Skočiť na obsah

Láska je ....


starsi

Odporúčané príspevky

Ale ked si ta baba zakryje oci, zapcha usi a nos a kusne do jazyka, odkial to fluidum vyjde a odkial do mna vojde? Rozopnuty zips prosim vynechat :)

 

aby mohlo fluidum zapracovať, musia byť tí dvaja v určitej blízkosti, inak to nejde, hovorí sa tomu efekt priblíženia :cotisisi: Elf vybral úplne blbý príklad, v tej krčme by ani feromóny nemali šancu prebiť krčmové pachy, to by sa tí dvaja museli o seba obtrieť :D :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Fluidum.

Asi to, keď všetci povedia, že je starý a sivý a ty povieš, že má krásne prešedivelé vlasy.

Vždy kecá o tej jednej téme a ty si povieš ako sa v tom vyzná.

Už 100- krát hovorí ten istý vtip akoby mal alzhaimera, no ty sa sproste smeješ už 100-krát.

Pri zdravom rozume si povieš, že je malý a chodí šmatľavo a cvičil naposledy na ZŠ. A tebe sa zdá nejakým zázrakom dokonca sexi.

 

Všetci ostatní však jeho "divoké fluidum" nevidia ale vidia realitu. :cotisisi:

 

Máme v práci dievča, ktoré je nevidiace. A chodila s jedným chlapcom. No čo vám poviem Quasimodo by bol pri ňom frajer. Vyzeral teda fakt hrozne. Ona fešanda. Všetci sme si vraveli ako dobre, že ho nevidí a bola šťastná a spokojná.

Teda až pokiaľ sa neukázalo, že aký bol škaredý, taký bol vychcaný. Klamal ju ako mohol (myslím finančne).

  • Pridať bod 1
  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Elf vybral úplne blbý príklad, v tej krčme by ani feromóny nemali šancu prebiť krčmové pachy, to by sa tí dvaja museli o seba obtrieť :) :D

Feromony sa prebiju kdekolvek, aj v kafilerii ... :cotisisi:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zdá sa mi to, alebo priveľmi na atómy rozoberajú raciolkovia lásku ?! :cotisisi:

 

taký krčmový pach nie je prekážka, to je nič ...

 

ako funguje cez káble a obrazovky a cez sklá počítačov ?

dokázateľne funguje ... nechajme to na orgón, či fluidum, či éter ... ? :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aj ked nieco mas, mozes o tom aj snivat, alebo dosnivavat :cotisisi:

 

ahá. teraz mi došlo čo si tým myslel.

Akože máš super červené ferari, a ty si bčas predstavuješ aké by bolo ferari bez strechy, alebo v bielom vydaní, alebo si nahodíš ešte jeden

spoiler?

To je super tomu rozumiem. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pre mňa dnes forum končí, radšej už len tá realita. :cotisisi:

Ale potom to "islo":

1/

xeno, to len ty máš s týmto nejaký problém .....

2/

Veď to je predsa jasné .....

3/

... a čo tak kamarátstvo, priateľstvo? .....

4/

Drahí moji, už nefilozofujte toľko o láske .....

5/

Netreba ani príliš vysoko lietať v oblakoch .....

6/

nie, realita s partnerom je fajn stále ....

7/

no predsa ak chceš ty, vysoko lietať .....

8/

Ak lásku máme, tak ju prežívame .....

Vyzera to tak, ze oznamenie, "dnes pre mna forum konci" bolo IBA take zvolanie do vetra,

pretoze LEN v tejto teme si nasekala este 8 /slovom osem/ prispevkov.:)

 

Vsak OK, nikto ta odtialto nevyhana, akurat, naco su potom take silacke gesta,

alebo hranie sa na urazenu. Nie je to "trosku" detinske ? :D

Co takto, bud "drzat sa slova", alebo "drzat si usta", ci skor na fore "drzat si prsty" ?

:D :D

/umyselene je v citacii len cast prispevku, nie cely, ale kazdy si ho moze nacitat/

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak som si precital update.... a zistujem, ze moja laska k rannemu kaffe a cigaretke je vlastne naozaj uprimny a cisty cit, ktoreho dokonalost kazi len hlupa realita. :cotisisi:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neboj, moje ranne predstavy su pretavene do hmotnej reality - nezostava to len v rovine vysnivanej iluzie.

Ta staznost na realitu bolo na margo okolia, ktore mi vytrvalo husti do bedne, ze realizacia mojej lasky k spominanym povzbudzujucim a omamnym latkam je zdraviu skodliva a pod. :cotisisi:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

To je len bleda zavist neprajnikov, ktori nikdy nic tak uprimne a ciste v zivote nepoznali a nevedia ani pochopit. :cotisisi:

Nedaj sa zlomit a chran si ten krasny cit pred neprajnikmi a zavistlivcami. Laska je vecna a s laskou sa da prekonat vsetko.

Ked lubis, nie je co riesit ... sak predsa kofola :D :) :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Som slobodný človek a ak sa jedného dňa rozhodnem odísť odídem, ak budem chcieť, tak sa vrátim ..berte to tak, že som včera mala chvíľku voľného času, počúvala som hudbu a nazrela som tuná. Keď som si čítala vaše pútavé príspevky, tak ma to tak nadchlo, že som sa pripojila.

 

Viem, že s niektorými nevysielam na tej istej frekvencii, ale to je predsa prirodzené. V podstate nám aj tak všetkým ide o jedno - o lásku.

 

Dieťa, tak trošku som a ako vidím nie som sama. Pekný deň želám. :cotisisi:

  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

snívanie o láske je možno obmedzené povahou, skepticizmom, čo ja viem ... ale vekom nie

láska je producentom tých mojich milovaných endorfínov, po ktorých mozog túži

nikto v žiadnom veku nie je imúnny

 

predvčerom som počula v správach o jednej 68 ročnej dáme, ktorá sa dala obalamutiť o 40 rokov mladším podvodníkom, predala dom, všetko čo mala, a išla za ním ... prišla o všetko, a miluje ho stále, odmieta na neho podať aj trestné oznámenie.

 

spomienka na nenaplnené snívanie je najkrajší bôľ v živote ...

keď plačeš 24 hodín v kuse, až už nemáš z čoho, lebo vieš, že toto je koniec a nikdy to pokračovanie mať nebude ...

 

snívať môže každý

ako sa ktorá láska a ktoré snívanie ukončí, je ticíc a jeden príbehov ...

 

 

preto je lepšie nesnívať, nelietať v oblakoch a stáť pevnými nohami na zemi ... a mať svätý pokoj dvakrát

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie je to celkom o tom snívaní :cotisisi:

nie je to celkom o tom, lebo to snívanie o láske nie je to, že človek chodí jak v mrákotách, to je snívanie o tom, že ľúbim a som ľúbený

 

babička snívala o láske, lebo človek zvyčajne potrebuje byť ľúbený, v akomkoľvek veku

pobláznenie k tomu zrejme patrí, človek rád verí, že niečo znamená ... hoci aj pre svoju mačku

 

ale keď sa vrátim k tej láske, snívať nie je nič zlé,

môžeš snívať a chodiť nad oblakami a natĺcť si čumák, alebo snívať len tak, čo by bolo keby ... a usmievať sa pre seba.

alebo vyplakať všetky slzy.

to všetko patrí k tomu snívaniu a k láske.

 

to snívanie by som brala ako túžbu po láske, po potrebnosti, po tom, že tu nie som nadarmo, že to, čo mám vo vnútri, môže byť pre niekoho osožné ... a ja si prosím na oplátku aspoň to, že mačka zaregistruje, že som doma a mňauká, lebo chce žrať. je to láska ? keď partner nosí do zblbnutia kytičky, je to láska ?

láska až za hrob ? alebo zvyk, priateľstvo, okázalosť

neviem, či je to dosť jasné ... nie je to lietanie nad oblakmi, stačí chodiť po zemi

 

ale nemyslím, že keď niekto tvrdí, že nesníva, nesníva.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

preto je lepšie nesnívať, nelietať v oblakoch a stáť pevnými nohami na zemi ... a mať svätý pokoj dvakrát

Tak trochu si si odpovedal na to co si sa pytal v inej teme

elfant a keď nie som ani jedno ani druhé ? :cotisisi:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

preco mam pocit ze prave ludia co o tomto dokazu rozpravat tak kvetnato, maju sami nejaky problem?

moze to byt priznak nejakej deformity, alebo absencie, ale aj nemusi

niekedy je tazko rozoznat ci sa clovek o dacom presviedca sam, alebo je tak presvedceny, ze citi povinnost hlasat to sirinou

moze to byt spojene aj s povahou, niekto je introvert, iny zase obsedantny extrovert

a iny zase len tak keca

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

preco mam pocit ze prave ludia co o tomto dokazu rozpravat tak kvetnato, maju sami nejaky problem?

 

prečo si to myslíš?

Veď to je taká vďačná a dobrá téma, že tu si naozaj každý môže niečo povedať. Je to téma kde asi všetci čo su tu na fóre, by vedeli niečo povedať, lebo každý jeden od najmladšieho po najstaršieho nejakú tu lásku už určite zažil.

A každého opis lásky, alebo čokoľvek s tým spojené, by bolo jedinečné práve preto, že to buď už sám on zažil, alebo by zažiť aspoň chcel.

Nie je to odborná téma, kde je vidieť kto je ako znalý problému.

A o čom ja krajšie kecať ako o láske? Milé a voľné tliapanie. A niekedy sa na vec pozrieš z iného uhla, čo nie je na zahodenie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

myslim si ze tu sa rozpravame o najintimnejsich citoch cloveka a jedine clovek co si nie je niecim isty potrebuje takouto formou tuto istotu (velakrat falosnu) nadobudnut.

presne ako povedal elfant.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov