Skočiť na obsah

Čo bude na obed?


RoSo

Odporúčané príspevky

Dňa 4. 2. 2021 at 12:58, game napísal:

decká nezdarené, vy tu viete spraviť človeku také chute.... potom tu len slintám a idem si dať vymočené nesolené krumple.... :D

tak ja som si dnes dala krumple zo včerajška opečené na panvici s kyslou smotanou. 

Ale včera som bola fyzicky v práci, to som ešte nevedela, že zať má kovid (teda kolegov som dnes na to upozornila), cestou som sa stavila u mäsiara a videla som tam okrem iného pekného mäska kuracie pečienky, nuž som aj z tých kúpila a to som orestovala na cibuľke, ochutila a podusila. Flinstone sa večer oblizoval až za ušami. 

Najbližšie budem robiť hovädzinku, ale ešte neviem presne, ako to spravím. Možno tak nejak ako sa robí sviečková, kašlať na to, že to nie je sviečkovica. Ale je to mäsko veľmi pekné. A ak sa mi bude chcieť, a budem mať dostatok starých rohlíkov, spravím k tomu žemľové knedle. Takú ako tu iskra ukázala, nerobievam, hoci to viem robiť, ale zas ked to môžem kúpiť, prečo si neušetriť robotu. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 5. 2. 2021 at 22:17, Vilma Flinstonova napísal:

 Takú ako tu iskra ukázala, nerobievam, hoci to viem robiť, ale zas ked to môžem kúpiť, prečo si neušetriť robotu. 

Nám chutia oveľa viac domáce knedle,  ako kúpené z obchodu. 

 

Dnes u nás na obed: Kuracie prsia na spôsob stroganov so zeleninou a šampiňónmi. Ako príloha zemiaková kaša. 

 

IMG_20210207_125853.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

my sme dnes tú sviečkovú mali, Flinstone sa oblizoval až za ušami. Akože inak, rohlíkov som nemala dosť, tak knedlu kúpil, dobrú, vraj bylinkovú. Pochutili sme si obaja. 

Niečo podobné ako tu @iskra vyfotila, sa chystám urobiť niektorý deň počas týždňa. 

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred hodinou, Tomáš napísal:

Ryby, ryby, ryby, samé ryby. Lebo niekde som počul že konzumujeme málo rýb, tak som chytil mániu stále jem ryby.

ryby sú zdravé. Len si daj. tiež by som si dala...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak ako pozname Tomasa, co nevie ani poriadnu polievku uvarit, jeho sposob konzumacie ryb su cisto konzervy. Co zase nie je najzdravsi sposob konzumacie ryb. Plne olova. 

Ci tomas varis a pecies lososa, pstruhov ci kapre? Nehovor, ze ano. 😁

  • Páči sa mi to 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aha, takže hotová. No, lepšie ako drátom do oka :)

Flinstone sa ide umlátiť za tuniakom v konzerve. Niekedy si uvarím cestoviny, tie také vrtule alebo mašličky, neviem ako sa to volá originál, a na to si dám zeleninu (mrkvička, hrášok, kukurička, poprípade v zmesi môže byť aj brokolička či karfiol, alebo aj  niečo iné), pošklbem nejaký listový šalát, je jedno, aký, a ešte toho tuniaka, niekedy len tak a niekedy aj s dresingom. Ale v lete som nakladala levanduľu do olivového oleja, tak niekedy by som mohla to ochutiť tým šmrncnutým olejom, samozrejme, v primeranom množštve.

nedá to veľa práce, ušetrí sa čas a občas to dobre padne.

Dnes kašlem na varenie, budem mať krupicu, Flinstone má v práci sviečkovú zo včera.

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@Tomáš a zasa neschudneš...čo si nedáš niečo ľahšie? No ale je to tvoj problém, pre mňa za mňa maj si aj 150 kíl, ked sa ti to tak páči. 

U nás zemiakové pyré a bravčové ragú (zo zeleninou a vlastnoručne nazbieranými hubami). Ja som si pochutila, každá líška svoj chvost chváli, tak aj mne moje dielo chutilo, a verím, že ani Flinstone to neofrfle, išiel totiž nejakému kamošovi opravovať nejaké ističe či kieho frasa, a ešte sa nevrátil. 

A na doplnenie, listový šalát. Nech máme aj niečo zelené. 

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som dnes piekol kacacie stehna. Knedla sice kupovana, ale kapusta doma robena. Moze byt 😎

Vcera na veceru manzelka urobila pecene zemiaky k tomu domaca slaninka a klobasa. Ako dip sme si dali bryndzu zmiesanu so smotanou. 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 4 hodinami, Proteus napísal:

...Vcera na veceru manzelka urobila pecene zemiaky k tomu domaca slaninka a klobasa. Ako dip sme si dali bryndzu zmiesanu so smotanou. 

tiež niekedy robíme také zemiaky pečené v trúbe s cibuľou, slaninkou a klobásou, ale keď ich máme takto upečené, nedávame k tomu smotanu ani nič podobné, ale skôr paradajky, papriku a podobne. ke´d tam nie je klobása a cibuľa, potom môže byť aj smotana či pododbné vylepšenia.  Ale ako už kto chce. 

:agree:

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

včera som aj doobeda, aj poobede musela byť napojená online do práce, nemala som na varenie čas, a to som tu mala Žilinu, prespali v otcovom byte a potom po zubárovi došli sem. Flinstone si vzal pol dňa voľno a došiel domov, a to bolo šťastie, upiekol lososa a nejakú tresku či čo to bolo, a spravil zemiakový šalát, náramne mi tým ulahodil. Spravil to výborne. 

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no pekne... už dvakrát po sebe sa mi podarilo pripáliť obed...toto sa mi nestalo už celé roky. Včera už som si dala lepší pozor, a hurá, bolo to dobré...šupla som do trúby krumple aj so šupkou len tak nakrájané, s cibuľou, cesnakom, klobásou, slaninou, a dala som tam trochu levanduľového oleja, čo som namacerovala ešte v lete. Malo to fakt zaujímavú chuť a vôňu. Flinstone neprotestoval. S kyslou uhorkou to bolo za mňa fajn.

 

  • Páči sa mi to 1
  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 25. 2. 2021 at 20:27, Tomáš napísal:

Vilma nemám rád ragú. 

nie je ragú ako ragú. Ja som minule robila teľacie, so zeleninou a vlastznoručne nazbieranými hubami (proficle) a na víne, s knedlíkom. Bolo fakt dobré!

kúpila som si Delimano teplovzdušnú fritézu. Dnes som na nej prvýkrát varila - a bola som sklamaná, vôbec to nebolo šťavnaté, ani mäkké...zjesť sa to dalo, ale zdaleka to nebolo také dobré ako keď varím klasickým spôsobom - hrniec, pekáč, panvica. Alebo je to tým, že som tam nedala olej, ked v návode bolo olej ani vodu nedávať? Máte s tým niekto skúsenosti? Ak áno, sem s nimi ä dík)!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vilmuš, ja mám takú skúsenosť, že celý život odolávam zázračným hrncom a pekáčom, neexistuje.
hrnce a pekáče, odskúšané, vyskúšané. jediná iná vec je kukta, občas.
zázraky z reklám nie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach



nie je ragú ako ragú. Ja som minule robila teľacie, so zeleninou a vlastznoručne nazbieranými hubami (proficle) a na víne, s knedlíkom. Bolo fakt dobré!
kúpila som si Delimano teplovzdušnú fritézu. Dnes som na nej prvýkrát varila - a bola som sklamaná, vôbec to nebolo šťavnaté, ani mäkké...zjesť sa to dalo, ale zdaleka to nebolo také dobré ako keď varím klasickým spôsobom - hrniec, pekáč, panvica. Alebo je to tým, že som tam nedala olej, ked v návode bolo olej ani vodu nedávať? Máte s tým niekto skúsenosti? Ak áno, sem s nimi ä dík)!


Delimano pouzivame len na marinovane maso pripadne zeleninu (jemne ju potriem olivovym olejom pred).


...

Dnesny obed:



...

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov