Skočiť na obsah

Čo bude na obed?


RoSo

Odporúčané príspevky

no, game sem kedysi dala recept na bravčové pečené v kastróle, ale skúsil som tak urobiť aj zaja, a je to dobré ... akurát som okrem čierneho korenia, kmínu a soli pridal aj trochu bobkového listu

zajo.thumb.jpg.39f34060abb86dd2a3f0d517af5b0bb6.jpg

jo, a keďže sem viac nechodím ako chodím, tak koncom augusta sme varili slivkový lekvár

853799829_lkvr.thumb.jpg.f3c8990dbd6adf554d53c99dd4967c1a.jpg

  • Páči sa mi to 1
  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@clovek2, v pohode, to som tam zrejme svojho casu nenapísala, ide to aj zo zajaca, a najlepsie sú takto spravené kuracie kúsky, a prepolené  stehná úplne super... to som zvykla robiť s cesnakom, šup šup hotové, kým sa očistili uvarili zemiaky, bolo hotové vlastne aj masko.

A samozrejme bobkovy list v pohode.

Správne si urobil. 🙂

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Ale klobása je doplnok k tomu leču, ja hovorím o klobáse ako hlavnom jedle, rajčiny a papriky mám veľmi rád, ale neviem si predstaviť ku klobáse nakrájať rajčinu a papriku a tak to surové žrať jak Meliško, a navyše, ktovie čo všetko si henten galantský Gordon Ramsay predstavuje pod pojmom "zelenina", však on je schopný do paráka k tej klobáse nahádzať aj mrkvu s kalerábom.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Aaa to len tak aby rýmovalo. Proste dlho som už nebol v pande tak som hlasoval a odtial rovno na obed. Kamoška to pochválila iba za ten pohár coly som dostal vynadané. Ale v podstate dobré jedlo. Ostrokyslá polievka v tom je tofu a všeličo ešte. Kungpao s ryžou a zeleninou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

parak nemam..take haraburdy maju zakaz vstupu do mojej kuchyne...:zubiska: zial, boli to len obycajne mrazene sardinky narychlo opecene  a nakrajana uhorka:yes_yes:

nemam tolko casu na kulinarstvo jak Tomaš:zubiska:

  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Fuuuuu toto by som si velmi dal. Brutálne to je. Ale keďže to neviem narýchlo zohnať tak moja večera (áno o 22h) je toto:

spacer.png

Párky so zeleninou na pare dusené. Je tam cibula, cesnak, a niečo zelené čo mi matka dala neviem čo to je ale dal som to tam.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov