Skočiť na obsah

Náboženstvo menej vážne - alebo príliš vážne


game

Odporúčané príspevky

nackom uz z toho j e b e

 

kotleba vcera poklakol v bazilike a povedal toto:

 

 

"Ja, Marian Kotleba, pred Trojjediným Bohom, celým nebom, chórmi svätých Božích anjelov, pred všetkými svätými i trpiacimi dušami v očistci, zasväcujem bezvýhradne Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie seba, celú politickú stranu Kotleba – ĽSNS, všetkých poslancov, asistentov, voličov, sympatizantov súčasných i budúcich a celé Slovensko. 

 
Drahá Matka Krista, tvojmu Nepoškvrnenému Srdcu zasväcujem aj všetkých mojich nepriateľov a nepriateľov Slovenska a všetkých, čo ma nenávidia a preklínajú. Nech skrze tvoje Nepoškvrnené Srdce, Boh zmarí všetky úklady satana a zničí jeho moc, aby zavládol pokoj v našich srdciach, rodinách a celej našej vlasti.
 
Mária, tvojmu Nepoškvrnenému Srdcu zasväcujem aj všetkých tých, o ktorých som kedy rozhodoval a budem rozhodovať a aj tých, ktorým som sa kedy podriaďoval a budem podriaďovať.
 
Matka, úplne sa ti odovzdávam so všetkým, čo mám a čím som. Vládni nado mnou podľa svojho rozhodnutia, aby som našiel zaľúbenie v Božích očiach. Nech moje myšlienky, slová, skutky i celý môj život, je na oslavu Najsvätejšej Trojice a pre duchovné a materiálne dobro nesmrteľných duší. Amen”.

post-42-0-96694000-1498670274.jpg

 

a este toto
 

http://ok21.sk/ako-talianski-a-nasi-fasisti-uctievaju-pannu-mariu/

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aj "ateizmus" sa dokáže prejaviť "srandovne"..

http://echo24.cz/a/wxcuz/bily-muz-zasluhuje-smrt

Bílý muž zasluhuje smrt

K utýrání svého spoluobčana pocítila nutnost vyjádřit se i levicově orientovaná profesorka antropologie na Delawareské univerzitě Kathy Dettwylerová. Podle ní dostal Warmbier „přesně, co si zasloužil“, byl to „klasický případ rozmazleného bohatého bílého muže“ a takový ten typ, co na večírcích „šňupe koks a znásilňuje holky“. Podle jedné z bývalých studentek profesorky Dettwylerové byl tento výrok „celá Kathy“. Jen pro úplnost – Dettwylerová a Warmbier se nikdy nepotkali. Kopnutí do mrtvoly dvaadvacetiletého kluka bylo pro dvaašedesátiletou vysokoškolskou profesorku věcí progresivistického světonázoru. V něm je totiž bílý muž zdrojem všeho zla na světě a je třeba mu to dát sežrat za všech okolností.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tiež som hľadala, čo to má spoločné s ateizmom.

to je tvoje zbožné prianie, milý alamo, to slovo "ateizmus" vidíš všade - nikde nie je ani slovo o tom, že je ateistka.

ty ju poznáš?

že je ľavicovo orientovaná, v dnešnej politike vôbec  neznamená, že je ateistka.  ľavica 

že je progresivistického svetonázoru, to neznamená, že je ateistka.

 

okrem toho neviem kto písal a kto odkiaľ preberal ten článok, ani ma to nezaujíma, ale

... věcí progresivistického světonázoru. V něm je totiž bílý muž zdrojem všeho zla na světě a je třeba mu to dát sežrat za všech okolností.

 

progresivizmus znamená niečo úplne iné, a nemá s ateizmom spoločné vonkoncom nič. progresivismus

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

S toho Kotlebovho aktu su zrejme dva mozne dovody jeho konania.....

1 nevieme ci je krestan a tak moze konat iba s potreby politickeho horizontu...(nieco na sposob prezidenta Kisku);

2 vieme ze je praktizujuci krestan a tak nespravil nic, co by sa priecilo krestanskemu postoju.....modli sa za svojich politickych priatelov (na sposob prezidenta Kisku) a tiez sa modli za svojich politickych nepriatelov (co uz nerobi prezident Kiska).

 

Aky je potom vlastne medzi nimi rozdiel?... :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game

dead sem dal príspevok v podstate " aha.. Kotleba je kresťan.. Fuj kresťania..", a nikomu to nevadilo..

tak som to "vyvážil" príspevkom, "aha pani profesorka je ateistka.. Fuj ateisti..", a je s toho "poprask na lagúne"..

Už to o niečom svedčí..

A je to sranda.. Takže to aspoň do tejto témy patrí.. :P

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

milý alamo,

pozri sa ešte raz na ten deadov príspevok, čo vlastne hovorí, a kde je tam či už len v podtexte niečo také, že "fuj kresťania..."

keď tam niečo je, tak je tam "fuj náckovia" - a ich politika blbnutia hláv budúcich presne zacielených voličov... kto sleduje, na koho sa kotlebovci orientujú a akú politiku robia, vie.

 

naproti tomu v tvojom príspevku

 

Aj "ateizmus" sa dokáže prejaviť "srandovne"..

pritom vôbec nie je ani slovo o žiadnom ateizme, nevieš, či je tá zlostná na bielych mužov najedovaná dáma ateistka, ani v článku nie je o tom ani slovo, nikto ju nenazýva ateistkou, to je len tvoj odhad a predstava, že juchú, asi bude ateistka, a kopnem si.

 

to je ten rozdiel.

svedčí to akurát o tom, že poprask si si spôsobil sám, a mohol si to čakať, keď si zasa priveľmi túroval mozog a si si primyslel ateistu, kde nie je.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mily alamo,

priznaj si radšej, ze na tu kritiku asi nejdes spravnou ci skutocne vaznou a premyslenou konštruktívnou kritikou... spravicky z netu sperkovane vymyslenymi svetonazormi rodiacimi sa v tvojej hlave asi nebude ta spravna cesta : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game

dead napísal príspevok do témy "náboženstvo", nikto od neho nežiadal dôkaz o tom že je Kotleba či "náckovia", skutočne "veriaci" alebo že vôbec "verí v Boha"

ale odo mňa dôkaz že je "pani profesorka" "ateistka" si žiadaš ty osobne..

a to je od teba dosť pokrivený prístup..

a to je už príliš vážne.. aj to má táto téma v názve..

  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game

dead sem dal príspevok v podstate " aha.. Kotleba je kresťan.. Fuj kresťania..", a nikomu to nevadilo..

tak som to "vyvážil" príspevkom, "aha pani profesorka je ateistka.. Fuj ateisti..", a je s toho "poprask na lagúne"..

Už to o niečom svedčí..

A je to sranda.. Takže to aspoň do tejto témy patrí.. :P

 

-Kotleba dal o sebe vediet ze je krestan takym sposobom, ze ho druhy neonacista (Kasubjak) fotil, ako klaci v kostole a zdielal to na fb. Co k tomu dodat. Normalni ludia sa v kostole fotia nanajvys na tak svadbe. Toto nie je prejav viery, ale zufalost politika.

-Ja som nikde nenapisal (ani len medzi riadkami) ze krestania su fuj. Rozviaz si uz konecne tie uzliky na vedeni.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game

 

nechcem sa miesta do vasej prestrelky, ale ako pise alamo hote vyssie, tak tuto "veludalost" mal dat dead do temy o Kotlebovi a nie do temy nabozenstvo, ktora ma este aj podnazov ...vazne....menej vazne.....jedine vysvetlenie je to, ze chcel poukazat na "tupost" veriacich krestanov a ich "tupe" a"bezduche" spravanie....mas iny nazor na to?

 

Pozri, napriklad taky papezov novoprijaty "zakon", ze kazdy clen cirkvi, ktoremu bude dokazana korupcia, sa potresta exkomunikaciou, sa tu nejako minul ciela, ale Kotleba sa sem, ako nejaka celebrita v cirkvi dostal.....divne :(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game

 

nechcem sa miesta do vasej prestrelky, ale ako pise alamo hote vyssie, tak tuto "veludalost" mal dat dead do temy o Kotlebovi a nie do temy nabozenstvo, ktora ma este aj podnazov ...vazne....menej vazne.....jedine vysvetlenie je to, ze chcel poukazat na "tupost" veriacich krestanov a ich "tupe" a"bezduche" spravanie....mas iny nazor na to?

 

To je tak trapne, ako vysvetlovat niekomu pointu vtipu. Presne tak trapne je aj klacanie Kotlebu pred fotoaparatom -a oltarom. Ak by to robil cojavem sef poziarnikov z Orechovej Potone, nedam to do temy o poziarnikoch, ale tu.

 

Ono to totiz nie je jediny pripad, co sa sef neonacistov "za boha za narod" v tomto smere o nieco snazi

 

https://www.postoj.sk/25033/kotleba-nadbieha-veriacim-modlitbou-k-panne-marii-falosny-biskup-mu-neprekaza

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ak by si bol pouzil ako vtip napr. krestanskeho knaza, co si isel vyprosit milost od Alaha, tak to by sem patrilo, ale tento tvoj "vtip" tu nie je vtip a preto patri do temy o LSNS. Urcite by to tam bolo usmevnejsie, ako tu :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

nazbieralo sa z kdejakých zdrojov, niečo menej vážne, niečo priveľmi vážne... tento svet nie je normálny. lepšie by mu bolo bez ľudí.

 

a je to jasné - chudák malý dino... takto to teda bolo :(

post-3-0-58360400-1500124647.jpg

 

 

a vtípky končia:

post-3-0-05048700-1500124679.jpg   post-3-0-38157500-1500124680.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

vážna otázka
 

Otevření berlínské Ibn-Rushd-Goethehovy mešity v polovině června vyvolalo pozdvižení. Její provozovatelé vsadili na pokrokovost a rozhodli se, že tak ukážou přívětivou a otevřenou tvář islámu.

V mešitě, která sídlí v budově kostela, se totiž modlí muži a ženy společně a vítáni zde jsou i ateisté nebo homosexuálové. Naopak zakázané jsou zde burky zahalující celý obličej.

 

Otevření mešity v Německu rozhýbalo debatu o tom, zda se mají muslimové žijící na Západě islámských pravidel striktně držet, nebo je čas, aby se části svého náboženství vzdali.

 

poprask mezi muslimy, kterým se život bez pravidel nelíbí

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Čo ak samotná myšlienka "Existuje Boh, je dôkazom, že máte slobodnú vôľu?"

Keby ste ju nemali.. A Boh by v reálnom svete totálne neexistoval, nedokázali by ste, predsa ani len vymyslieť ten pojem "Boh"..

..

Ak dokážeme vymýšľať pojmy, ktoré v reálnom svete nemajú reálny náprotivok.. Čiže dokážeme viac než iba trpne popisovať realitu, ale dokážeme vymyslieť niečo nové a naviac.. Tak máme slobodnú vôľu..

..

Iba ak by ste začali tvrdiť že Boh predsa reálne existuje.. A my sme si ho teda nevymysleli.. Iba sme popisovali realitu.. Potom by ste mohli poprieť že máme slobobodnú vôľu..

:P

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

trest boží:
 

Přírodní katastrofa je dle nich odplatou za americkou zahraniční politiku v zemích na Blízkém východě. „Kvůli hrozící bouři musely miliony lidí na Floridě opustit své domovy. Tohle je odplata za vaše zločiny proti muslimům. Nezapomeňte na to,“ vzkázal do USA sympatizant radikálního islamismu, který si říká Abú Jandal.

 

Radost nad přírodní katastrofou, která zanedlouho postihne Spojené státy, vyjadřují příznivci Islámského státu, ale také třeba sympatizanti Al-Káidy. Například saúdský duchovní Abdulláh al-Mohaisany prohlásil, že taková neštěstí jsou „normální“, protože Američané „jsou stále zkorumpovanější“.

http://www.info.cz/svet/tohle-je-odplata-za-vase-zlociny-proti-muslimum-dzihadiste-oslavuji-hurikan-ktery-zasahne-usa-15659.html

 

ovšem nič prevratné a nič, čo by mohlo prekvapiť, nedávno sa takto vyjadril taliansky od vizáže slizský pedofilný taliansky katolícky kňaz

- talianske zemetrasenia boli trest boží za homosexuálov - je to tu kdesi asi o stránku dozadšie. nechce sa mi ho hľadať.

 

rétorika sa nemení :klobuk:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov