Skočiť na obsah

Bratislavský kraj nie je len Bratislava :-)


game

Odporúčané príspevky

kedysi tam bola cementáreň či také voľačo, až mi dobre pamäť slúži, bola tam taká lanovôčka, po ktorej premávali "vozíky" s cementom. Možno si to mýlim s nejakým iným podobným mestečkom, ale zdá sa mi, že to bola Stupava. Až to bolo tam, ešte to funguje?

 

Mimochodom, na dňoch zelá sa dúfam dá kúpiť originál kyselé zelé.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

cementáreň nefunguje už pomaly ... no, snáď 25 - 30 rokov, alebo aj viac ... už hodnú chvíľu nefungovala, už keď sme sa sem presťahovali, a to je už pekne dávno ...

samozrejme, že kapustu na Deň zelá dostať ... po celom Máste - to je tá časť od BA, po celom jarmoku, vo všetkých reštikách by mali variť kapustové jedlá, čosi hotové predávajú aj na jarmoku ...

 

kyseué zelé tam dostaneš stopercentne :flowers:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

Dni zelá začali včera, po minuloročnej zmene dodávateľov a fiasku sso stánkom s jedlom sa aj nový primátor poučil a vyzerá to vraj nádejne ...

kto chce, tu je komplet program, autá odstaviť v Z8horskej Bystrici alebo pri Bory Mall - premáva každú chvíľu kyvadlová doprava.

 

celá hromada kdekoho sa aj tak navalila autami do mesta, doprava kolabuje ...

 

 

Dni zelá 2016

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...

takmer som zabudla... od včera zúria Dni zelá 2017:

 

post-3-0-27914700-1506791814.jpg

 

dnes ešte do pol jednej v noci, zajtra celý deň až do neskorého večera,

jedla a pitia vraj nadmieru,

ľudí bárskoľko, stánky, remeselníci, kdečo,

ešte môžete dobehnúť,

ešte je čas :klobuk:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

a zasa som zabudla sem šup... zasa sa koná Deň zelá,

ešte stíhate - až do zajtra do 21:30 či tak akosi bude ohňostroj na ukončenie :)

 

doniesli sa mi správy, že ľudí more, predajcov more, kapusty more, jedla a pitia more... Tomáš by si užil :)

 

post-3-0-53892100-1538848093.png

 

http://www.mkic.sk/jarmoky-a-prenajmy/dni-zela-2018/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...
  • Pred 1 rokom...

Game ja som veru zabudla ze ty si zo Stupavy :) aj ked som videla raz ze si pisala na fb do nejakej stupavskej skupiny na fb a uz vtedy som ti chcela pisat :) my sme sa medzicasom prestahovali do Stupavy, byvame tu uz 6 rokov. Mozno sme sa niekde stretli :)

tento rok dni zela nic, ja ich mam rada, skoda :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 6 mesiacmi...

Ja som tam tiež bol. TV Markíza tam sídli a aj Volkskwagen fabrika tam je. Viackrát som pracoval v Devínskej Novej Vsi a z placu odkial odchádzajú zmenové autobusy je výhľad na Stupavu. Dvakrát som bol v Markíze na dni otvorených dverí. To všetko to okolie Stupavy.

Ďalej z okolia Bratislavy: V Pezinku som bol párkrát niečo kupovať na inzerát a údajne tam robia dobré vinobranie veľká akcia raz sa tam pozriem. A Senec je smerom na Galantu to mám blízo tam som bol už veľakrát. A ešte dvakrát som bol na dni Bernolákova. Bola aj diskotéka večer.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Novidíte aj keď mám Bratislavský kraj hneď za rohom ale úplne všade som nebol ani ja. Ale je to pekný kraj a prežil som tam kus života. Ten ľavý dolný roh je megagigaechtbrutál.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov