Skočiť na obsah

Nezvyčajné miesta


cizy

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 140
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • doll

    24

  • Sniper

    18

  • Nokia

    18

  • cizy

    13

Top prispievatelia v tejto téme

No pre ludi, co im to je v podstate jedno je to zaroven aj plus..lebo kebyze sa im to fakt ze stane na nezvycajnom mieste, tak bud sa im to zapaci, alebo uz nikdy viac :) Takto je to zatial, ze mne asi nie :lol:

Ale ja uz mozem smello povedat, ze urcite ano...nezvycaje miesta su super :) A najnovsie ma napadlo, ze niekde v Egypte si to rozdat v nejakej tej pyramide ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no tak to asi len ja mam potom tak uvedomelu mamu ze ked mam dievca v izbe tak mi tam nevlezie :lol:

 

nielen ty :)

a ved oni si vsimnu ze ked sa nedaju otvorit dvere tak pre nieco zamknute je ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ten nevinny smajlo mi nejak nesedi :lol:

 

no ale napr taky adrenalin, ze parik je v izbe, vedla rodicia, izba sa neda zamknut, a dobre, aj ked rodicia nebudu rusit sukromie, je tu to riziko ze vas nacapaju, pripadne si domyslia, co je v ponimani rodica si myslim to iste :)

no a mat na mysli stale to ze zrovna teraz moze niekto prist mi na uziti tej slasti neprida, nie tak chlapovi

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ... hm ... takže "vlastná izba" je touto slovnou výmenou povýšená na nezvyčajné miesto, či nie :lol: :)

 

 

 

/ mimochodom, keď za sebou zatvoria dvere, či je tam kľúč či nie je, rodičia zvyčajne nie sú blbí a nemyslia si, že sa tam tí dvaja išli spolu pomodliť ... :) /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game...no nemyslim si ze ked sa parik zavrie do izby musia hned "tamto"...ja sa casto zatvaram s tym mojim do izby, a nikdy nic nebolo :lol:

a pochybujem ze by ju nieco napadlo...ona si asi povie "vsak snad by to nerobili ked som ja doma" :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:lol: takže odvolávam povedané v prípade cudzej izby a pobytu na návšteve, to je nezvyčajné miesto

vlastná izba či už s kľúčom či bez kľúča je zvyčajné miesto ... teda podľa mňa :)

 

 

no ...

a poviem ti, vela rodicov dokonca aj surodencov je nechapavych a rusia

tak takéto niečo je veľmi nesprávne vychovaná rodina ... priam zanedbaná výchova rodičov a súrodencov ... hm hm :)

 

 

 

doll,

veď nemusí byť práve to ... ale je to raz vlastná izba a človek má svoje roky a má svojho priateľa, a keď na tej izbe zavriem dvere, niečo to znamená ... niečo ako listové tajomstvo ;)

moja mama na mňa v živote neotvorila dvere za podobných podmienok ...

 

a pochybujem ze by ju nieco napadlo...ona si asi povie "vsak snad by to nerobili ked som ja doma"

tak tomuto neverím ;)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game pre cloveka ako som ja je vlastna izba tiez nezvycajne miesto :) :)

 

a tu nejde o vychovu, ale proste ze to cloveka nenapadne, ale ked raz vyrusi, tak uz nikdy viac, nauci sa a sam sa hanbi ze vyrusil :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ... tú výchovu som myslela predsa mierne ironicky ... ako aj všetko ostatné :lol:

chcela som vyriešiť otázky izieb ako nezvyčajných miest a zdá sa, že som to ešte viac zamotala :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nezamotala, len proste pre niekoho je nezvycajne miesto vsetko okrem jeho spalne, a pre niekoho je nezvycajne napr jeho spalna kedze to robil vsade mozne inde ale tam velmi malo :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov