Skočiť na obsah

Trapasy pri zoznámení


Sniper

Odporúčané príspevky

noo, kebyže vidíš tú našu, tak by si po nej vyštartoval jak Tomáš [emoji23] Moraváčka, plavovlasá modrooká, širšie lícne kosti, plné oblé boky, evokujúce všelijaké príjemné predstavy, a také pekné veľké ... oči. asi tak štvorky [emoji106]
Modrooka blond krv a mlieko?
Kdeze to robis???? [emoji23]

...

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

južan, ty si dávaj radšej bacha na to čo píšeš, aby ti to tvoja zákonitá nevysvetlila :hufi:

ale Kateřinka fakt vyzerá dobre ... a navyše to ani s brizolitom na tvári nepreháňa, preferuje skôr taký prirodzený look :bingo:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja si nemusim davat pozor na to co pisem lebo medzi mnou a mojou manzelkou vladne 100% dovera.
Ako ona sama hovori, pozeraj sa kolko chces, vecerat budes tak ci tak doma. A naopak...

...

  • Páči sa mi to 1
  • Díky! 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 7 minútami, chlapeczjuhu napísal:

pozeraj sa kolko chces, vecerat budes tak ci tak doma

alebo ako hovoril môj kolega svojej žene:

"Ty buď rada že sa pozerám po ženských zadkoch, problém bude ak sa začnem pozerať po chlapských!" :eehmm:

  • Páči sa mi to 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 16. 12. 2020 at 23:04, clovek2 napísal:

južan, ty si dávaj radšej bacha na to čo píšeš, aby ti to tvoja zákonitá nevysvetlila :hufi:

ale Kateřinka fakt vyzerá dobre ... a navyše to ani s brizolitom na tvári nepreháňa, preferuje skôr taký prirodzený look :bingo:

fíha, tak toto tu ešte nebolo! 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov