Skočiť na obsah

Čo bude na obed?


RoSo

Odporúčané príspevky

... alebo rezance s krupicou, Vilma :),  to babka robievala na dvojmo, pre pánov na slano, pre dámy na sladko.... báječné. neviem, či ste robievali, u nás sa robili hodne, nemyslím  tým len rodinu, ale vôbec mesto, rezance na milión spôsobov... :)
ja tú krupicu neviem urobiť tak dobre, ako to robievala babka, preto je to neskutočne zriedkavé jedlo, robila som snáď dvakrát v živote, hoci chuť na sladké krupicové rezance mám snáď každý deň...
naposledy keď tu bola teraz mama, tak som z nej mámila tajomstvo na krupicu - ono to vlastne dnes ani nejde tak dobre urobiť, lebo voľakedy bola tá krupica iná, väčšia, úplne ináč sa to pripravovalo ako dnešná jemná :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ee ja rezance nasladko dajak nejem..nejedli sme to ako deti, a teraz sa uz na take ucit nebudem....nejakym strasnymm nedopatrenim som raz ochutnala rezance s kapustou..a boli s cukrom:ociska:..ma naplo :sick:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

u nás patrili k miestnemu koloritu a do kuchýň kdekoho, koho som poznala...
konkrétne kapustové sme my nerobievali, ani neviem prečo, ale chodila som na ne ku kamarátke... nedávno som na ne mala takú chuť, že som si ich spravila diétne, teda tie moje extrémne diétne z extrémnych surovín, aj tak sa dali, hlavne, že boli.
skutočne keď nad tým premýšľam, v každej rodine sa robili cestoviny aj dvakrát týždenne a dokonca v školskej jedálni sa automaticky podávali tvarohové rezance deťom na sladko.

pred časom som robila v susednom meste pár rokov, oproti bola jedáleň, kde varili asi päť druhov bežných domácich jedál, a tieto kapustné fliačky na sladko robili senzačné... sme tam na ne chodili :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a čo tak kapustné fliačky? Tie milujem, najmä ak sú na sladko a zároveň posypané mletým čiernym korením. Lenže toto sa mi nepodarilo naučiť Flinstona jesť.  u nás to ľúbim len ja. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 2 hodinami, game napísal:

u nás patrili k miestnemu koloritu a do kuchýň kdekoho, koho som poznala...

však jasné že keď slíže, tak na sladko ... s tvarohom alebo makom :thumbsup:

aj pesnička je o tom - makové slíže má každý rád, makové slíže sú opiát :biggrin:

 

ešte doplním že my máme na sobotu naplánované parené buchty ... nemali sme už dávno...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja áno, mám rada aj sladké :smile: napr. palacinky s jahodovým džemom, tvarohom, šľahačkou a čokoládou, aj spomínané rezance, so slivkovým lekvárom na sladko, či rezance s makom na sladko, buchty na pare tie mám veľmi rada, robím ich s makom, škoricovým cukrom, kakaom, bohate poliate prepraženým  maslom,  šišky s džemom a pocukrované.. orechovníky, makovníky, kakaovníky.. a iné  dobrôtky.

dnes na obed, vyprážaný syr so šunkou v trojobale, s hranolkami,  kečupom a tatárskou omáčkou.

  • Páči sa mi to 1
  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 14. 1. 2021 at 20:01, game napísal:

... alebo rezance s krupicou, Vilma :),  to babka robievala na dvojmo, pre pánov na slano, pre dámy na sladko.... báječné. neviem, či ste robievali, u nás sa robili hodne, nemyslím  tým len rodinu, ale vôbec mesto, rezance na milión spôsobov... :)
ja tú krupicu neviem urobiť tak dobre, ako to robievala babka, preto je to neskutočne zriedkavé jedlo, robila som snáď dvakrát v živote, hoci chuť na sladké krupicové rezance mám snáď každý deň...
naposledy keď tu bola teraz mama, tak som z nej mámila tajomstvo na krupicu - ono to vlastne dnes ani nejde tak dobre urobiť, lebo voľakedy bola tá krupica iná, väčšia, úplne ináč sa to pripravovalo ako dnešná jemná :D

toto nepoznám, to sme nidky nerobili, ale nebránim sa tomu, to akože s opraženou krupicou, či ako? 

pred 22 hodinami, clovek2 napísal:

však jasné že keď slíže, tak na sladko ... s tvarohom alebo makom :thumbsup:

aj pesnička je o tom - makové slíže má každý rád, makové slíže sú opiát :biggrin:

 

ešte doplním že my máme na sobotu naplánované parené buchty ... nemali sme už dávno...

makové...za tým sa môžem umlátiť. Makové čokoľvek. Buchty, závin, štrúdľa, slíže, gule, šúľance...

pred 9 hodinami, iskra napísal:

ja áno, mám rada aj sladké :smile: napr. palacinky s jahodovým džemom, tvarohom, šľahačkou a čokoládou, aj spomínané rezance, so slivkovým lekvárom na sladko, či rezance s makom na sladko, buchty na pare tie mám veľmi rada, robím ich s makom, škoricovým cukrom, kakaom, bohate poliate prepraženým  maslom,  šišky s džemom a pocukrované.. orechovníky, makovníky, kakaovníky.. a iné  dobrôtky.

dnes na obed, vyprážaný syr so šunkou v trojobale, s hranolkami,  kečupom a tatárskou omáčkou.

kurník, @iskra , už len pri čítaní toho mi pneumatika rastie.

dnes naozaj bol granatír a ostalo aj na zajtra, Fajn, nemusím variť a dúfam, že si Flinstone nevymyslí iný program a pôjdeme pekne krásne von, prejsť sa. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 20 hodinami, electric blue napísal:

zo sladkého sa nenajem .  

riešenie je jednoduché - stačí toho zjesť viac :yes_yes:

pred hodinou, electric blue napísal:

radšej šalátik

zeleninu nejedz, tlstne sa z nej! mám to overené v praxi - jem len mäso alebo sladké, zeleninu vôbec, a vážim niečo cez 70 kíl. ak je v jedálni k obedu aj šalát, dám ho vždy kolegovi, a ten má váhu 120+ ... takže je celkom jasné z čoho sa priberá :biggrin:

  • Páči sa mi to 1
  • Díky! 1
  • Haha 3
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kurník, kto vám má rozumieť? ja viem len azapát, azanyát, sunyog, piros alma, farkas, k (neviem, či som to dobre napísala) a foneticky napísané kuťa, kečke, a eď kilo feher kenyer. To červené dokonca je k jedlu. 

  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Čo bude na obed k žranici v Amazone, to vie celý týždeň naspamäť. Ale kam má dať akú prepravku, to mu treba desať rázy vysvetliť.

Nezasierajte ďalšiu tému tým zmrdom.

 

Ja budem mať na obed vyprážaný karfiol s tatarkou :smile2: 

  • Díky! 1
  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Áno, chlap je sexy, aj keď prekvapí naaranžovaným tanierom ovocia, či nachystá obložené chlebíky, uvarí čaj s klinčekmi, aby potešil.. áno,  aj keď nemá problém navariť s láskou chutné jedlo. Takí chlapi sú zrelí, citliví, majú bohatú  fantáziu, radi ochutnávajú, vylepšujú chute..,   výsledok je  úžasný. Nás ženy,  to samozrejme  milo prekvapí, poteší. Je to tiež prejav úcty, lásky k nám..., tak isto, ako chlapi sú radi, teší ich, vážia si, keď im  žena s láskou nachystá jedlo.

Môj manžel tiež rád varí, hlavne z mäsa, synovia tiež vedia veľmi chutne variť.

 

@clovek2, klobúk dole, aj za tie parené buchty, ktoré si  robil domáce.. :smile: určite aj synovia sú šikovní.

 

Dnes varil obed manžel. Juškovú polievku so scirankou. Hlavné jedlo: Pečené zemiaky s údeným mäsom. Veľmi chutné. :smile:

  • Páči sa mi to 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 4 hodinami, iskra napísal:

parené buchty, ktoré si  robil domáce.. :smile: určite aj synovia sú šikovní.

to bolo také spoločné dielo, 2/3 potomkov asistovali. ja som zamiesil a rozvalkal cesto, Milino potom dávkoval lekvár, ja s Marekom sme ich balili, a okolo šporáka sa potom viac vrtel Marek ako ja... lekvár máme svoj, vlastnoručne uvarený

  • Páči sa mi to 1
  • Díky! 1
  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@clovek2, to je milé, dôležité, že trávite aj takto spoločný čas, že je medzi vami pevné puto...spomínaš syna Mareka, Milina(to je Milo, Miloš?) a tretí syn sa volá, ak sa nemýlim a dobre pamätám.., Tomáš alebo Lukáš?

slivkový lekvár, varíte v hrnci v izbe alebo v kotlíku vonku? mám príjemné spomienky z detstva, keď sme varili slivkový lekvár vonku v kotli, tiež som ho miešala.., teraz, aj keď niekedy varíme lekvár alebo džem, no už len v malom množstve, v izbe v hrnci. Nádherne  rozvoniava a chutí vynikajúco.

ja som včera tiež robila buchty a šišky

 

Buchty na pare.jpg

Šišky.jpg

  • Páči sa mi to 2
  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@clovek2 a ja už som si brúsila zuby...neboj sa, nie na teba, to by som si nedovolila...ale že snáď si dal šancu tej osobe od vás z roboty :)

 

My sme dnes mali teľacie ragú s knedľou. Flinstone to pochválil.

 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

Chcem vás poprosiť, spomínali ste Koložvársku kapustu, my sme ju doma ešte nerobili, a rada by som ju tiež skúsila.

Pozerám na tento recept https://www.zenyvmeste.sk/vyborna-kolozvarska-kapusta-osvedceny-recept

Ak ju doma robíte, máte osvedčený recept, budem rada, ak sa podelíte, či tento recept postačí, alebo nejaké vylepšenie... Ďakujem.

 

Dnes sme mali zemiakové lokše. 

Zemiakové lokše.jpg

  • Díky! 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov