Skočiť na obsah

Čo bude na obed?


RoSo

Odporúčané príspevky

chlapci, vy máte chute ... na samé dobroty :lol:

 

weirdo, huba nevadí ... ehm... teda nám ... tu stačia prstíky :) ... dobrú chuť :)

 

a čo zajtra variť ? hm... nejaké pečené mäsko, zrejme.... mäso je vybraté, len úpravu ešte domyslím ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Lydži,

 

v každom prípade ho vyves :lol:

 

keď máte nejaké jednoduché a dobré jedlo, hlavne nenáročné na prípravu a ingrediencie, hoďte ho sem...

 

takto sa môžeme akurát oblizovať, čo to zasa papáte za dobroty... okrem toho ma ide uchytiť, keď s jedlom treba robiť priveľa úkonov a treba k tomu zo desať exotických prísad ... dobré jedlo ide aj jednoduchšie :)

/ si myslím ja :) /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Müsli

 

Zmiešame 1 bal. ovsených vločiek s 1/2 bal. kokosu, pridáme 1 salko a na suchom plechu opekáme asi 30 min. na 180 °C. POZOR! Každých 5 min. to treba premiešať, aby sa vločky rovnomerne opiekli a nepripálili sa (hlavne ku koncu). Keď majú zlatú farbu, sú hotové. Potom pridáme 2 hrste nasekaných (nie mletých) orechov, 2 hrste hrozienok a zamiešame. Pridáme 2 lyžice medu a zamiešame. Pridáme nastrúhanú horkú čokoládu (dávam 2 rady zo 100 g čokolády = 8 okienok), zamiešame a hotovo.

 

 

Toto je základný recept, samozrejme si to každý upraví podľa svojej chuti. Mne aj dcérke to veľmi chutí, dúfam, že bude aj Vám.

 

Dobrú chuť

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

na veľkú noc sa varí kapustnica? :)

a vo mne naši živia predstavu, že iba rezeň a zemiakový šalát by sa teraz mal robiť.toto keby viem, tak radšej tú kapustnicu vypýtam :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

prve paradajky dosliiii!! mnaaaam!!! idem sa nekrestansky zzrat (ten post uz skoncil nie? :) )

 

nutrinka;

na veľkú noc sa varí kapustnica?

:lol: to mas odkial?? LOL

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale keď u nás sa všetky zvyky nedodržujú, som taká zblúdená ovca. Normálne kapustnicu v takomto čase nevaríme, len na Vianoce a Silvestra, ale dostal som na ňu veľkú chuť. A okrem toho budú veterníky :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

(ten post uz skoncil nie? :lol: )

Dnes už nie je taký prísny, je povedané "odporúča sa predĺžiť ho" ale keď došli tie paradajky... :)

 

U nás dnes sme mali obed ľahký... Ale večer tá šunka a ktovie čo ešte :) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

my budeme robit kapustnicu asi o tyzden, musime minut kapustu co sme na jesen nalozili :) a dnes dufam mama spravi "kapustnicu" z kapustovej vody s rezancami, mnam :lol: neorbime kapustnicu len na Vianoce ci Novy Rok, aj bezne cez rok, ak na to mame chut ;)

 

a zajtra budem robit take dobre jedlo na ktore sa tesim celu zimu, lebo vtedy ho nezvyknem pripravovat ;)

 

tu mate recept, je to vynikajuce ;)

 

Jedla s vonou slnka :)

 

500 g kuracich prs

500 g cukiny

4 paradajky

2 struciky cesnaku

1 cibulu

2 polievkove lyzice oleja

30 g masla

sol, mlete biele korenie

nasekanu petrzlenovu vnat

 

Syrova omacka

 

25 g masla

30 g hladkej muky

1/3 l mlieka

1/8 l smotany na slahanie

1 zltok

50 g tvrdeho struhaneho syra

sol, mlete biele korenie

trochu struhaneho muskatoveho orieska

 

Ruru predhrejeme na 200 stupnov, plynova stupen 3-4. Maso nakrajame na centimetrove rezance, osolime a okorenime. Cukinu umyjeme, vodorovne prerezeme, mozeme ale nemusime osupat, nakrajame na mesie kusky. Cibulu osupeme a nakrajame, cesnak osupeme a pretlacime. Paradajky umyjeme a nakrajame. Na panvici zohrejeme olej, pridame maso a za staleho miesania pri vysokej teplote opekame asi 7 minut. Vyberieme z panvice a odlozime na teple miesto. Do vypeku na panvici dame maslo, pridame cibulu, cukinu, cesnak, chvilu opekame, potom pridame paradajky, dochutime solou a korenim. Pripravime omacku tak, ze v hrnci rozpustime maslo, pridame muku a za staleho miesania zaprazime. Podlejeme mliekom a metlickou nahladko vymiesame. Dochutime solou, mletym korenim a trochou nastruhaneho muskatoveho orieska. Zltok rozmiesame so smotanou na slahanie, prilejeme do hrnca a za staleho miesania nechame zovriet. Ak nie je omacka hladka, precedime ju cez huste sito. Nakoniec primiesame nastruhany syr a miesame tak dlho, kym sa neroztopi. Na vymasteny plech alebo do nakypovej formy dame vrstvu masa a zeleniny, zalejeme syrovou omackou, vlozime do predhriatej rury a zapekame asi desat minut. Podavame samotne, alebo so zemiakmi.

 

;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neznášam, keď sa spýtam rodiny: Čo zajtra na obed?

A oni: Mne je jedno, Uvar čo tebe chutí, ( povedia jedlo, ktoré bolo včera)...

 

Dnes som zbúchala fašírky, k tomu hranolky a chalani si dali tatársku, celkom dobrý obed. Zajtra zrejme budú bryndzové halušky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tiež mám takú rodinu... A tiež to neznášam, však Igny? :)

No čo mám na to povedať, sme takí a neznášaš to :) :lol: Ale náhodou občas poradíme ;) Navyše kdesi sme ti kedysi (už dosť dávno) nechali lístok s jedlami, čo sme nemali snáď večnosť... a nie všetko bolo vyplnené (ok, uznávam, že to bolo hlavne kvôli časovej náročnosti...)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ok tak ja som sa trochu zmodernizoval a namiesto listku som napisal sms mojej starkej a ta mi navariiiiiiii

 

ojoj kebych ja tak vedel ze aj co lebo som len povedal ze pridem nech ma aj pre mna

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Mám pre Vás jednu nátierku. Vyjde na viac peňazí, ale raz za čas sa dá. A mne veľmi chutí.

 

Asi 2 lyžice masla (variant 1 - nátierkové; variant 2 - klasické), 140 g smotanového syra, 10 dg mäkkej salámy (viac nie, prerazí ostatné chute), 3 na tvrdo uvarené a nakrájané vajíčka, kápia, čerstvá petržlenová vňať. Najprv vymiešajte maslo so syrom, potom pridajte ostatné suroviny.

 

variant 1 - keď si to chcete aj na druhý deň natrieť na chlieb

 

variant 2 - čerstvo urobenú nátierku natlačíte do úzkych paprík, necháte v chladničke stuhnúť a potom papriky

nakrájate na tenké kolieska. Vyzerá to dobre na obložených misách a pod.

__________________

 

V lete ku grilovanému mäsku dobre padne ryža s nakrájanými paradajkami, uhorkami a paprikami a s tatárskou omáčkou. Mňam.

__________________

 

Keby niekto vedel zaujímavú omáčku (dresing) na cestoviny, prosím si recept. Mám rada cestoviny, ale stále ich jesť len s rovnakou omáčkou ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov