Skočiť na obsah

Láska je ....


starsi

Odporúčané príspevky

Ďakujem za kompliment, ešteže skoro ako jeho dcéra :biggrin:..aj také sme už počuli..zasmejeme sa.

to je aj genetickou výbavou, manžel má striebristé vlasy na hlave, nejaké kilečko navyše,   chutí mu.., ale aj športuje.. na neho sa proste viac lepí.. inak, tiež je  mladý duchom aj  fyzicky ..

 

  • Páči sa mi to 2
  • Díky! 1
  • Haha 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dňa 22. 7. 2021 at 19:58, Vilma Flinstonova napísal:

@iskra

vy sa ale vôbec nemenítte, vyzeráte rovnako ako na tej skoršej fotke...:flowers:

tieto fotografie sú z terajšieho víkendu, fotografovala som nás mobilom... :smile:

pozerám sa aj po spoločne prežitých rokoch na manžela "zamilovanými" očami...,  stále sa do neho zamiluvávam znova a znova...  viem, že aj on cíti rovnako... cítim sa úžasne...  Vilma píšeš, že sa nemeníme.., aj ľudia, keď nás stretnú vravia, že žiarime sťastím.. to sa nedá oklamať..ide to asi aj navonok..

roky každému pribúdajú..som vďačná za každý deň... vek beriem len  ako číslo...vo vzťahu, v  manželstve..., je dôležitá láska, spolupatričnosť...  spolu je nám výborne, vieme sa aj  po rokoch smiať, tancovať, radovať sa, pracovať.., (každý deň sme spolu),  dokážeme  aj spoločne prekonávať "skúšky" v živote...

manžela beriem ako vzácny  dar.. on je mojim veľkým šťastím v živote..vďaka za všetko, čo som s ním prežila, žijem..., za našich synov, za vnučku, za všetku lásku.., ktorú môžem darovať aj prijímať... dúfam, že nás čaká ešte veľa radostí do ďalších rokov spoločného života.., to isté  želám aj Vám Vilma a každému.. :flowers: hlavne zdravie,  lásku, radosť, spokojnosť..

 

IMG_20210724_123755.jpg

IMG_20210724_123911.jpg

BK.jpg

  • Páči sa mi to 4
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

krásna,krásna,krásna,krásna,krásna,krásna,krásna,krásna,krásna,krásna,krásna,krásna,krásna,krásna,krásna,krásna,krásna,krásna

:biggrin:

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@iskra

a je vidno, že si užívate života - fakt super. 

Dňa 19. 7. 2021 at 17:25, iskra napísal:

Ďakujem za kompliment, ešteže skoro ako jeho dcéra :biggrin:..aj také sme už počuli..zasmejeme sa.

to je aj genetickou výbavou, manžel má striebristé vlasy na hlave, nejaké kilečko navyše,   chutí mu.., ale aj športuje.. na neho sa proste viac lepí.. inak, tiež je  mladý duchom aj  fyzicky ..

 

to je ako moja staršia. Jej manžel je od nej tiež o nejaké 4 roky starší. Má stánok s tabakovými výrobkami, novinami a rôznymi takými drobnosťami, a keď má ich zamestnankyňa dovolenku a zať je niekde preč, zastupuje ho dcéra. ešte keď ich tam tak nepoznali, že to mali tam ešte len krátko otvorené,  ľudia, čo tam chodili pravidelne nakupovať, si  mysleli, že zať a tá ich zamestnankyňa sú manželia a moja dcéra je ich dcéra. Dosť nás to pobavilo. 

  • Páči sa mi to 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

@Vilma Flinstonova, áno, užívame spoločný život... :yes_yes: sme spolu šťastní, dúfam, že ešte nás čakajú  dlhé roky šťastného spoločného života.. vieme navzájom sa  aj pohádať,  také chvíľkové hádky,  a ako pozorujeme, tak  pre hlúposť iných... sme spolu aj v práci a človek pokiaľ nerobí s väčším počtom ľudí, nevie, čo všetko môže obnášať ... aj závisti  vo svete je dosť... no našťastie nejdeme skôr s manželom spať, pokiaľ si nevyrozprávame..  napokon sa aj zasmejeme...

ak si tak narýchlo spomínam, tak "dcéra" som bola raz, keď sme sa boli v zime  korčuľovať, raz na plese ma jeden pán považoval za "dcéru" môjho muža,   minule tiež na prírodnom kúpalisku, keď sme si kupovali lístky, tak mladý muž asi vo veku našich synov ma považoval za "dcéru" môjho muža, nechcelo sa nám  vysvetľovať...,  a ako sme si neskôr všimli,  dostali sme zľavu..

 inak, väčšinou ľudia, ktorí nás nepoznajú si myslia, že sme zamilovaní priatelia, keď sa zoznámime a povieme, že sme manželia 37 rokov, sú prekvapení..,  dodajú, tak to je úžasne krásne..

ja sa na svojho manžela pozerám a vnímam ho stále  rovnako, jeho vnútro je stále krásne, jeho oči stále žiaria, pozriem na neho a vidím človeka, ako pred niekoľkými rokmi, keď sme sa rozhodli navzájom spojiť naše životy....

 

 

 

A&J.JPG

  • Páči sa mi to 1
  • Díky! 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...
  • Pred 3 týždňami...

:smile: Ďakujem, Vilma. Aj mne sa páči .. manžel ma rád poteší aj kvetmi, a  nielen na výročie ako narodeniny, meniny, výročie svadby..

 ruže na okne som  nechala aj vysušiť ,  doma máme aj sušené červené ruže .. manžel aj vo všedné dni, keď ide behať, napr. v lete mi donesie  kytičku fialiek, na jar snežienky,  počas sezóny,  z našej záhrady,  príde s malou kytičkou  .. je  pozorný ..  aj takto mi prejavuje lásku, úctu .. ja si  to  vážim.  s  manželom  je   život  ešte o niečo krajší, vzácnejší.. som na manžela  hrdá.. je veľmi šikovný, múdry,  dobrý človek...skvelý  manžel, otec, dedko .. 

dúfam, že  nám bude naďalej  dopriate v zdraví a láske, spolu žiť ešte pekných pár rokov, tešiť sa  aj z našich dospelých detí, vnučky. som sa rozpísala, no,  som to ja.:smile:   nech sa darí aj vám, milá Vilma, aj všetkým forumákom. 

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...

https://www.youtube.com/watch?v=ydQJ5liQIC8

Dobre se zamilovat. Deti to vedia - moja zena je toho prikladom. Ona sa do mna zamilovala kym mala 10 rokov. Potom sme  10 rokov nemali nic spolocne, a sme sa stretli,ked sme mali 20 rokov. My sme pred tymi 12 rokmi sedeli v lavici, skolskej asi dva roky.

Ja to nelutujem, je to najlepsia zena aku by som mohol mat. Ale ona si vybrala mna. Ona mna miluje odkedy ma asi videla, mozno dva roky neskor. Ja ju milujem teraz,ci aj 20 rokov skor. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 ano... poznam pary zo skolskych lavic... niektorym to vyslo 40, 50 rokov... iny par sa tych 40, 50 rokov trapi...

Milujem tie obrazky, kde sa stare pary prechadzaju v slnecnej jeseni po lesnej cesticke... v skutocnosti takych vela nie je. 

Bud sa davno rozviedli, pozabijali, alebo si na svoju vzajomnu spolocnost jednoducho zvykli. 

Kedysi, ked sme zili na starej ulici, oproti byval v nadhernom dlhom sedliackom dome stary par... bola som u nich na uzasne upratanom dvore asi dvakrat ako male decko... odvtedy uz po nich nezostal ani prach, ale neviem na nich zabudnut... smerovali prudko k osemdediatke a boli to mili laskavi ludia... nemali deti... ale vzdy na nich myslim ako na pár. Oni pár skutocne boli. Tam bol zvyk, laska, spolupraca... v klude a vzajomnej ucte.

  • Páči sa mi to 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 9 mesiacmi...
  • Pred 4 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov