Skočiť na obsah

Ako často myslíte na sex ?


game

Odporúčané príspevky

takže ako často myslíte na sex, stále, či niečo vám ho pripomenie, viete byť nadržaný celé dni, a v

 

neposlednom rade, ako často sa k nemu v skutočnosti dopracujete ... vraj muži myslia na sex stále,

 

dievčatá, je to pravda ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel kym som mal pracu kde som si sunky valal tak nebol problem, ale momentalne ked mam roboty nad hlavu ze mi stoja niektore projekty aj pol roka tak nemam cas mysliet este aj na sex

ale rad by som

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja ked som bol este pubertak, tak som na sex myslel dost casto a to aj uplne mimovolne, ze mi to prislo na um uplne same od seba.

 

teraz, ked uz som starsi, tak len zriedka. vlastne sa ani neda povedat, ze by som na to vyslovene myslel - skor si na to len tak spomeniem, resp prejde mi to hlavou. ale to uz len v suvislosti s nejakou situaciou alebo podnetom, ktory priam nabada na sexuellnu inteurpretaciu. inak ani nie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hmm...teraz niee.... ale ked su okolo pekne zeny, dievcata, tak sa na to neda nemysliet, sak som mlady zdravy muz, ale niekedy mi to teda riadne prekaza, neviem normalne komunikovat.. fak...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ked mam priatela, tak vacsinou stale....a nasledne su moje tuzby aj uspokojene...vsak nic ine tomu chudacikovi ani neostava :)

ked som "bizy", napr v robote alebo tak, tak na sex ani tak nemyslim, len skor na nejaku prijemnu masaz :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov