Skočiť na obsah

Čo bude na obed?


RoSo

Odporúčané príspevky

pred 19 hodinami, electric blue napísal:

varili ste/ jedli ste uz halászlé ? a ako to chutí? 

nevarila/nejedla som halászlé, aj keď isto pre niekoho  je  to mňamka, no ako sa poznám, viem, že halászlé,  vývar z kostí, hlavy, chvosta atď. polievka..., tak ma to vôbec neláka, tak, ako aj napr. držková polievka. každý máme, čo nám chutí, čo nemusíme... proste, nemám také chúťky 

chutí mi napr. kapor na masle s bylinkami so zemiakovým šalátom s majonézou, tiež  pečený losos so zeleninou, korením, citrónovou šťavou.. a podobné u mňa dobrôtky, napr. aj  kotlíkový guľáš, ten mi veľmi chutí,  musí byť tiež  pikantný.

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pred 5 minútami, Hellé napísal:

Oh to je krasa nesmierna:agree:

Take iste nam robila babka..... nostalgia

Ďakujem. Aj moja babka nám také robila, a tiež vynikajúce buchty na pare, šišky... :dalbysomsi: Ostali krásne spomienky na krásne pritúlenie, pohladenie s láskou..

Priala som si už vtedy, že až vyrastiem..., aj ja budem také dobrôtky robiť svojmu mužovi, deťom, vnúčatkám... :objimacka:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kuracie stehno s ryžou a taká zaujímavá polievka neviem ako sa volá ale vyzerá dobre, tak som si ju dal. Taká zelenkastá priehladná, veľké kusy mäsa v tom plávali, cestoviny tam bolo a mrkvy pokrájané. Veľmi mi to chutilo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

predvčerom sme mali fazuľu nakyslo. Flinston to mal aj s klobásou, ja bez. A teraz klasiku, kapustnica, šalát a smažená ryba.... Dnes som ale robila aj morčacie na prírodno, dcére a zaťovi šalát k tomu, deťom zemiakovú kašu. Zvyšok som im nabalila, my ešte dopapkáme tú rybu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mňam, to sú dobrôtky, kapustnicu tiež  máme radi, s klobáskou, aj s údeným, pikantnejšiu.  

Dnes sme mali kurací vývar,  varil manžel, ja som robila Fliačky so sladkou kapustou.

 

 

20210102_133648.jpg

  • Páči sa mi to 2
  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Otcovu silvestrovskú kapustnicu teda práve kvôli tomu vôbec nemusím :blink:

Mrte všetkého, môj fajnový jazyk v tom nevidí potešenie, takže vyjem iba "vodu", keďže nehrozí nemať v lyžici nejaké údené alebo mäso :kladivo: (otec moc necisti to mäso, takže je tam aj mastné, čo vôbec nemusím)

 

Dnes na obed obalovany hermelin, pečené zemiaky :cem:

  • Páči sa mi to 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov