Skočiť na obsah

Láska je ....


starsi

Odporúčané príspevky

unavená realita nebola jasná ani mne.

 

a myslím, že to objavovanie a prežívanie s partnerom je fajn a nič proti tomu nemám, ale to snívanie sa už asi malo týkať niekoho iného.

Ak som elfa dobre pochopila. A to tiež súhlasím, že snívanie nikomu neublíži, skôr pomôže.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Snivanie k laske patri v akejkolvek forme. Laska postavena na racionalite mi pride tak nejako neprirodzene. Ale verim ze sa da aj tak, len je otazne ci je to laska.

 

Snivanie v zdravych davkach neskodi, naopak.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Áno správne. Snívanie ťa udržiava v určitej príjemnej hladine bez použitia omamných látok. :(

Len to netreba preháňať a nevykrikovať v noci zo sna mená cudzích žien alebo mužov. :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak lásku máme, tak ju prežívame, je skutočná, reálna, nemusíme už len snívať. :D

Snívame, aby sme boli čo najdlhšie zdraví, šťastní, aby synom sa darilo, snívame o vnúčatách atď. :D

  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie, nie snivanie o niekom druhom, to bol nepresny vyraz, myslela som tym prave to predstavovanie si a domyslanie

reagovala som na toto:

 

veď práve to je to krásne a nádherné. To, že si veci predstavuješ a domýšľaš. Aký asi je? Ako sa správa. Páči sa mu to, alebo ono? Veď to je to pekné, to nevypovedané.

vybrat si medzi predstavovanim si, domyslanim vs objavovanim, tak pre mna osobne je pekne prave to realne spoznavanie sa nez predstavovanie si

 

snivanie o sebe samozrejme nie je zle, ak nejde na ukor reality:)

  • Pridať bod 1
  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

snívanie o láske je možno obmedzené povahou, skepticizmom, čo ja viem ... ale vekom nie

láska je producentom tých mojich milovaných endorfínov, po ktorých mozog túži

nikto v žiadnom veku nie je imúnny

 

predvčerom som počula v správach o jednej 68 ročnej dáme, ktorá sa dala obalamutiť o 40 rokov mladším podvodníkom, predala dom, všetko čo mala, a išla za ním ... prišla o všetko, a miluje ho stále, odmieta na neho podať aj trestné oznámenie.

 

spomienka na nenaplnené snívanie je najkrajší bôľ v živote ...

keď plačeš 24 hodín v kuse, až už nemáš z čoho, lebo vieš, že toto je koniec a nikdy to pokračovanie mať nebude ...

 

snívať môže každý

ako sa ktorá láska a ktoré snívanie ukončí, je ticíc a jeden príbehov ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Len to netreba preháňať a nevykrikovať v noci zo sna mená cudzích žien alebo mužov. :cotisisi:

Pokial je clovek v tej posteli sam, tak moze kludne vykricat aj tri pismena zo zlatych stranok :)

vybrat si medzi predstavovanim si, domyslanim vs objavovanim, tak pre mna osobne je pekne prave to realne spoznavanie sa nez predstavovanie si

zlaty stred bude asi najlepsi, synteza obojeho :D
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

perinbabka :D

 

Tak ja ti neviem...skusil som aj opatovanu, aj neopatovanu - a ta neopatovana verzia sa mi az tak moc nepacila. Asi nemam dostatocne masochisticke sklony, alebo co...a absolutny nedostatok klasicky romantickeho zmyslania, ktore by utrapenie sa xmrti zo spominaneho dovodu povazovalo za nieco pozitivne :cotisisi:

 

xeno, to je v pohode, vy muži ste pravdepodobne viac realisticky založení, ako my ženy :D vy máte radšej vrabca v hrsti, ako holuba na streche, aj keď to nemusí byť pravidlom. Ja rada snívam, veľa vecí som si vysnívala, resp. len tak predstavovala a musím povedať, že dosť z toho sa mi splnilo, síce nie hneď ale časom a to fakt, to si nevymýšľam :D Také snívanie, iluzórne predstavy určitým spôsobom človeka obohacujú a tak-trochu majú vplyv aj na realitu.

Podľa počtu pribudnutých príspevkov v tejto téme usudzujem, že nám všetkým na láske záleží, že všetci ju chceme prežívať čo najintenzívnejšie a to je dobre, tak to má byť:)

  • Pridať bod 1
  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tym, ze snivas, si vytvoris obranu pred strachom zo sklamania

 

tým, že snívaš, si vytvoríš obranu pred tým, že ti niekto vezme ilúzie. Sny sú len tvoje, tam ti nikto nekafre.

Realita je niekedy na hony vzdialená od snov. :cotisisi: Teda väčšinou.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak napriklad

 

Bezne mame pat zmyslov, ktorymi mozeme vnimat svoje okolie / v tomto pripade partnera/. Mozog tieto vnemy spracuje, vyhodnoti a cez vsakovake serepeticky vypluje rezultat, ktory nemozme ovplyvnit a navyse nam neda odpoved na otazku "preco?" Dvojita spatna vazba nefunguje :cotisisi: Chut, ako jeden zo zmyslov schvalne vynecham, lebo mi v tejto teme nepripada az tak dolezita, ale zaujimalo by ma, ako mieri a funguje amorov sip v pripade cloveka, co nejaku z tychto piatich moznosti vnimat nema.

 

Slepy nemoze vidiet hlboke oci, hluchy nepocuje lubezny hlas a niekto iny sa zasa nemoze celej tej nadhery dotknut. Je taky clovek nejakym sposobom obmedzeny v moznosti milovat druheho?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

myslím si, že nie je. Je tam chémia, sú tam feromóny, vyžarovanie, určité fluidum a tiež hlasový prejav, to jednoducho cítiť na hony :) aj keď človek nevidí:cotisisi: nikdy nie je tak postihnutý, aby nedisponoval aspoň dvoma zmyslami (okrem chuti)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Podľa počtu pribudnutých príspevkov v tejto téme usudzujem, že nám všetkým na láske záleží, že všetci ju chceme prežívať čo najintenzívnejšie a to je dobre, tak to má byť:D

A ked nechceme, tak nas to aj tak skor ci neskor dobehne :D

 

Realita je niekedy na hony vzdialená od snov. :cotisisi: Teda väčšinou.

Aj ked nie je, sa da snivat.

 

Slepy nemoze vidiet hlboke oci,

moze ich nahmatat ... :)
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

myslím si, že nie je. Je tam chémia, sú tam feromóny, vyžarovanie, určité fluidum a tiež hlasový prejav, to jednoducho cítiť na hony :D aj keď človek nevidí:cotisisi:

 

Okrem urciteho fluida /co by som prosil dovysvetlit :D/ vsetko vnimas ocami, usami, jazykom, prstami a nosom :)

 

damor

 

nezabudol, len som to nechcel rozpisovat :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aj ked nie je, sa da snivat.

tomu nerozumiem.

Aj keď nie je vzdialená, sa dá snívať, že je vzdialená od snov? To už by bolo veľmi premakané snívanie. :cotisisi:

 

moze ich nahmatat ...

 

toto je dobré,... také romantické :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Okrem urciteho fluida /co by som prosil dovysvetlit :)/ vsetko vnimas ocami, usami, jazykom, prstami a nosom :D

 

fluidum si predstav niečo ako magnetické pole okolo celého človeka, inak to vysvetliť neviem :cotisisi:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tomu nerozumiem. Aj keď nie je vzdialená, sa dá snívať, že je vzdialená od snov? To už by bolo veľmi premakané snívanie.

Aj ked nieco mas, mozes o tom aj snivat, alebo dosnivavat :cotisisi:

 

fluidum si predstav niečo ako magnetické pole okolo celého človeka, inak to vysvetliť neviem :)

Dead, je to nieco ako ked ides spat do krcmy zo zachoda a hned vies, ze na teba baba pozera preto, ze ma zaujem, a to aj vtedy, ked sa na teba pozera so zaujmom preto lebo si si nezatiahol zips na gatiach
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dead, je to nieco ako ked ides spat do krcmy zo zachoda a hned vies, ze na teba baba pozera preto, ze ma zaujem, a to aj vtedy, ked sa na teba pozera so zaujmom preto lebo si si nezatiahol zips na gatiach

 

Ale ked si ta baba zakryje oci, zapcha usi a nos a kusne do jazyka, odkial to fluidum vyjde a odkial do mna vojde? Rozopnuty zips prosim vynechat :cotisisi:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov