Skočiť na obsah

Čo bude na obed?


RoSo

Odporúčané príspevky

Na sviatky prisla frajerka. 

Ja som navaril kapustnicu, ona priniesla svoju kapustnicu
Ja som urobil zemiakovy salat, ona priniesla svoj zemiakovy salat
Ja som navaril jeleni gulas, ona gulas varit nevie, ale kupila v kauflande jahodovu tortu

Pred sviatkami som sa schvalne postavil na vahu. Nech si ma nepraje, ked po sviatkoch prekrocim stovku

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

božínku, chlapci... ja som na ľahšej strave furt a neodvážim sa posledný mesiac odvážiť... :(

obed klasika: bezlepkové bezbielkovinné cestoviny s bezlepkovými bezpielkovinnými obmedzenými prílohami, bezlepkové bezbielkovinné čosi na raňajky s čajom alebo čakankovou kávou s pohánkovým mliekom.... všimli ste si, že som pred časom prestala písať, čo varíme a čo a obed? 
a zhreším, keď si dávam aspoň lyžičku pesta či rajčinovú omáčku. a priberám.... nevyprávajte mi o váhe :)
 

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Napodiv mi vsetko chuti, s nejakymi extra vyberovymi chutami som nikdy nemala problem... a to sa este nekoreni a nesoli, v niektorych hotovych bezlepkovych bezbielkobinnych jedlach ovsem vzdy nejaka sol je.a je toho tak strasne vela, co by som nemala jest, ze tam uz vyberat ani nie je co a kam.

Chcem tym povedat, ze rada varim dobre klasicke jednoduche jedla na obed..... ale uz ich nevarim, nie je pre koho, vzdy to nejako vyriesime ci skombinujeme :-)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

moja najstaršia vnučka má bezpelkovú diétu, a skúšala som bezlepkovú bábovku, išla sa za ňou umlátiť, a ono to bolo na nerozoznanie od obyčajnej. Terau už sú dostupné potraviny bez lepku, z ktorých sa celkom chutne dá variť aj piecť. 

My dnes budeme mať dusené mäsko, čo som mala už nachystané aj ochutené, nech sa chute prestúpia, pečené zemiaky a zeleninový šalát. Dnes akosi neskoro obedujeme, ráno som dlho spala, noc stála za 1000 prdov.

  • Páči sa mi to 1
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 23 hodinami, electric blue napísal:

ozaj , molekulárna kuchyna ( na spestrenie) máte s tym niekto skúsenosti? :smile:

čooo? Toto počujem prvýkrát v živote.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@electric blue, S radosťou :smile: je to úplne jednoduchý recept

Ingrediencie: podľa množstva, ktoré chceš uvariť, ale tak napr.

1,5kg Bravčové pliecko

2-3 PL bravčová masť

1ks väčšia cibuľa

3 strúčiky cesnaku

1 bobkový list

trošku drvenej rasce, čierneho mletého korenia, soľ, červená sladká paprika,  máme radi  pikantnejšie, takže aj malá feferónka

Postup:

Mäso nakrájam na kocky. Do hrnca dám bravčovú masť a cibuľu nakrájanú nadrobno, nechám orestovať do zlatista.

Pridám nakrájané mäso, premiešam, nechám pražiť odkryté, približne 10 minút, potom pridám rascu, bobk. list, čierne mleté korenie, posolím a pridám aj červenú mletú papriku.

Mäso pustí šťavu, dusím už prikryté za občasného miešania.

Ak chcem, aby bolo viacej šťavy, podlejem trošku vodou alebo vývarom, ak mám.

Keď je mäso skoro mäkké, pridám prelisovaný cesnak,  tiež nadrobno nakrájanú feferónku.

Úplne pred dokončením, ak chcem šťavu mať hustejšiu málinko poprášim hladkou múkou, poriadne premiešam a o chvíľku odstavím a môže sa podávať s prílohou podľa chuti.

Ps: Bravčové dusené sa dá robiť na rôzne spôsoby, podľa chuti, ingrediencii :smile: tento recept  je ešte z mojich čias za slobodna, keď sme robili zakáľačku, tak aj to sme varili.. nám to chutí...:ahooj:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dakujem :-) moj syn má rad omáčky , a mäso na štave .( v poslednej dobe)  ok , v podstate robím podobne, ale nabudúce to doplním o Bravčovú mast , cesnak a bobkovy list 

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

my dnes francúzske zemiaky, ale robila som ich už včera večer, dnes som pracovala z domu, tak mi prišli vhod. Posypala som to strúhaným parmezánom, nám to tak chutilo.

Uvažujem nad starým dobrým granatírom, ale zajtra tiež robím, takže zajtra to asi nebude, keď, tak asi v piatok. 

@iskra tiež niekedy robievam dusené mäso so šťavou, a ingrediencie dávam dľa momentálnej nálady. Niekedy robím aj na kari, to tiež má zaujímavú chuť. Flinstone má rád cesnak, tak ten je tam skoro vždy. Len mne sa nechce krumple šúpať (len niekedy), tak robím radšej ryžu. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ten recept od iskry je takmer originálny perkelt - cibuľa, masť, červená mletá paprika, z každej strany opražené na kocky mäso, ktoré pustí vlastnú šťavu.
už aj bobkový list a čierne korenie sú prídavky na chuť, aj cesnak...
pridať uhorku alebo horčicu môžeš samozrejme, ale to už bude tvoja vylepšená kuchyňa, alebo vylepšený perkelt, každý dom má svoje, skúsiť môžeš  čokoľvek, čo vám chutí a čo perkelt ešte znesie, len to už nie je celkom presne "perkelt", ale perkelt podľa chuti :)

trochu gastronomického okienka - toto skutočne dnes miešajú už aj maďari, niekedy sa bežne zamieňa perkelt s paprikášom, ale v pôvodnej príprave je rozdiel :)
aj keď sa to mäso podleje, dusí, je to paprikáš, keď sa mäso najprv opraží, pustí vlastnú šťavu, potom sa prípadne trochu podleje, je to perkelt :)


 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred hodinou, Hellé napísal:

Sladke??? To som v zivote nejedla...asi ani nechcem:zubiska:

čoo? Tvaroh, práškový cuker a rozpustené maslo, toť lahôdka. keby som zajtra nemala na pláne granatír, asi by som urobila tie rezance s tvarohom...nasladko. Ale mám ešte jednu zaujímavú chuť: domáce rezance poprípade halušky so slivkovým lekvárom a čerstvé oškvarky aj s tou čerstvo vytopenou masťou. Tie chute dokopy, no čo vám budem hovoriť, treba skúsiť. 

 

  • Páči sa mi to 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov