Skočiť na obsah

Vaše tajné erotické túžby, sny, predstavy


nutrinka

Odporúčané príspevky

:)  To je zly vyber slov. Nie ABSURDNOST :),   mozes povedat ze to nie je identicke, ze to nevyplyva automaticky alebo ze sa neda mechanicky vymienat zena za muza :)

 

A ked uz teda spominame,   tak mame aj taku ze mas 2 muzi a jedna zena a kazdy s kazdym :)  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Vilmuš:

Ale predstava, že si medzi dvomi fešákmi, dobre "vybavenými" nie je uchylné, či je?

ale kdeže, prečo by som sa nepotešila pohľadom na dvoch (alebo koľlých) fešákov?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...

Mě vždycky připadali moc vzrušující různé popisy erotických masáží... . Moc by mě lákalo zkusit si erotickou masáž s masérkou. Hlavně se mi líbí představa nuru, kdy po vás masérka nahá celá klouže. :) Doma manželovi se s tím asi nesvěřím, ale budu se muset někdy odhodlat a tenhle zážitek si vyzkoušet. ;-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Ani ne ze tajne moje tuzby ale asi mojej mladej.

 

Najprv otazka na holky z nasej skolky , teda z freespace fora:  Mate obcas nutkanie mat tvrdy sex alebo byt znasilnena vlastnym manzelom ???

 

Ja neviem co je to s tou mojou ale kazdy mesaic aspon raz skusa ma tak vydrazdit ,ze ci sa prepnem a stane sa zo mna alfa maco samec bez rozumu abo neviem co caka.  Ale vyzere, ze chce proste mat nieco stylu bud znasilenenie manzelom alebo ako v tych hardcore peckach , ze byt fackovaci panacik ( huba, rit, kozy) a osukane vsetky diery, plus to take jemne dusenie rukami na krku alebo fakt neviem???  

 

Ako proste ja to neviem robit vlastnej manzelke ktoru lubim a proste ju teraz but fackovat alebo sa hrat na nadrzaneho maca ktoy ju chce znasilnit.... Nemam to v povahe a hlavne sa bojim ,ze by sa nieco pokazilo a pozerala by sa na mna uplne inak uz a zacalo by sa kazit manzelstvo...  Neviem nastastie nemal som to ani kde vidiet, ze mi foter mlati mamu alebo nieco kedze nasi sa rozviedli skor ako som zacal vnimat ,ze nebyva s nami otec... 

 

Vcera sme sa o tom rozpravali a povedal som jej na rovinu , ze vidim , ze kazdy mesiac sa o to snazi ale , ze proste ja mam block a neviem sa zmenit na bez rozumu sado-maso alfa samca.   Mna dokonca dost odraza ked ma ona zacne tahat za vlasy a mlatit po riti - vtedy mam chut jej povedat ze nic dneska nebude , ze to ma proste neracuje, skor uplne naopak...  

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

povedz jej to. a keď sa o tom viete rozprávať, čo viditeľne viete, to je dobre.

dohodnite sa na niečom medzi. zrejme má divné chute keď je v ovulácii alebo tak niečo, to sa stáva, ale tie chute aj prejdú. vyjasnite si to.
 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:zubiska:   jeeej  prispevok v erotickej teme a game to len tak zaplasi..

 

no jovzin predstavy su jedna vec a realizacia druhe..kopa zien "sniva" o znasilneni, ale nazivo by to urcit zazit nechceli

 

ja si kludne mozem predstavovat Tomasa v detvianskom kroji alebo v tigrovanych tangacoch ako olizuje game palce na nohach a nazivo by ma to asi nebralo..tak ako teraz :zubiska:  :zubiska:

 

 

 

Najprv otazka na holky z nasej skolky , teda z freespace fora:  Mate obcas nutkanie mat tvrdy sex alebo byt znasilnena vlastnym manzelom 

 

nechcem ti brat iluzie..ale sme tu uz skor v strednom veku..ano aj doll nam zostarla..ona by snad sa vedela vyjadrit

 

a za seba mozem povedat, ze nie..nic take ma nelaka

iste isty prvok dominancie na strane chlapa je fajn.. .. ale mne uplne staci, ak vie co ma robit :smilieee:

no tak jak rozmyslam..tu tvoju mozno este furt drzi 50 odtienov debility ci co? 

alebo vies co? Istanbulsky dohovor sme neratifikovali tak jej jednu plasni :zubiska: ..mozno takto nazivo sa jej to ani pacit nebude

 

nadrzany/plysovy/ maco znie rozkosne..hlavne v spojeni s tvojim avatarom

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

díky, moja, si mi znechutila sex nadosmrci :( až m naplo -_- takéto mi nerob, lebo moje predstavy sú potom desivé :hedge:

 

 

tiež si myslím, že naživo a vážne by sa jej to nepáčilo, ... mimochodom, už sa jej Jovzin venuješ dosť? predstavy by mohli zaplašiť zážitky.
také normálne a intenzívne, ale myslím, že sa o tom viete porozprávať, čo spústa párov nevie... tak si pohovorte a nájdite zlatú strednú cestu.

povedz jej, že nie ste vo filme, a nemáš sadomaso chute, a ona tiež nie, keď to na ňu prichádza len tak raz za mesiac... to sú len hormóny... : )

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jovzin, to je hra.  Co si nikdy v skolke nehral ?   Dopredu si dohodnite scenar a mozno sa ti to zapaci :).  A nenechaj sa odradit tu konzervativnymi damami, ked mas doma bestiu tak to vyuzi a uzi si.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

 

Najprv otazka na holky z nasej skolky , teda z freespace fora:  Mate obcas nutkanie mat tvrdy sex alebo byt znasilnena vlastnym manzelom ???

 

Ja neviem co je to s tou mojou ale kazdy mesaic aspon raz skusa ma tak vydrazdit ,ze ci sa prepnem a stane sa zo mna alfa maco samec bez rozumu abo neviem co caka.  Ale vyzere, ze chce proste mat nieco stylu bud znasilenenie manzelom alebo ako v tych hardcore peckach , ze byt fackovaci panacik ( huba, rit, kozy) a osukane vsetky diery, plus to take jemne dusenie rukami na krku alebo fakt neviem???  

 

Ako proste ja to neviem robit vlastnej manzelke ktoru lubim a proste ju teraz but fackovat alebo sa hrat na nadrzaneho maca ktoy ju chce znasilnit.... Nemam to v povahe a hlavne sa bojim ,ze by sa nieco pokazilo a pozerala by sa na mna uplne inak uz a zacalo by sa kazit manzelstvo...  Neviem nastastie nemal som to ani kde vidiet, ze mi foter mlati mamu alebo nieco kedze nasi sa rozviedli skor ako som zacal vnimat ,ze nebyva s nami otec... 

 

a to má tá tvoja pravidelne, či len raz za šesť rokov? :O

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak odpovede:

Game : jj venujem sa jej dost a jj vieme sa o tom rozpravat :)  

Clovek2: No ona to ma kazdy mesiac to skusa na mna ma nejako vydrazdit.

Axel: Suchar. Kua som cakal ze napises lepsi hint :) SUchar za to , ze si nechem mlatit manzelku a ze ma netahaju sado-maso sex praktiky ? 

tyso: Ok skusim nieoc take navrhnut.

Hele: dik za rady. Urcite s nou o tom este hodim rec. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

https://damskajazda.webnoviny.sk/8-sexualnych-hier-ktore-budu-pren-neznesitelne-vzrusujuce  :)

 

Ale sex je hra, nie opakovanie naucenych pohybov.    Mozete si kupit napriklad https://www.svet-hier.sk/spolocenske-hry/sexperimenty

a hlavne sa bavit.  A sado maso nie je je mlateni, to je hra na ovladanie a naopak na pocuvanie.  Ale hlavne hladaj kde mas fantaziu, to je to co hlada.  Muza s tvorivou fantaziou, ktory s nou vie hladat nove svety. 

  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Uchar za to , ze si nechem mlatit manzelku a ze ma netahaju sado-maso sex praktiky ? 

 

Nemáš ju mlátiť, ale vyprášiť, že si týždeň nebude vedieť poriadne sadnúť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemáš ju mlátiť, ale vyprášiť, že si týždeň nebude vedieť poriadne sadnúť.

Tak to jo to berem :)   To by obcas trebalo :)

 

 

 

https://damskajazda.webnoviny.sk/8-sexualnych-hier-ktore-budu-pren-neznesitelne-vzrusujuce   :)

 

Ale sex je hra, nie opakovanie naucenych pohybov.    Mozete si kupit napriklad https://www.svet-hier.sk/spolocenske-hry/sexperimenty

a hlavne sa bavit.  A sado maso nie je je mlateni, to je hra na ovladanie a naopak na pocuvanie.  Ale hlavne hladaj kde mas fantaziu, to je to co hlada.  Muza s tvorivou fantaziou, ktory s nou vie hladat nove svety. 

Dik za rady a linky :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Súhlasím s tysom aj sniperom, nejde o mlátenie, celé to je hra.

Vidí v Tebe nežného chlapa, stále toho istého, a to je nuda :)

Za seba sa vyjadrovať nejdem, to bolo dávno čo som nemala problém písať otvorene o týchto veciach :ooops: Len jedno, ak si jovzin pamätáš časy minulé, určite vieš čo by som Ti odporučila :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov