Skočiť na obsah

Nezvyčajné miesta


cizy

Odporúčané príspevky

chlapi, ved jasne ze vy si tie hlavy neobuchate :)

ale dievcina, ...ak na zadnom sedadle sadne na partnera, ktory sedi, pokial nie je dievcina drevo a nenechava vsetko na partnera, ale "jazdi" na nom, tak sa stane ze buch sem buch tam...

tos moja skusenost

doll kto umi umi, kto neumi bucha si hlavu :)

da sa jazdit aj bez toho aby si si hlavu obuchala, len to treba premyslat ;) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 140
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • doll

    24

  • Sniper

    18

  • Nokia

    18

  • cizy

    13

Top prispievatelia v tejto téme

kua, to tu mam popisovat? :lol:

vsak jasne ze na chlapovi nebudem skakat ako na divokom bykovi....pekne smerom ku zadnemu oknu..alebo kua ako to nazvat

no proste mam rada väcsie...ehm auta :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

dnesny den bol dost plodny :lol:

 

cele to zacalo kratkym oralom v medickej zahrade o siestej poobede za uplneho svetla a pokracovalo to prerusovanym sexom najprv pri justicnom palaci pred branou nejakeho baraku chvilu zozadu, nasledne na dvore domov pri justicnom palaci zozadu o plot. Potom sme rozmyslali kde by sme pokracovali tak sme pri Steine zazvonili do jednej brany, ze roznasame noviny a otvorili nam tak sme sa vyviezli vytahom na osme poschodie a kedze bvytah siel celkom pomaly tak sme si cestu dole opat skratili sulozou, ktora pokracovala v tejto istej brane pri vchodovych dverach, kde nas vsak vyrusial nejaka obyvatelka domu, co bol mierny trapas, ale zahrali sme to ako vo filmoch, ze sa iba bozkavame :) . A cele sme to zakoncili na odstavisku vlakov - Bratislava - Filialka na otvorenom vagone, na ktory bolo vidiet z ulice :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kokos....sice ma lakaju extremy, ale nie tohoto typu ;) Ja radsej extrem na jednom mieste a so zaverom :lol: Proste suloz beriem tak, ze tuto a do konca :) Ale aj toto bolo zaujimave, ze hentam kusticek a potom tam...ale to by som uz nevydrzal a znasilnil by som ju uz tam, kde by sme 2-3krat chceli pokracovat :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ako som sa tak dnes prechadzala s tym mojim po horach a luckach, prisla na nas chut

tak na obrovskej luke bol vyvyseny kopcek, kde sa palieva Duro...a tam sme si rozlozili bundicku a bolo vzruso :lol:

a ked som tak sedela na nom,akosi som sa venovala iba jemu...a zrazu zdvihnem hlavu...a tam okoloiduca :) ... sme sa smiali este dalsiu pol hodku :)

 

no a zajtra ideme na party k jednemu nasmu kamosovi....tak tam chceme otestovat kuchynsku linku a samozrejme spalnu jeho rodicov ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No moja draha prisla konecne v piatok a sme mali k dizpozicii bytik od nasej kamosky :) Takze sme pretoto cely vikend, kedze sme sa hodnu dlhu chvilku nevideli ;) Juj...dnes tam ideme znova ;) Sice ziadne nezvycajne miesto...ale zaradil som to sem, kedze nezvycajne uz bolo len to ziskat od kamosky kluce :) :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no, dnes sme ukojili nase chute o par poschodi nizsie ako sedela moja mamca :)

otvorila som pivnicne priestory a tam :lol: :)

 

no jo, sme v poslednej dobe nejakí zhaví.... ;)

ale ja si nestazujem ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

take ze rodinni prislusnici v byte sa zvladaju, i ked minule to bolo uz na povazenie, ale tak...ked musis tak musis, a dvere na izbe zamknute, tak nevyuzi to :lol:

 

ale inak nezvycajne miesta silou mocou nepotrebujem :-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov