Skočiť na obsah

Ako sa priblížiť ?


game

Odporúčané príspevky

ehm..kto ma v dnesnej dobe jazvy po meci?? :zubiska:  ak neratame clenov skupin historickeho sermu

 

ne v ksichte to len nebude..kamoska si vzala totalne skaredeho a nesympatickeho chlapa a podla mna aj blbca :zubiska: ..holt laska je slepa..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tu nejde ani tak o ne/sympatie, ale pozrite sa na Tomáša ako sa uprene pozerá. A teraz si predstavte, že je s nejakou babou, ona niečo o seba rozpráva pozrie na neho a vidí ten jeho uprený pohľad. Tak sa pozrie inde a ako ďalej rozpráva, tak za 2-3 minúty sa na neho odváži pozrieť znovu a zase uvidí ten istý uprený pohľad. A potom znovu, a znovu a zase a znovu. Keď sa to takto zopakuje 3-4x tak neverím tomu, že by sa psychicky nepoložila :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ďakujem za názory. Tak poďme popracovať na tom držaní tela, uprenom pohľade, iskry v očiach... čo tu boli spomenuté takže čo sa s tým dá? game: ten csődtömeg to veľmi vystihuje len čo s tým? Niektorí známi už si začínajú myslieť že som zakliaty... Doslova čoho sa chytí to pobabre... Že neni možné že až taký smoliar...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

my môžeme popracovať, Tomáš ... tu prstami na klávesnici

skutočne popracovať "musíš" ty ... nakoniec sa vždy dostaneme k tomu slovu.

 

ako máš posadené oči, to je nemenné.

na postave môžeš popracovať, vlastne by si mal začať už dnes - koniec sladkostiam a hlúpostiam.
na bankovom konte začínaš pracovať už dnes - koniec míňania na sladkosti a hlúposti a sporenie ušetreného.
na postoji môžeš popracovať ty sám - narovnaj sa, neviem, aký máš postoj, ako chodíš, ako si sadáš, ako sa rozvalíš na besede so susedmi, ... pubertiak sa najprv musí zmeniť na muža.

 

zmeň svoje priority a skús myslieť, resp. skús pochopiť, o čom píšeme - týka sa to tej tvojej túžby zázračne, okamžite byť niečím iným, než čím si.

to nepôjde. píšeme to furt.

 

byť vzdelaným neznamená, že ma niekto naučí a vtlčie mi do hlavy nejaké finančníctvo, a druhý ma naučí byť itéčkárom. nikdy.

 

byť vzdelaným znamená, že namiesto hovadín na azete aspoň hodinu budeš na mobile čítať niečo, čo je dobre vedieť. čítať noviny, správy, byť v obraze, začať s angličtinou, z času ti vystane, a nepísať svoje znalosti z hier na playstation na nejaké fórum (kde je kopa iných vzdelaných ľudí), ako historické fakty ...

nemysli si, že každý ovláda kompletne celú grécku mytológiu ... ani náhodou. len než napíšem, skontrolujem ... internet je preto internet - všetko je možné vyhľadať a nemusím vyzerať ako pablb.

 

byť vzdelaným - či vzdelanejším, znamená, že sa to prejaví aj na správaní a tvojom postoji k sebe samému ( to neznamená, že nemôže byť aj učený inteligent hovadom )

 

iskra v oku  je niečo, čo tam musí prísť. úsmev, príjemne sa zatváriť. nesnažiť sa každú babu za každú cenu prevalcovať svojou úprimnosťou, netreba každú baliť.
zvoľni.

v práci nereaguj na debilného kolegu ... zneužíva ťa. a využíva, na svoje primitívne vtípky. nemusí o tebe každý vedieť všetko.

 

desať rokov prešlo, a nezmenilo sa takmer nič. vlastne vôbec nič. ... je načase svoj postoj k životu trochu upraviť ... nesťažuj sa, nezveruj sa každému, nebuď taký úprimný, vykroč do sveta s úsmevom, nenechaj si znepríjemniť ešte aj robotu debilom.

 

dávaj pozor na všetko, čo robíš. maj tam rozum, nebehaj v oblakoch, ani na pokeci a azete, to tvojej inteligencii nepridá ... to je dno.
nemožno zmeniť človeka. ale možno ho formovať. ale to ten človek musí chcieť.

 

ale hlavne po tých tisícoch rád sa pri čítaní aj zamysli, a začni konať. na sebe.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To práve chystám a preto ma to zaujíma čo sa teraz bavíme, tá reč tela čo tu zostáva ako možná príčina problému (keďže ostatné ako výzor, zápach atď sme vylúčili) tak sa povenujeme týmto detailom. Nejde o len príblíženie sa k ženám ale tú údajnú reč tela vidia kolegovia, vedúci, susedia, grázli hľadajúci obeť atď. Takže poďme k tomu ako chodím, sako sadám, aké držanie tela? Ja to spravím len povedzte mi čo? To pozeranie čo s tým ako treba nepozerať tak ako pozerám a ako sa treba správne pozerať ako také pozeranje vyzerá?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja mám niekedy pocit, že ty sám seba považuješ za nejaký experiment, ktorý pustili z laboratória a úlohou ľudskej rasy je z teba spraviť tvora jej podobnému, domestikovať, vyšľachtiť, naučiť chodiť, naučiť sa tváriť, ty len samé "ukážte mi", "naučte ma", "popracujme na tom"...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale axel toto je fakt také, lebo jednoznačne sa dajú zmeniť veci ako oblečenie, vôňa, text... Ale toto že ,,pohlad ako úchyl" to čo je? Jedná sa o to že aj ked prídem čistý že nesmrdím nehovorím ani vulgárne, ani také ako tu, bavím sa len obrazne povedane o počasí a ajtak sa ma stránia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To je na fóre, ale keď kráčam po ulici alebo som vo fastfoode alebo na zábave či vo vlaku, tak tí ľudia to nevedia čo vy. Tak čo potom vidia? To ma zaujíma.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To je na fóre, ale keď kráčam po ulici alebo som vo fastfoode alebo na zábave či vo vlaku, tak tí ľudia to nevedia čo vy. Tak čo potom vidia? To ma zaujíma.

 

toto sa pýtaš už asi desiaty krát.

a celkom vážne sme ti tu viacerí na to odpovedali xykrát - každý svojím spôsobom, ale všetci sme písali v podstate to isté.

 

vyčítaš, že ti nemáme veci opakovať, ale ako to teda napísať na desiatu rovnakú otázku, keď nečítaš s porozumením?

 

či ako to vlastne čítaš? prebehneš, povieš: hm, napísal si to chlapče / či dievča / dobre, a vzápätí sa spýtaš na to isté. čo si teda vlastne z toho, čo tu všetci píšeme, berieš pre seba, na tú veľkú zmenu, na ktorú sa údajne chystáš?

 

zopakujem ešte raz:  nikto ťa tu nezmení zo dňa na deň, len tým: nauč ma!

chceš byť vzdelaný, vzdelávaj sa. chceš byť prijímaný, daj sa prijať.

 

vieš si veľmi dobre a jasne povedať svoje - nie že nie. dôkazy sú tu na fóre, a nie je jeden.

 

naučiť sa brániť hlupákom je trochu ťažšie. keď budeš  o sebe vykladať a vyčítať, že ty predsa nie si hlupák, aby si nevedel nájsť informácie / viď téma o vnucovaní /, na druhej strane mi tu rozkážeš hocikde ako adminovi, čo a ako mám spraviť a kam preložiť a čo ukončiť a ako má robiť svoju robotu,

a na ďalšej strane sa v 90% prípadoch neskutočne zhadzuješ - máš ľavé ruky, nízke IQ, nevieš nič zodpovedné robiť, dopredu odsúdený na nezdar, ženy ťa nechcú, kolega sa ti smeje a každému si pre srandu, nestojíš za nič ...

 

si komplikovanješia osobnosť, než by si o sebe chcel ukázať. ale tak jednoduché to tiež nie je.

ale pritom jednoduchá osobnosť, a škodíš si:  za živý svet nebudeš vnímať to, na čo ti odpovedáme.

a roky.

dokola ... dokola sa pýtaš, PREČO a AKO to cudzí ľudia cítia, že si "csődtömeg".

a xkrát sme písali, že nemusíš otvoriť pusu, to je cítiť a vidieť. vidieť na tebe to zúfalé odhodlanie približovať sa, vidieť na tebe to "kopnite si do mňa".

 

na jednej strane mne vyčítaš, že si predsa životaschopný, a ako si môžem myslieť, že ty si nevieš nájsť, kde je aký festival a vlak, na druhej strane si schopný vypotiť playstationové nezmysly o gréckej "histórii", na ďalšej nechať nejakého debila jančiho robiť si z teba prdel.

 

všetko je z človeka cítiť. naučiť sa žiť medzi ľuďmi a vychádzať s nimi je malé umenie samo o sebe. môžeme ti pomôcť, a pomáhame.

otázka je, čo vlastne chceš. nakoľko chceš, nakoľko vážne to chceš. ty sám.

otázka je, či to čítaš s pochopením. nemyslím.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale toto že ,,pohlad ako úchyl" to čo je?

 

Pretože ty si tak zúfalý z toho, že nemáš babu, že na každú čumíš, ako keby bola jediná na svete. Preto ten pohľad úchyla. Skús na ženu pozerať ako na bežnú vec. Ženy vedia hneď vycítiť čo je za pohľadom muža (v tvojom prípade ešte stále nevyvinutého adolescenta), keď niekto na ne čumí. Ja sa stavím, že ty keď čumíš na ženy, tak v mysli si honíš čuráka. A preto máš potom taký úchylný pohľad.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zle, konkrétne som mal na mysli že tie ,,vidieť na tebe to kopnite si do mňa" o tom sa konkrétne neuvádzalo nič... Príklad že ako mám chodiť, ako pozerať (ako sa ppzerá zle a ako dobre) čo mám škúliť alebo čo, alebo mám kráčať ako pochodujúci vojak alebo ako sa mám hýbať aby tá reč tela bola dobrá?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zle, konkrétne som mal na mysli že tie ,,vidieť na tebe to kopnite si do mňa" o tom sa konkrétne neuvádzalo nič... Príklad že ako mám chodiť, ako pozerať (ako sa ppzerá zle a ako dobre) čo mám škúliť alebo čo, alebo mám kráčať ako pochodujúci vojak alebo ako sa mám hýbať aby tá reč tela bola dobrá?

To sa nenaucis, rec tela a jej rozpoznavanie je v nas, je to jeden s nasich zakladnych instiktov. Pokial skutocne nezmenis to, ako sa na seba, druhe pohlavie, svet pozeras, tak na tebe budu proste vidiet, ze si zufalec s nulovym sebavedomim.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ano v tomto sa poďme rýpať že reč tela je v nás, je to inštinkt. Ako sa hýbe kráča sadá si pozerá človek čo je a nieje zúfalec s nulovým sebavedomím?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Uvoľni sa a mysli na niečo, v čom si dobrý alebo z čoho sa obvykle tešíš, inak budeš stále strnulý. Alebo sa nauč opakovať frázu „I am Groot!” a obráť to celé na vtip. :zubiska:

 

Ja som si akurát doma honil čuráka a prišla práve vtedy od nej SMS že čo práve robím, tak som napísal že čo a mesiac sa so mnou nerozprávala...

 

LOL

Textové správy sú archivované u poskytovateľa služby, teraz to majú uložené na serveri. A samohana je hriech! 

 

oOncLeR.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ano v tomto sa poďme rýpať že reč tela je v nás, je to inštinkt. Ako sa hýbe kráča sadá si pozerá človek čo je a nieje zúfalec s nulovým sebavedomím?

 

 čakám odpovede...

 

skúsim to ešte raz.

 

Tomáš, keď ti poviem, že na tvoje otázky sú odpovede už tam vyššie? lebo sú. len si tak strašne zameraný na seba a tak strašne chceš vidieť návod typu:

1. sadaj rovno  2. vystri chrbát  3. tu pozdrav  4. teraz poďakuj  5. tam popros  6. usmej sa  7. šupák sedí rozvalene, nešupák ako svieca  8. ...

 

či nie takto ... ? 

to tvoje "daj návod" "ukáž" "odpovedaj" "nauč ma" ... to predsa takto nefunguje.

aj to sme písali už viackrát. ja viem. kľudne mi zasa vynadaj, že znovu opakujem, ale ako ináč by si to chcel?

 

neviem, ak to už mám napísať ... tie návody tam vyššie sú. všetko je v tých príspevkoch, ale nikdy tam nebudú návody ako presne choď, ako klaď nohy, ako gestikuluj ... lebo to vôbec netušíme, nevieme, ako chodíš, ako gestikuluješ, ako kladieš nohy, čo je pre teba prirodzené, čo u teba pôsobí prirodzene, ktoré gestá máš vrodené ... to vieš len ty.

 

je to niečo podobné, ako keď ideš pred výkladom, a náhodou sa zazrieš, automaticky zatiahneš brucho - lebo sa vidíš, lebo ti v tom momente napadne, že takto ma vidia aj ostatní na ulici, ako ten výklad.

 

preto neviem/e dávať odpovede na ten tvoj príkaz "čakám odpovede".

 

a ešte: prosím, za to, že ti dáma pripomenie, že keď niečo chcem, poprosím ... za to sa netreba urážať. aj to je jedna z tých vecí, ako sa prezentujeme svetu ... vyžaduješ odpovede, čo na sebe zmeniť. toto je jedna z nich. to nie je len krok a chôdza a iskra v oku.

 

mimochodom, hodne ľudí má problém poprosiť a poďakovať, a netuším prečo. je to tá najľahšia vec pod slnkom. nikomu to neuhryzne z nosa.

mala som jedného šéfa, gestapák ako vyšitý, vysokoškolsky vzdelaný magor, ten nepozdravil, nepoďakoval, nejaké prosím nepoznal, prichádzal a odchádzal bez pozdravu ako teľa ... a všetci, všetci zamestnanci ho neznášali ako mor. aj tak dopadol. zle. a mohol si za to sám.

 

chcem tým povedať, žiaľ, ale zopakujem:

všetko naše správanie, všetko čo robíme, ako hovoríme, ako sa prezentujeme pred druhými - hovorí o nás tým druhým veľmi veľa.

 

ale to, ako máš chodiť ... to ti nikto nepovie. možno jedine, keby ťa videl, aj to len možno ...  poskladať nového Tomáša nevieme.

to vyžaduje od Tomáša to "musím ja chcieť a pracovať na sebe"

keď máš nejaký zlozvyk, v reči, v gestách, o ktorom vieš, snažiť sa ho obmedziť ... hoci to je strašne ťažké, a nikto to nespraví za teba ... a málokto to zvládne.

 

maximálne vieme poradiť, a to tu robíme v kuse, maximálne ti môžem povedať, že čítaj, vzdelávaj sa, to ešte nikdy nikomu neuškodilo, že si obleč inú farbu, tá ti viac pristane, alebo si daj košeľu, lebo v nej vyzeráš lepšie / ale to netuším, to sú len príklady/, alebo sa viac jemne usmievaj na svoj obraz v zrkadle, to sa dá trochu nacvičiť ... alebo že sa pozeraj častejšie do výkladov, aby si zazrel, ako ťa vidia iní.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov