mam rada komunikativnych/tichych ludi" to vobec nezalezi od toho ale od pritazlivosti. Ja som komunikativny a mozme sa stavit ze by ma doll nechcela. Takze to nieje o komunikativnosti. Bud si niekomu sympaticky alebo nie! Je to o sympatiach az potom prichadzaju detaily ze ci si komunikativny, ake mas zaluby atd.

 

Prvotny filter su sympatie ak som zene neni sympaticky skoncil som. Ak som sympatycky co je prvotny filter a presiel som nim potom idu tie druhotne filtre ze moc vela rozpravam, mam madarsky prizvuk, mam krive zuby, niesom pobozny a 1000 dalsich dovodov co som napocuval pri randeni preco ma nechciet...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nechcem ti do toho kecať, ale všetko nie je len o vzhlade človeka , a prvotných sympatiach, je to o jeho ( mam husiu kožu, keď to napíšem ) je to o nejakom vyžarovaní človeka.( fuj, čo som to napísal, počuvam to doma stale :) ) S teba musí sršať niečo, čo všetky baby hodnotia ako niečo negativne. Ja som ako chlap nikdy nebol krasavec, nikdy som nebol bohatý, ale celý môj život dobre vychadzam so ženami, a to obvykle z velmi atraktivnymi. Moja prva oficialna frajerka bola blondýnka , velmi, velmi atraktivna, pri ktorej som vyzeral ako bezdomovec, a nikdy som nepochopil, prečo prave ja... Do dnes sa občas stretavame a pokecame ( len!), aj manželka si s ňou rozumie, dokonca mi pripomína, že by sme sa mali stretnuť. Manželka tiež patrí k tej krajšej polovici ženstva...a mohol by som pokračovať(robil som triedneho dôverníka pre spolužiačky pri problémoch v ich vzťahoch)...Myslim si , že vela pri nadväzovaní známostí zaváži obyčajné otvorenie dverí žene, prisunutie stoličky v reštauracii, vyjadrovacie schopnosti chlapa, ktorý nehovorí len o motorovom oleji...

Ako študák som sa zoznamil s manželkou. Kratko po zoznameni išla na dva tyždne na už vybavenu dovolenku. Byval som na intraku, par krat som sa stretol vo dverach s inou dlhovlasou krasnou blondýnkou ( ja, žiadna optická hviezda), otvoril som jej ,pousmial sa , niečo možno povedal...a bez nejakeho uhaňania raz zaklopala na moju izbu. Musel som ju slušne vypoklonkovať z mojej postele a pomôc jej obliecť sa. Nadherná žena, ale mal som frajerku ( s ktorou sme sa tak akurat držali za ruky).

Jednoducho, skus sa inak spravať ku svojmu okoliu a mnohé veci sa vyriešia samé...

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pekny prispevok. Ale vlastne nech je to akokolvek nazvane (vyzarovanie/sexappeal/karma) ide prave o nu. Alarm ju ma taku tu spravnu a ja mam presny opak toho. To zavazi! Nie to ze aky ten chlapik je. Aj pri tom otvarani dveri je to o tom ze KTO jej tie dvere otvara, KTO jej prisunie stolicku, KTO sa k nej sprava galantne atd. Vzdy v tom hra rolu ta osoba nie jej ciny. Ja sa mozem aj roztrhat ak sa jej nepacim. Ak sa jej paci alarm tak pojde za nim a nie za mnou...

A dnes som sa presvedcil o tom ze pre neatraktivneho cloveka je jedina moznost ako sa dostat k zene je prostitucia co som v danej teme opisal prihodu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tomas, nie je komunikativny ako komunikativny :)

Mna neohuris historkami z prace alebo zazitkami z tabora. Mozno si to pleties s vykecavanim sa, a to je ze sakra rozdiel ;)

 

A ano, dolezita je aj sympatia. Ale ked sa stretnem s nejakou partiou, kde su aj cudzi muzi, moze sa stat ze sa zarozpravam s niekym, koho zo zaciatku nevmimam ako objekt zaujmu. Ale po spolocnej debate zistim ze mame spolocne hobby, nazory a je to fajn. A dohodneme sa na dalsom stretku. Aj taketo veci sa mozu stat...aj sa stali.

 

Ty si ukecany, co vela zien moze otravovat, nevyzaruje z Teba ani nic specialne. Takze ked neviem ovplyvnit zovnajsok, treba zamakat na tom ostatnom. Naucit sa rozoberat nieco ine ako drby alebo staznosti.

A dalsia vec, ktora bola spomenuta x krat, uvedomit si "na co mam a na co nie". Znie to skaredo, ale je to tak.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Teraz uz ani ja nevyhladavam cielene baby. V tomto som vas posluchol a s tymi vtieravymi zoznamovaniami na ulici som skoncil. Sam som videl ze to nikam nevedie. Sami vidite ze do sekcie vztahov uz neprispievam. Uz len obcas v ramci debaty v temach prostitucia alebo tato, len konstatujem skutocnosti... No chcel som to ze aj ja som mal kopu takych situacii ako pise doll ze niekde v partii, ze sa ludia zakecaju, spoznaju, ze donesie kamoska kamosku atd. Ale aj tam hra rolu pritazlivost lebo ako sa doll zakecala s niekym koho si najprv nevsimala a nakoniec mali spolocne veci, aj ja som tak mal ze som za zakecal a rozumeli sme si co sa tyka tem a nazorov ale predsa sa to nikam nevyvinulo. Takze vzdy je to o tom ze KTO je ta osoba. Nie ze ci ste si rozumeli. Keby som si teoreticky rozumel s doll, mali by sme spolocne veci tak jej by prekazala moja osoba nie to ze si nemame co povedat. Tymto som len chcel uviest priklad ze vzdy je to o tom ze KTO je ta osoba. Priklad: Som ja, druhy pritazlivy muz a jedna zena. Vsetci traja mame spolocne zaluby, podobne nazory atd. Ale koho si z tych dvoch ta zena skor vyberie? Mna alebo jeho? Odpoved je jasna. Takze chapete... Ked ju bavi cyklistika a rada by sla s niekym bicyklovat a moze si vybrat medzi pritazlivym cyklistom a obycajnym cyklistom... Jasne ze si zvoli toho pritazliveho.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Teraz som si prečítal, čo som to popísal po niekolkých štamprlíkoch domácej slivky. Ešte že som na stretku abstinoval... :)

 

Tak, ako to funguje vo zvieracej ríši, funguje to aj u ludí.

Zver vypúšťa feromóny a väčšinou samičky si vyberajú. Podla akého klúča neviem, ale myslím,že je to aj pôsobenie týchto "omamných" látok na mozog samičky. Tvoje sú možno menej kompatibilné s väčšinou samičiek, ale to neznamená, že zo všetkými.

Takáto chémia existuje aj u ludí, aj keď si to možno neuvedomujeme, takže to nie je len o správaní sa a vzhlade. Nemôžem ti napísať, že vypúšťaj iné feromony, lebo to nejde, ale možno by s tým niečo urobil nejaký pánsky dezodorant (na elimináciu).

Starí ženači, ako ja vedia, že kolinsku po holení vyberá manželka, dôvod je jasný :)

Raz som sa obchodne stretol s dámou, cca 30 rokov, minisukňa, dlhé nohy, krásne oči, zdalo sa ,že má podprsenku o dve čísla menšiu ako potrebuje, mala ich až pod bradou, jednoducho kus. Absolutna nekompabilita..stačilo podanie rúk.

Opačný príklad: môj známy, on taký, že sa za ním otáčalo 99% žien na ulici. Keď sme sa náhodou v tmavej chodbe zrazili z jeho manželkou, tak tá moja vykríkla od strachu. Je to velmi príjemná pani, nikomu by neublížila a nikto by nepovedal, že ten fešák je jej manžel. Jednoducho, feromony fungujú... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ano to je obecne známe. To už vedia aj vedci a vyvýjajú sa rôzne tzv. nápoje lásky vo forme rôznych dezodorantov ktoré vylučujú feremóny. Takže dalo by sa s tým experimentovať. Jasné a takých príkladov je dosť o tom vyžarovaní. Aj jeden kamoš (čoby jeden aj druhý) ničím nezaujímavý obyčakný mukel s učňovkou ako ja, ešte aj slovo rechargedable na baterke si dáva prekladať, nevyniká inteligenciou ani výzorom ani vzdelaním a predsa ho baby žerú. Také na jednu noc má hocikedy a vzťah tiež kedy si len povie. Či v podniku či na internete ženy sa mu ozývajú samé a ako to robí sám nevie, proste to ide. On má tiež tú alarmovskú frekvenciu na čo ženy idú.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mám vážne námietky voči poslednej vete.

Moje kolená sú sice bolavé, ale nie je to od toho, že by som preskakoval ženy, čo sa mi vrhajú pod nohy :)

Po mne ženy nejdú, akurat ma.....hm....tolerujú.

Myslieť si , že idú po mne je viac ako science fiction.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov