Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

voľakedy sa robil rozdiel medzi pomenovaním kamarát a priateľ ... platí to ešte ?

zrejme najlepší kamarát môže byť priateľ ...

 

nikdy som kamarátov nepočítala

v každom období života nejakí kamaráti, kamarátky boli ... kamaráti na klebety, alebo kamaráti, ktorých nosím v sebe

pretože som menila školy, bydliská, zamestnania, strácala som a nachádzala nových

niektorí boli po čase sklamaním, na niektorých nikdy nezabudnem

 

kamarát ... skutočný kamarát ... je ten, ktorému sa zdôverujem ? ten, ktorého nájdem, keď potrebujem pomoc? alebo ten, ktorý sa vážne zaujíma, ako mi je, či ešte žijem ?

takých nebolo veľa ... ale ďakujem za každého jedného, ktorého som mala, ktorého mám.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kamarátiek... jednu kvázi najlepsšiu, poznáme sa vyše 10 rokov. 3, s ktorými zažívam najlepšie obdobie, to sú teraz moje naj - dvoma sa poznám 6, s jednou 2 roky. Jednu, s ktorou sa poznám prakticky od narodenia, to je moja fajčkamoška. S každou si mám vždy čo povedať a beriem ich ako moje skutočné priateľky.

Ostatní sú mi ukradnutí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v Brne mam vela kamaratov, su to vacsinou v pohode ludia z koleje alebo tak, bavim sa s nimi, chodime nasavat, ale nemam k nim nejaky extra blizky vztah.

 

Potom mam dvoch kamosov v Brne, ktori su mi o dost blizsi, bavime sa o roznych veciach a tak ...

 

najlepsi priatelia su dvaja, obaja su Presovcania a napriek tomu, ze sa vidime malo, to priatelstvo nevyprchalo. mam este kamosku, s ktorou sa pozname uz 16rokov, a ktora je v podstate ekvivalentom tych presovskych priatelov, len v zenskom vydani.

 

mam este jednu kamaratku, s ktorou som sa bavil o vsetkom, ale odkedy sa nase cesty rozbehli (koniec gymka), tak to nejako upadlo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kamarátov mám málo a za skutočného nepovažujem nikoho. Ani ich príliš nevyhľadávam. Viem žiť aj bez nich.

Myslim že o něco přicházíš...

 

Skutečných kamarádů taky nemám moc, ale třeba v podstatě za kamarády beru celou třídu a na tomhle levelu si myslim že jich mám hodně, ikdyž je nějak extra nevyhledávám a pokud mi někdo není sympatický, tak mě dlouho trvá než se nějak skamarádim, těch skutečných ale moc ne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kamarátov mám kopu. Zo školy, dediny, dovoleniek ... Ludia ktorých kvázi poznám. Viem ako sa volajú, skadiaľ sú. čo približne radi robia a pod.

Priateľov mám až príliš málo. Ľudia ktorí mi hovoria, čo ich trápi, ktorí mi pomôžu keď niečo trápi mňa. Ale skutočného priateľa nemám vôbec.

 

Takisto považujem za dôležité aby ľudia, ktorí sa ľúbia a prežívajú vážny vzťah, by mali byť v prvom rade najlepší priatelia.

Amen :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v prvom rade mam priatela, na ktoreho sa mozem vzdy spolahnut, je to aj moj najlepsi kamarat

 

potom mam jednu velmi dobru kamosku, viem ze sa na nu mozem kedykolvek spolahnut, pozname sa nejakych 12 rokov...mam este jednu o ktorej som si myslela ze sa na nu mozem kedykolvek spolahnut a asi aj mozem ale nas vztah prechadza momentalne velkou krizou, tiez sa pozname 12 rokov...

 

mam jednu s ktorou sa poznam od jasliciek, co je nejakych 19 rokov, mam ju rada, sme dobre kamaratky, vzdy si mame co povedat, ale nie je to take ze ked ma nieco trapi tak sa jej zdoverim

 

este mam jednu taku lepsiu kamosku teraz na vyske a este zopar takych prilezitostnych, s ktorymi obcas pokecam

 

 

mam problem vytvarat si nove kamaratsva a a pripustat si ich k telu a som z toho smutna, menej je sice niekedy viac, ale niekedy sa clovek potrebuje porozpravat aj s inymi ludmi.... :lol: bohuzial tato zrucnost mi chyba...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kamarátov mám relatívne dosť, človek si ich narobil hlavne v škole a na nete... Z nich niektorí sa stali lepšími kamarátmi a super kamarátmi ;) /nejako to musím odstupňovať, ako som si ich "pustil k telu" :) / a môžem povedať, že medzi nimi sú aj ľudia, ktorých môžem s čistým svedomím menovať priateľmi.

 

Z tých všetkých väčšine aj tak je známy len Wittmann, ten patrí medzi tých naozajstných priateľov. Poznáme sa v podstate od škôlky, aj keď tam sme sa len registrovali. Bližšie sme sa spoznali v škole, kde sme hneď od prvej triedy drali jednu lavicu. Mali sme si vždy toľko čo povedať a keďže kus cesty sme mali vždy spoločnej, nečudo, že sme domov občas /skoro vždy :) / dosť meškali :lol: Školu sme vychodili, v kontakte sme aj naďalej, je to vlastne môžem tak povedať až taký rodinný priateľ - boli obdobia, kedy u nás bol viac než doma ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

...je to vlastne môžem tak povedať až taký rodinný priateľ - boli obdobia, kedy u nás bol viac než doma :lol:

Ak prirátame, že sa kamaráti aj s Daekinom a vaši otcovia sa tiež kamarátia, tak je to určite rodinný priateľ... :)

 

Kamarátov som mal dosť medzi spolužiakmi i kolegami, najmä bývalými, z predchádzajúceho zamestnania a tiež tých, s ktorými ma spája spoločný koníček, poľovníctvo. Skutočných priateľov som našiel dvoch (ak samozrejme nerátam priateľky úplne najbližšie, svoje lásky... Tú ktorá ma nechtiac navždy opustila tam, odkiaľ už nieto návratu, či tú, ktorá vyplnila prázdne miesto v mojom srdci). Jeden je z čias štúdia na gymnáziu, jeden ešte lepší z vysokej školy. Doteraz sme v kontakte, aj keď v poslednej dobe nie až tak často...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Z tých všetkých väčšine aj tak je známy len Wittmann, ten patrí medzi tých naozajstných priateľov. Poznáme sa v podstate od škôlky, aj keď tam sme sa len registrovali.

To aj v škôlke ste mali nejaké fórum? :lol:

 

 

Tú ktorá ma nechtiac navždy opustila tam, odkiaľ už nieto návratu, ...

To mi je ľúto. Niečo podobné som zažil na vlastnej koži.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel, Axel, to už je tuším profesionálna deformácia :lol: Bolo to myslené, že ja som zaregistroval, že dakto taký tam je a on zaregistroval, že ja som tam, to je celé... :) Veď vtedy sme ani nevedeli, že raz bude Wittmann a ja Ignatius :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja mam kamaratov celkom dost, ale rozlisujem ci je kamarat taky, z ktorym ked idem von sam tak si mame co povedat stale alebo nie. S tymi co si s nimi mam co povedat ich je asi tak 10.

 

prave som cital na poste temu a dozvedel som sa tam ze vacsina ludi ma lepsich kamaratov zo strednej ako zo zakladnej. Ja zas naopak. Najlepsieho kamarata co mam sa pozname uz od 4 rokov, teda nieco cez 16 rokov, zo zakladky co sme boli dvadsiati mam este dvoch dobrych kamaratov a stale sa stretavame tak isto ako keby sme chodili na zakladku, tych poznam cez 14 rokov. Zvysnych som spoznal neskor.

 

Jedneho velmi dobreho kamarata som skoro minuly rok stratil, ked som bol od januara az do maja psychicky velmi vytazeny...dva mesiace sme neprehovorili,ale uz sa to dalo doporiadku a odvtedy sme sa ani raz nechytili :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Nemam najlepsieho kamarata, nemam najlepsiu kamosku ( pokial neratam priatelku ). Mam len zopar kamosov....okolo 5-6...ale to je vsetko.....s nimi sa ale nerozpravam o mojich problemoch a ked ano, tak moc sa tej teme nevenujeme, kedze oni maju ine zaujmy a nechcu si robit starosti so zenami.....

Cize sa nemam komu vykecat.......jedine priatelke, ale niekedy clovek potrebuje pokomunikovat aj s nejakym kamosom....ale prave tema o tom, ze co sa deje vo vztahu a riesit to, tak to neni ich parketa....takze momentalne to vyzera na psycha......skocim za nim niekedy, aby som si ulavil na dusi....mozno mi nieco poradi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Asi tak isto som na tom polaris.

 

Neviem preco, ale ked sa uz konecne odhodlam, ze sa niekomu s niecim zdoverim, zacnem rozpravat, tak sa prejavy uplny nezaujem z opacnej strany. Stale to skonci pri probleme toho druheho (ktory je niekedy typu, ja mam zelene tricko ona modre), ktory sme uz n-krat rozoberali povedala som uz n moznosti akoby som to riesila. Neviem ci su moje problemy fakt take nezaujimave, ale fajn ja si to nakoniec aj tak stale vyriesom aj sama, tak ked nemaju zaujem, prosim, ja im na nos nic vesat nemusim :lol: :)

(hmm zasa ta sentimentalna nalada...)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Idem "von" s kvázi naj kamoškou. Je mi zle, chce sa mi spať a búši mi v kečke, ale čo by človek pre ňu nespravil, keď viem, ako jej vadí, keď v pátek musí zostať doma. Skoro vždy sa s ňou nudím, už máme dosť rozličné názory (moje sú samozrejme lepšie) a iné záujmy, ale budiž. Snáď bude fajn a neskončím s hlavou v popolníku.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

definicia skutocnych kamosov ... to su ludia, s ktorymi sa nemusim stretnut rok, a ked to nastane, tak sa citim akoby to bolo za starych dobrych casov ... nic sa nezmenilo, chapeme sa tak isto, smejeme sa, bavime sa o roznych veciach a stale sa chapeme. pre mna existuju styria taki ludia.l

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Najlepšie kamošky, s ktorými som v podstate skoro stále , sú tri. Poznáme sa zhruba 6 rokov, ale len s jednou som bola naj kamoška hneď- a som rada že to zostalo tak doteraz.

S ďalšou kamoškou, ktorú rátam medzi najlepšie, nebývam často, možno raz za mesiac alebo dva mesiace. Ale tie stretnutia sú tak úžasne úprimné, že asi to drží to naše priateľstvo.

Od tohto leta mám ďalšiu dobrú kamošku,, bohužiaľ len na diaľku-cca 300km odo mňa.

Pre týchto tu by som dala aj neviemčo .A veľmi ich potrebujem.

S ostatnými kamarátmi tiež dobre vychádzam, ale predsa, naj kamarát je ten, ktorý ma pochopí nielen v mojom dobrom období...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov