Skočiť na obsah

Trapasy pri zoznámení


Sniper

Odporúčané príspevky

Jeden kamarát zažil dobrý trapas. S jednou babou mal rande, všetko normálka v pohode, ale ona asi akosi nemala záujem. Na ďalšie rande preto došla ruka v ruke s iným chalanom. Kamarát iba čumel jak puk, potom radšej odišiel. To by naštvalo, nie? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

uffff... toto je dost krute... nieco podobne sa raz stalo aj mne... kamoska mi zavola ze "ci nejdeme von" - ja cely nadseny ze idem s nou von... a ona dosla s frajerom... clovek potom strati chut cokolvek robit/hovorit...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 10 mesiacmi...
  • Pred 3 mesiacmi...

A množia sa! :lol:

 

Ale naozaj veľa ľudí nevie povedať jednuduché "NIE, nemám záujem" tak to riešia takto komplikovane.

 

A potom sú z toho vypatlaní tí chalani. :)

mno mozem osobne sam za seba povedat ze v niektorych pripadoch "jednoduche" NIE,nemam zaujem skratka nestaci...zazil som pripad ze po 4roch stretkach ked som vysvetlil holke ze NIE,nemam zaujem,ze ju skratka beriem len ako kamaradku tak to sice zobrala tak ze ju to ranilo ale povedala teda ze ok ze to chape a akceptuje...

ked sme asi po 2mesiacoch boli spolu vonku s partiou ludi,nieco sme slavili,viete ako to chodi,co to sa vypije,spoznate novych ludi,kamaratky kamaratiek a tak:)

mno a nieco som si tam zacal s jednou holkou...ste nevideli aku scenu mi tam dotycna ktoru som "jednoducho" odmietol spravila,ze preco jej to robim,ze ju podvadzam,zranujem jej city a podobne...

a to mi dva dni pred tou oslavou vypisovala na icq ako je v pohode,ze uz je z toho vonku,ze sa tesi ze sa stretneme a ze mi predstavi svojeho priatela ktory bol s nami na tej oslave...

 

takze niekedy nie su ti chalani vypatlani :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Jeden kamarát zažil dobrý trapas. S jednou babou mal rande, všetko normálka v pohode, ale ona asi akosi nemala záujem. Na ďalšie rande preto došla ruka v ruke s iným chalanom. Kamarát iba čumel jak puk, potom radšej odišiel. To by naštvalo, nie? :lol:

V tomto pripade sa Axel precenujes, ta baba to zjavne ako rande nebrala, a brala ta len ako niakeho kamarata na nudne chvile. :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jeden kamarát zažil dobrý trapas. S jednou babou mal rande, všetko normálka v pohode, ale ona asi akosi nemala záujem. Na ďalšie rande preto došla ruka v ruke s iným chalanom. Kamarát iba čumel jak puk, potom radšej odišiel. To by naštvalo, nie? :lol:

V tomto pripade sa Axel precenujes, ta baba to zjavne ako rande nebrala, a brala ta len ako niakeho kamarata na nudne chvile. :)

? :)

mimochodom, kamarát kamaráta pred tromi rokmi ;)

 

a nebol to jediný prípad, o podobných som už počula ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Inak neviem, prečo sa toto volá trapasy pri zoznámení. Uvedený príklad nebol trapasom, ale podrazom. Za trapas pri zoznámení považujem, keď niekomu prasknú gate. :lol:

 

..nie nie väčší trapas je keď ťa holka hodí na postel s úmyslom pomilovať ťa a ty sa od nej niečo ako odrazíš a spadneš medzi radiator a tu postel kde je sakra úzky priestor... ver mi že počas dobrých 5 min. vyprosťovania ti behá v hlave všeličo :) ...ale fakt je že to nebolo pri zoznámení ale po zonámení... a že potom sme sa tomu neskutočne smiali :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

toto je síce sprostredkovaný trapas pri zoznámení, ale pre tých, ktorým robia trapasy vrásky, balzam na dušičku ... :)

 

neviem zdroj, len prišlo ... ale stojí za to.

V Anglii vyhlásili soutěž o nejtrapnější první schůzku. Vítězka popsala svůj zážitek. A bezkonkurenčně vyhrála!

Řekla, že to bylo uprostřed zimy ... Sněžilo a byl pěkný mráz a kluk ji vzal na lyžování do hor.

Byl to denní výlet (ne přes noc).

Neznali se – koneckonců. Byla to zábava, ale nic se celkem nedělo do chvíle, kdy se pozdě odpoledne vydali na cestu domů.

Sjížděli autem z kopců, když si postupně začala uvědomovat, že si neměla dávat to extra kafe. Byli asi hodinu daleko od

nejbližšího záchodu a v úplné pustině !

S rozpaky se mu svěřila. Společník jí navrhoval, ať to zkusí vydržet,což na chvíli fungovalo.

Naneštěstí,kvůli těžkému sněhu a následné pomalé jízdě, se dostala do bodu, kdy už se to nedalo vydržet - a tak buď ke krajnici ... a nebo u jeho auta.

Zastavili a ona se rychle odplížila za auto, strhla si kalhoty - a začala.

 

V hlubokém sněhu se jí špatně držela rovnováha, tak se opřela.

Půlkou zadku o nárazník, aby sebou nepraštila.

Společník stál na druhé straně auta a dával pozor na silnici - byl to opravdový gentleman a ani ho nenapadlo se juknout

Jediné na co myslela, byla ta úleva v této poněkud ostudné situaci.

Nicméně hned jak skončila, začala si být vědoma jiného pocitu.

Ohnula se, aby si natáhla kalhoty a zjistila, že je pevně přilepena k tomu nárazníku.

Myšlenky na jazyk mrazem přilepený k zábradlí jí vstoupily do hlavy, jak se marně pokoušela oddělit svou kůži od ledového kovu .

Rychle začínalo být jasné, že díky extrémní zimě má na krku úplně nový problém.

Zděšena trapností situace a přesto si vědoma i humornosti té chvíle, odpověděla na otázku společníka, "proč jí to tak dlouho trvá", že

jí bohužel přimrzla jedna půlka k autu a že potřebuje pomoc !

Jak obcházel auto, tak se pokoušela zakrýt svetrem a jak se tak dívala úpěnlivě do jeho očí, on se začal hrozně smát.

Ona se také začala hihňat a když se konečně uklidnili, začali to dilema řešit. Čelili v této hystericko - komické situaci opravdovému problému.

Oba souhlasili, že potřebují asi něco horkého, aby osvobodili její chladnoucí pozadí ze zajetí ledového kovu !

Mluvíc o tom, co ji původně dostalo do tohoto problému, pochopili, že tímto způsobem jej také musí řešit.

Takže, jak se dívala odvráceným směrem, její nový nápadník jí na prvním rande "odčůral" půlku zadku od nárazníku.

A jak jejich první "trapné" rande skončilo?!? - Stal se jejím manželem a seděl vedle ní při soutěži, kde bezkonkurenčně vyhrála :)

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

teraz som natrafila na túto tému, som sa narehúňala...kedysi keď ešte existoval Mladý svět, bol to obľúbený časopis pre mladých ľudí, tak tam bola taká rubrika že ako sme sa zoznámili. Moc rada som ju čítavala. No a písal tam jeden mladík, že mal deň blbec, bol naštvaný na celý svet a vystupoval práve z autobusu a znechutene si odfľusol (čuňák), ale zafúkal vietor a ofľusal nejakej kočke ktorá sa chystala nastúpiť, gate. Tak sa jej náramne ospravedlňoval, fľusanec jej utrel a pozval ju ja už neviem na čo, a tak si našiel svoju budúcu ženu...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

Stalo sa aj mne, to je pre mna pohoda.

 

Ked som vo Viedni stretla ex s jeho zabou, to bola sila. Do mna zurivost a mladu som si podala, bez servitky. Ex hladel s padnutou sankou a ani necekol, vsak posera ako vzdy. Ona hladela ako tela na nove vrata a nevedela mi odpovedat na otazku ci jej nebolo trapne ist na nasu spolocnu dovolenku ktoru som ja vyberala, 3 tyzdne po rozchode.

Tento vystup bol moj najvacsi ulet, tepy 200 ale chladna tvar. Ako je do riti mozne ze v krasny slnecny den stretnes v parku v Schonbrunne o mrte rozlohe zoci voci v zaprdenom kute jednej budovy svojho ex s novou laskou, ktori spachali neskutocny podraz? Od toho vystupu sa mi vyrazne polepsilo :D

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov