Skočiť na obsah

Vaše tajné erotické túžby, sny, predstavy


nutrinka

Odporúčané príspevky

názov hovorí za všetko :lol:

 

tak teda forumáci, pochváľte sa, po čom vaša duša piští, čo by ste raz určite chceli zažiť, ktorý erotický zážitok raz chcete mať zapísaný v svojej pamäti...navždy...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je toho vela, prve co ma teraz napadlo je nastriekat dievcine na bradavky slahacku a na nu polozit jahody... potom slahacku pomaly zlizat a s jahodou sa pri bozkavani rozdelit... :lol: ale mam ich asi 100 a toto je co ma prave napadla

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

L.E.G. kazdy dobre vie, ze tvoja tajna tuzba je robit to v kancli na stole :lol:

a každý dobre vie, s kým na tom stole ;) ;)

 

v poslednej dobe mi behá rozumom sex na katedre s mojim /už bývalým/ informatikárom. boha, toho chlapa chcem, pekne na učiteľskom stole si to s ním rozdať až by ma bolo na prízemie počuť /triedu máme na druhom :)/ ;) ;)

 

sex s dvoma chlapmi, o tomto sa mi už dávno snívalo, ale asi pred rokom som to zavrhla, že veď ktorý chlap by sa na to dal nahovoriť :)

 

s putami na rukách, pripevnéná k posteli, keď si so mnou chlap bude môcť robiť, čo chce, celonočné hrátky...

 

no dobre, na dnes stačí

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neda mi to tiez sa musim vyjadrit: to, ze z toho profaka besnie cela skola mozem len potvrdit a sice mna osobne neucil jednoducho nemozem s nut nesuhlasit

A co sa tyka tej katedry......

 

chichi.... tak dnes som v mysli pretiahla ineho profáka, nie informatikára, ale biológa a tá katedra tam tiež bola... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov