Skočiť na obsah

Nezvyčajné miesta


cizy

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 140
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • doll

    24

  • Sniper

    18

  • Nokia

    18

  • cizy

    13

Top prispievatelia v tejto téme

Ludiaa...TAAAAKTO mi chybalo, aby som s kockou to urobil na hajzli v lietadle :) Ale nemozem s pochvalit kua...bo sa to nakoniec nedalo...chceli sme si vybavit, ze pojdeme lietadlom cez robotku ( pracovali sme na letisku ) a rekuze ked si vybavime letenky zadara, lebo sa to dalo, tak by sme to skusili...nakoniec sme to nestihli z takeho dovodu, lebo sme nemali cas ani to vybavit...vzdy sme dosli dom zniceny z roboty a nic sa nam nechcelo...samozrejme okrem toho najdolezitejsieho....alebo jedneho z najdolezitejsich :) Ale fakt je ten, ze to lutujem, ze sa to nepodaril ;) Juuuuuj...jak by som sa rad tym pochvalil...sak inokedy....mozno ;)

 

Inac netradicne miesta?

Moc toho neni: Kuchynska linka ( najviac zboznujem ), pracka, vana, klasika postieluocka :lol: ( ta uz ma toho za sebou ), na zemi, stolicka, sprchovy kut, ale cim sa mozem pochvalit, tak na chate v Senci u kamosky a tam sme mohli spat na streche....TO bolo nadherne...bolo jasno....hviezdy bolo vidiet...jasnejsie samozrejme nez tie co sa z mesta nedaju ani kuk....do toho jemny vanok...no jednoducho jedna basen....este k tomu to bolo pri kolajniciach...takze ked sme boli na vrchole, tak zrovna lokomotiva prebehla....uplne presne nacasovane....doteraz z toho nechapem ;) ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

jeemine, tak mozno aj nieco zabudnem, neviem

takze:

- auto,

- lavicka /pri vodopadoch :lol: /,

- park /samozrejme decka, vinecko a namiesto jahod maliny :) /,

- stolicka,

- opreta o stenu,xixi,...

- napustena vana /so svieckami okolo....juuu,odporucam...sice trochen nepohodlne, ale poloh je mnoho/,

- sprcha,

- kuchynska linka,

- zem,

- wecka,

- chaty a podobne miesta nevynimajuc,

- a samo ze najviac pohodlne je to v postielke :)

 

"a na viac miest si momentalne nepamatam, amen" ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

To sa casom rozrastie uvidis :lol:

Ja uz teraz by som najradsej vykonal sexik na takych miestach, ze kua fix, to je zazitok :) Kua kua kua....dostal som chute.....AAAAAA....ja chcem experimentovaaaaaat.....idem zavolat babene asik........

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Juch juch...neviem sa dockat, este sme to tam nevykonavali, ale uz pisem dopredu, lebo uz sa to coskoro stane :lol: Takze sa to rozrastie na zadne sedadlo aftiiicka :) Uz tesiiim.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

-u sesternice v izbe bez dveri pocas doby, ked sa v byte nachadzalo dalsich niekolko ludi

-cez prestavku medzi dvoma prednaskami na WC, budka pri dunaji

- s vyhladom na mesto plus nacapavka zasahovym vozidlom :lol: :) pricom sofer po zastaveni vozidla v asi 2 metrovej vzdialenosti a kratkom sledovani ohodnotil situaciu vystiznym gestom ---> :) ;)

-na plavarni pasienky za velkym oknom z ktoreho bolo vidiet na ulicu a samozrejme aj z ulice dnu, oproti oknu v ktorom si isty chlapik varil veceru ;)

-na terase detskych jasli

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pokial planujes fabku, tak si hlavenky obuchate....

chcelo by to kombicko, odporucam :)

doll blbost, vo fabii som to robil uz dost krat a ziadne obuchanie hlavy nehrozi, staci to vediet :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chlapi, ved jasne ze vy si tie hlavy neobuchate :lol:

ale dievcina, ...ak na zadnom sedadle sadne na partnera, ktory sedi, pokial nie je dievcina drevo a nenechava vsetko na partnera, ale "jazdi" na nom, tak sa stane ze buch sem buch tam...

tos moja skusenost

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ale vies, ides s priatelom napr niekam na vylet, pripadne iba autom, a zrazu to na vas pride, neuveritelna tuzba..no a co teraz?

inu moznost ako predne ci zadne sedadla nevidim :)

 

btw, tiez auto nevyhladavam, ale ked musis tak musis :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov