Skočiť na obsah

Trapasy pri zoznámení


Sniper

Odporúčané príspevky

tak s tým som po prekonaní "ja som najväčšia ohava pod slnkom, kto už len by ma mohol chcieť" problém nemala, posledný ex si zobral našu spoločnú kamarátku pár mesiacov po našej svadbe s Flinstonom, dodnes sa občas vídame a dobre vychádzame, na minulosť - ak - tak spomíname s úsmevom. A s ostatnými ex tiež pohoda, vlastne som v kontakte už len s jedným, bol to fajn chalan a ostali sme priatelia aj po rozchode. A som tomu rada, načo pestovať kadejaké pocity krivdy a iné negatívne city.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tento tyždeň, nič moc.

Asi 8 rokov mi na čele vyrasta bublina.Teraz má už tak 4 cm v priemere. Pozbieral som odvahu a navštívil doktorov...vyrežu mi to. Samozrejme , je to platené, odhad okolo 100€, ale čo by chlap neurobil preto, aby sa ludia nevypytovali, kto mi nasadil parohy.

A dnes...bez vystrahy sa nalomili moje multifokaly. Cena cca 280€, ale objednava sa to, także asi za tri týždne budú. Čo do vtedy??? Bez nich nemôžem šoferovať, neviem, ako budem kresliť....

Kupil som nejake lepidlo, čo lepi kov...budem vyzerať ako bezďak s podratovanými okuliarami a polepenym čelom. Kto chce, aby mu deti nechodili na cukor, ten nech sa ozve, pošlem mu foto...

  • Pridať bod 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ísť na rande a stretnúť popritom ex, to sa môže stať len mne.

jeden pribeh "s prošlou záruční lhůtou" cca 30 rokov

 

Ako študent na vysokoškolskej brigáde som si "narazil" babu, taká obyčajná letná "láska". Lenže brigáda bola dlhá a ona musela z nejakých dôvodov asi v polovici odísť. Pekne sme sa rozlúčili, že sa stretneme po prázdninách. No, príležitosť robí zlodeja, tak som sa hneď dal dokopy s inou. :D

Prešli prázdniny, ideme prvý deň do školy, ja ruka v ruke s tou druhou a čo čert nechcel - rovno vo vestibule sme sa stretli s tou prvou... Keby sa pohľadom dalo vraždiť, asi zomriem obutý. Nuž ale, prežili sme to obaja, či všetci, napriek tomu, že sme na seba potom počas štúdia rôzne narážali na chodbách fakulty.

S tou druhou letná láska tiež dlho nevydržala, ale po nejakých 15 rokoch sme sa náhodou stretli pracovne a pracovne sa aj dodnes 1-2x do roka vídame....

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som minule dostal takú psychologickú otázku, po ktorej mi skoro zabehlo od smiechu, niečo v tom zmysle "si dosť sexi a spoločenský na to, aby si randil so mnou?" :lach: Malá, tučná, ale sebavedomie jej nechýba, to sa mi páči :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 Kto chce, aby mu deti nechodili na cukor, ten nech sa ozve, pošlem mu foto...

no schválne, pošli. Môjmu občianskemu preukazu sa isto ani tvoje parohy s divnými brylkami nevyrovnajú.

Ja som minule dostal takú psychologickú otázku, po ktorej mi skoro zabehlo od smiechu, niečo v tom zmysle "si dosť sexi a spoločenský na to, aby si randil so mnou?" :lach: Malá, tučná, ale sebavedomie jej nechýba, to sa mi páči :D

čo ty vieš, možno je to dračica vedomá si svojich skrytých kvalít!!!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kupil som nejake lepidlo, čo lepi kov...budem vyzerať ako bezďak s podratovanými okuliarami a polepenym čelom. Kto chce, aby mu deti nechodili na cukor, ten nech sa ozve, pošlem mu foto...

 

Kokos, teba stretnúť večer na Obchodnej tak zahadzujem peňaženku a utekám kade ľahšie :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prečítajte si tento blog.

Ja som sa musel až smiať čo za idiota sa zoznamuje s babami :lol:

Tak si vies predstavit mna pri randeni... Ak chcete trapasy tak citajte moje blogy. Ja som este nezazil rande ktore by nebolo trapasom. To co sa pise na tom blogu je u mna bezne. Spravam sa nevhodne, neviem co mam hovorit, sice hovorim ale tak ze si to s tym iba zhorsim, pocuje to pol kaviarne, a dotycnej je cela situacia neprijemna a najradsej by sa vyparila... Velmi sa ten pribeh podoba mne. Ja mam zhruba take kazde rande.

 

Ísť na rande a stretnúť popritom ex, to sa môže stať len mne.

Alebo ist na rande a zistis ze ta kamoska s ktorou ma prist je tvoja ex...
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alarm, na stretku už budeš predpokladám bezrohý. :)

doll: možno nejaký pozostatok spred 2 storočí, bez garde ani na krok! Ale teda nijako by ma nepotešilo, kebyže sa vytešujem na rande a fašák by si tam dovliekol kamoša.

 

I pridám stručný príbeh zo záhrobia:

Môj švagor sa zoznámil so svojou ženou (sú už spolu vyše 30 rokov) kdesi na sánkovačke v lese, obaja ešte skoro deti, pôvodne si chcel dať rande s jednou, ale nakoniec ja už neviem, či tam došla s kamoškou, alebo dokonca ju poslala miesto seba, to si nespomeniem, ale isté je, že začal chodiť s kamoškou, a nie s tou, ktorá ho zaujala skôr, a bolo to, vyzerá to, na celý život...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Jak presvedcit tie zeny nech sa neboja ze niesom seriovu vrah a podobne. Vsak sa chceme len porozravat poprechadzat ale ak pozeraju na jojke krimi spravy tak je zle. Media to dost tlacia zvelicuju vsade sama vrazda, znasilnenie, okradacky potom sa ludia boja vsetkeho. A potom si domyslaju ze zoznamenie je len sobasny podvod ze bali zeny ucelovo aby ich okradol a podobne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

so mnou sa takto tiež jeden chcel porozprávať...už som to písala v téme o príhodách pri cestovaní verejnou dopravou...mala som 20, skrátka v nočnom rýchliku, takmer ani noha v celom vagóne, sedím zamknutá v kupé a naraz na dvere buch buch, a za dvermi cigán, že otvor! Ja že neotvorím. A on že Otvor, lebo ti rozšróbujem dvere, a už aj vytiahol nožík a začal ho strkať do tých skrutiek na kľučke...no maryčko magdonova, povedala som si, že ak mu otvorím, možno sa mi podarí prešmyknúť sa mu popod ruky prv ako ma zapichne. A tak som teda otvorila pripravená vyraziť jek jeleň zlatorohý z kupé von. nebolo treba. Cigán nožík zaklapol, strčil do vačku a zahlásil, že jemu bolo vedľa samému smutno a chcel sa len porozprávať...

pýtal si adresu a telefón, tak som si dajakú vymyslela. ktovie, či ma tam aj hľadal.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jak presvedcit tie zeny nech sa neboja ze niesom seriovu vrah a podobne. Vsak sa chceme len porozravat poprechadzat ale ak pozeraju na jojke krimi spravy tak je zle. Media to dost tlacia zvelicuju vsade sama vrazda, znasilnenie, okradacky potom sa ludia boja vsetkeho. A potom si domyslaju ze zoznamenie je len sobasny podvod ze bali zeny ucelovo aby ich okradol a podobne.

 

Ak si takto nastaveny, tak aj Tvoje okolie Ta takto vnima.

Holt ....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

so mnou sa takto tiež jeden chcel porozprávať...už som to písala v téme o príhodách pri cestovaní verejnou dopravou...mala som 20, skrátka v nočnom rýchliku, takmer ani noha v celom vagóne, sedím zamknutá v kupé a naraz na dvere buch buch, a za dvermi cigán, že otvor! Ja že neotvorím. A on že Otvor, lebo ti rozšróbujem dvere, a už aj vytiahol nožík a začal ho strkať do tých skrutiek na kľučke...no maryčko magdonova, povedala som si, že ak mu otvorím, možno sa mi podarí prešmyknúť sa mu popod ruky prv ako ma zapichne. A tak som teda otvorila pripravená vyraziť jek jeleň zlatorohý z kupé von. nebolo treba. Cigán nožík zaklapol, strčil do vačku a zahlásil, že jemu bolo vedľa samému smutno a chcel sa len porozprávať...

pýtal si adresu a telefón, tak som si dajakú vymyslela. ktovie, či ma tam aj hľadal.

A potom akteri ludskych prav najviac frflu n Kotlebove hliadky vo vlakoch... Praveze to bol konecne dobry napad a podporujem to. Aj j sa citim lepsie ked tam strazia obcianske hliadky.

Ak si takto nastaveny, tak aj Tvoje okolie Ta takto vnima.

Holt ....

Ja som tak nastaveny ze netreba brat krimispravy vazne a netreba sa ma bat. Ja by som take nieco nikdy nespravil ako Vilme ten chlapik s nozikom. To uz je take blbe ze najprv sa dobija do kupe este pod hrozbou nasilneho otvorenia dveri a potom ze sa chcel len porozpravat... Divne moresy. Ja som ovela slusnejsi tak nech sa ma nestrania.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Teraz bol uz trapas. Pacila sa mi jedna na zastavke tak som ju hned siel oslovit ze ahoj pekna holka mozme sa zoznamit a ona reagovala necakane dost hlasno a razne odpovedala ze ,,a my sme si kedy potykali" ze uplne agresivna reakcia. Ale je to len o tom ze pokus omyl lebo predoslu som spoznal podobne (spontanne som ju oslovil pri odchode z busu) a bavila sa somnou. Ale zo sociologickeho hladiska som zistil ako sa da odhadnut povaha... Ta co reagovala impulzivne tam vzdy stoji sama, pozera sa jednym smerom, kamenna tvar, celkovo z nej vyzaruje nieco take ako namyslenost. Ta druha je zase taka ze obzera sa na vsetky strany, usmieva sa, pozdravi sa okoliu, pokeca s hocikym, ked sedi tak ma v ruke mobil tuka do facebooku... Citit z nej tu otvorenost.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pacila sa mi jedna na zastavke tak som ju hned siel oslovit ze ahoj pekna holka mozme sa zoznamit a ona reagovala necakane dost hlasno a razne odpovedala ze ,,a my sme si kedy potykali" ze uplne agresivna reakcia.

 

Mozno Ti len nechcela ublizit uprimnym "nie Hirosima, dakujem" :ahooj:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zaujala ma jedna vec:

 

Teraz bol uz trapas. Pacila sa mi jedna na zastavke tak som ju hned siel oslovit ze ahoj pekna holka mozme sa zoznamit a ona reagovala necakane dost hlasno a razne odpovedala ze ,,a my sme si kedy potykali" ze uplne agresivna reakcia. Ale je to len o tom ze pokus omyl lebo predoslu som spoznal podobne (spontanne som ju oslovil pri odchode z busu) a bavila sa somnou. Ale zo sociologickeho hladiska som zistil ako sa da odhadnut povaha... Ta co reagovala impulzivne tam vzdy stoji sama, pozera sa jednym smerom, kamenna tvar, celkovo z nej vyzaruje nieco take ako namyslenost. Ta druha je zase taka ze obzera sa na vsetky strany, usmieva sa, pozdravi sa okoliu, pokeca s hocikym, ked sedi tak ma v ruke mobil tuka do facebooku... Citit z nej tu otvorenost.

 

toto nebola tá slečna, o ktorej sme v inej téme písali, aby ju Tomáš nechal na pokoji, lebo zjavne nechce mať s nikým kontakt, že nie ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zaujala ma jedna vec:

toto nebola tá slečna, o ktorej sme v inej téme písali, aby ju Tomáš nechal na pokoji, lebo zjavne nechce mať s nikým kontakt, že nie ?

Nie je to ona. Tá už necestuje aj to sme preberali kde som spomínal že čo ak začala radšej chodiť na iný spoj.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vilma a znasilnenie nyst ?  Tu uz nikto nic negarantuje ? :)

 

čo by si ešte nechcel? Toľko dobrodružstiev za jednu cestu by už bolo priveľa! :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ozaj hovoril som vam ze som bol v nedelu na rande v Seredi? Ta krestanka mi pisala nech pozrem spoje a ked mam nech idem. Aj som isiel vlakom tam aj spat (akosi ti autobusari su slabi cez vikendy ale zeleznica celkom v pohode) lebo autobus nesiel ako vzdy, a na aute su odlomene zuby bud na zatrvacniku alebo na pastorku (alamo ci alarm? poradi ten je taky na auta) pockala ma pri vchode do parku (inac vedeli ste ze mesto Sered uz ma cele verejne osvetlenie LED?) tak sme sa romanticky v parku prechadzali okolo zdevastovaneho kastiela (naco su tie norske fondy a eurofondy ze?) potom sme isli do kauflandu na WC lebo sme nemali kde. Ja som si kupil Seven Up a Rockstar (energeticky napoj) ked uz som v obchode nech z toho volaco mam. Potom zase sme sa prechadzali, bali sme sa psov co chodili okolo psickari, vkuse na nas zvonili cyklisti lebo na hradzi kde sa da romanticky prechadzat popri Vahu je cyklotrasa. Troska sme sedeli na lavicke a vyrokoval som aj jedno objatie ktore budem mat dovolene pri rozlucke. Tak aj bolo.

 

Trapasy neboli ziadne ale kam zaradit prispevok o randeni. Mame temu nejaku taku ze ,,ako bolo na rande"? Ale zas na druhej strane ja sam som trapas.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov