Jump to content

Trapasy pri zoznámení

Sniper

Recommended Posts

chlapeczjuhu
noo, kebyže vidíš tú našu, tak by si po nej vyštartoval jak Tomáš Moraváčka, plavovlasá modrooká, širšie lícne kosti, plné oblé boky, evokujúce všelijaké príjemné predstavy, a také pekné veľké ... oči. asi tak štvorky
Modrooka blond krv a mlieko?
Kdeze to robis????

...

• Haha 1
  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Tomáš

14

• doll

11

• Sniper

8

• Vilma Flinstonova

8

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Po jednom dlhsom a skrachovanom vztahu som si povedal, ze mi treba pauzu /proste som si po tej zenskej potreboval oddychnut/, ale preslo par mesiacov a zunovala sa mi ta samota. Okolo mna sa vsak vo v

Tento tyždeň, nič moc. Asi 8 rokov mi na čele vyrasta bublina.Teraz má už tak 4 cm v priemere. Pozbieral som odvahu a navštívil doktorov...vyrežu mi to. Samozrejme , je to platené, odhad okolo 100€, a

Ja si nemusim davat pozor na to co pisem lebo medzi mnou a mojou manzelkou vladne 100% dovera. Ako ona sama hovori, pozeraj sa kolko chces, vecerat budes tak ci tak doma. A naopak... ...

clovek2

južan, ty si dávaj radšej bacha na to čo píšeš, aby ti to tvoja zákonitá nevysvetlila :hufi:

ale Kateřinka fakt vyzerá dobre ... a navyše to ani s brizolitom na tvári nepreháňa, preferuje skôr taký prirodzený look :bingo:

chlapeczjuhu

Ja si nemusim davat pozor na to co pisem lebo medzi mnou a mojou manzelkou vladne 100% dovera.
Ako ona sama hovori, pozeraj sa kolko chces, vecerat budes tak ci tak doma. A naopak...

...

• Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1
clovek2
pred 7 minútami, chlapeczjuhu napísal:

pozeraj sa kolko chces, vecerat budes tak ci tak doma

alebo ako hovoril môj kolega svojej žene:

"Ty buď rada že sa pozerám po ženských zadkoch, problém bude ak sa začnem pozerať po chlapských!" :eehmm:

• Like 2
Vilma Flinstonova
Dňa 16. 12. 2020 at 23:04, clovek2 napísal:

južan, ty si dávaj radšej bacha na to čo píšeš, aby ti to tvoja zákonitá nevysvetlila :hufi:

ale Kateřinka fakt vyzerá dobre ... a navyše to ani s brizolitom na tvári nepreháňa, preferuje skôr taký prirodzený look :bingo:

fíha, tak toto tu ešte nebolo! 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Similar Content

• doll
      By doll
      Tomáš, dňa 04 Jun 2016 - 18:35, napísal:

To si opisal z nejakeho mudreho clanku? Ze pozvat, kupit, zaplatit....
      Na svojom poslednom stretnuti si myslel iba na seba, v obchode si kupil bez toho aby si sa jej opytal alebo ju prekvapil.

..kamarat... :zubiska:
    • Sniper
      By Sniper
      Už ste sa niekedy tak ožrali jak svine, že ste sa na druhý deň zobudili vedľa niekoho v posteli a nevedeli ste, či niečo bolo?
    • Tomáš
      By Tomáš
      Keď už má človek za sebou priblíženie sa k ženskej a následné dobývanie tak prichádza na rad to, aké témy zvoliť pri rozhovoroch s čerstvou známosťou. Lebo aj keď síce prvotné priblíženie, a dobytie máte za sebou ale nie ste ešte dlhoroční manželia, nieje tam ešte vybudovaná 100% dôvera... Takže vlastne čo povedať, čo nepovedať, o čom hovoriť aby bol rozhovor zaujímavý, aby druhá strana mala pocit že máte prehľad atď. Na takúto tému ma inšpiroval tento príspevok z ktorého aj kúsok citujem ako úvod do témy.

Akurát dnes som pozeral Simpsonovcov kde bol tiež zaujímavý rozhovor. Pán Burns randil s mladou ženou (kto tú rozprávku nepoznám tak Pán Burns je 104 ročný deduško, majiteľ elektrárne a miestny miestny milionár) prechádzali sa po meste a rozhovor bol takýto:

Ona: Ešte som nikdy nebola s nikým kto poznal prezidenta Roosvelta...
      On: A ja som ešte nikdy nebol so žiadnou čo ešte má svoje zuby a vlasy...

Bolo to zlaté a zároveň aj srandovné. Niekedy pomôže štipka humoru, okorenená trocha znalosťami dejín či politiky a tak. Ako v prípade tých dvoch aj sarkazmus a irónia... Kde teda ona narážala na to že jeho partner žil v dobe Roosvelta a on zase na to že doteraz randil len s dámami vo svojom veku. A vy ste na tom ako? Ako si to predstavujete?
    • game
      By game
      stále viac ľudí si nájde partnera, lásku, priateľa cez internet... takéto a podobné fóra sú úžasným miestom na "spoznanie" ... vznikajú takto bolestivé rozchody, šťastné manželstvá, krásne priateľstvá a kamarátstva na dlhé roky... :)

je tu vlastne viac otázok:
      stalo sa vám to ? čo vlastne upúta, čo vidíme tam , na tej druhej strane ?
      veríte na takéto priateľstvá ?
      človek je v prvom rade "hladný" po vľúdnom slove, po niekom, kto "vypočuje" a pochopí... človek je "hladný" po spriaznenej duši, ktorá sa nám pozdáva názormi, postojom, životnou filozofiou...
      poznám páry a priateľstvá, ktoré vznikli vďaka debatám ...

a občas stačí len nečakané a krásne priateľstvo, aby obohatilo život a prinieslo netušené hĺbky ....

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Additional information you can see at Privacy Policy