Skočiť na obsah

Alternatívna profesia


RoSo

Odporúčané príspevky

Poznáte otázku: "Deti, čím by ste chceli byť?"

 

Tak sa vás aj ja pýtam, akú inú profesiu by ste chceli vykonávať mimo tej súčasnej, poprípade u študentov, čím by ste chceli byť, ak by ste nemali pôsobiť v odbore, ktorý študujete?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 60
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • arwiel

    5

  • Nokia

    5

  • Sniper

    4

  • game

    4

Top prispievatelia v tejto téme

vždy som chcela byť smetiarom... nie jazdiť na aute či robiť niektorého z naskakavačov, ale pekne behať po meste s metlou a lopatkou... ak to takto budem v škole flákať ako po minulé roky, aj tak skončím... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja by som napr. chcela vyvolávať fotky, študovať staré knihy, mať vlastnú kapelu a ešte by som chcela byť vojak, ale taký ten, čo nikdy nezomrie. Plazila by som sa v blate a lejaku, to by som chcela...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zial az taky vyber nie je ...kebyze som si nevedel najst robotu v odbore co studujem tak ak dostanem dobru ponuku a prijatelny plat tak beriem takmer hocijaku pracu, ale radsej by som pracoval vo svojom odbore :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

keby som nestudoval to co studujem pripadne sa vybral inou proffesijnou cestou, tak by som bol skladatel, dirigent, jazykovedec, docent alebo professor na fakulte, .. taketo daco

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 3 týždňami...

super stolár je tiež umelec ... bratranec je umelecký stolár a do každého vyrobeného kúska dá časť seba ...

s umením, s reklamou, vymýšľaním pekných vecí by tu chceli robiť viacerí - to je super, aspoň čiastočne sa mi to splnilo, občas, síce veľmi zriedkavo, ale robím niečo pre jednu reklamnú agentúru ... a písať a kresliť môžem aj tu ... takže zasa je to "niečo s umením"

zisťujem vo vlastnej rodine, že to nie je ľahký chlebík ... ale krásny :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Mňa ešte napadlo... taký antikvariát aj so starými platňami, hudobnými nástrojmi a inými haraburdami, mohol by sa tam aj podávať čaj či káva, bola by tam čitáreň, ticho, len vôňa kníh a šuchot ich obracajúcich sa strán, príjemní ľudia... :lol: Krásna predstava. Ja by som bola správca toho všetkého, hmmm.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mňa ešte napadlo... taký antikvariát aj so starými platňami, hudobnými nástrojmi a inými haraburdami, mohol by sa tam aj podávať čaj či káva, bola by tam čitáreň, ticho, len vôňa kníh a šuchot ich obracajúcich sa strán, príjemní ľudia... :lol: Krásna predstava. Ja by som bola správca toho všetkého, hmmm.

ty správca, ja to budem vlastniť :)

 

inak, na to, aby som mala alternatívnu profesiu, by som musela najprv vedieť, čo chcem a čo budem vlastne robiť v skutočnosti :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja by som chcel byt badatelom, ale nie na zemi, ale vesmiru.......proste postavit korab, s ktorym by som sa mohol pozriet do najvzdialenejsich kutov vesmiru............neuskutocnitelny sen, ale to by bol fakt ze sen. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...
no neviem teda čím ešte budem, ak to dotiahnem na titul, možností bude vela :lol: ... ale tak najskôr bych pozarábala neaký majland (dúfam) v poisťovni alebo na daňovom, zdierať slovenský národ :) :) aj niečo s justíciou by sa dalo ... mno a potom chcem mať vlastnú krčmu, takú normálnu putiku, wáá ;) ... alebo možno aj dom služieb - bordel ;) však v tom sú velké prachy ;) teraz rozmýšlam, že ani hospic by nebol zlý, na slovensku je takýchto zariadení ešte pomenej, ale na to treba mať už balík a zbohatnúť či sa z toho dáko dá, no v súčasnosti ani nie ... možno keď sa nám tu namnoží viac milionárov, čo by chceli pre svojich dožívajúcich príbuzných len to najlepšie a neváhali by platiť pálky za vynikajúce služby, potom hey ... ešte si to premyslím ;)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som odjakživa chcel byť teroristom. Mojim snom bolo do vzduchu vyhodiť chemickú továreň a chemikáliami zamoriť celé mesto, kde by zomreli desaťtisíce ľudí.

Často krát som si predstavoval ako by som dynamitom odpálil priehradu a voda by zaplavila veľa miest a dedín, kde by sa utopilo veľa ľudí.

Ale moja najväčšia túžba, keby som bol teroristom, bola uniesť lietadlo a naviesť ho na nejakú jadrovú elektráreň. Rádioaktivita by zamorila široké okolie, veľa ľudí by zomrelo a tí ktorí by to nestihli by sa museli vysťahovať.

 

Určite sa raz stanem členom Hamásu alebo Al-Kájdy a pôjdem na výcvik do Afganistánu.

 

(pre návštevníkov Fóra ktorí spolupracujú s FBI, CIA, SIS alebo FSB: robím si prdel).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Urcite by som chcel byt generalny manazer hokejoveho timu, postavil by som tim tak, ako sa to paci mne a neproduktivni starcia neprevereni novacikovia by mali menej sanci!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

ked som v case najvacsieho zapalu jazdenia na koni premyslala so sesternicou cim budeme, tak nas napadlo, ze pojdeme spolu studovat na jazdecku skolu, otvorime si vlastnu a budeme trenerkami :lol:

 

to sme mali cca 12 rokov, ale bolo to podarene.....takmer sa to aj naplnilo...

 

a teraz som rada ze som tak neurobila :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov