Skočiť na obsah

Alternatívna profesia


RoSo

Odporúčané príspevky

okrem toho, že som chcela byť baletkou, potom smetiarkou, spisovateľkou, kozmonautkou, opäť smetiarkou, učiteľkou, upratovačkou, učiteľkou, psychologičkou, učiteľkou postihnutých, učiteľkou 1-4... teraz idem čalúniť gauče :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 60
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • arwiel

    5

  • Nokia

    5

  • Sniper

    4

  • game

    4

Top prispievatelia v tejto téme

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...

Mňa by bavilo napr.:

 

- montovať satelity

- robiť deratizácie

- a z takých intelektuálnych niečo čo súvisí s astronómiou - najlepšie rádioastronómka a naj v SETI.

 

Keď som bola malá, tak každý deň som chcela byť niečo iné a potom mi to už začalo byť jedno.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

montovat satelity? rofl :) nechcel by som sa liepat po strechach domov v zime. nie ze by som bol padavka, nemam problem s manualnymi pracami, cely zivot byvam na dome, ale odtial potial :) teraz som v IT, alternativa snad len prekladatelstvo, ale to je zvacsa praca na doma a to nie je dobre, dobry pracovny kolektiv je jedna z veci co mam rad na mojej praci.

 

inak by som bol rad sportovcom, americky futbal, hokej, pripadne preteky nascar ..ked mi niekto ponukne, beriem :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aj som rozmýšľala nad IT, ale zas celý deň sedieť pri PC to by ma nebavilo. Mám rada pc ale tiež odtial potial .

 

No a čo. Mne sa to zdá super profesia. Ale radšej po balkónoch ako po strechách. Ide o to nastavovanie.

To sa mi na tom páči.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

- Cestovny sprievodca na zajazdoch (poznavacich)

- Sprievodca po archeologickych lokalitach (Antika)

- Sprievodca v muzeu (Anticka sekcia)

- Cestovatel (dokumentarna cinnost)

- Fotograf (dokumentarna cinnost)

- Majitel pizzerie (v zahranici)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

Taká pekná téma a pomaly tu zapadá prachom :lol: Takže..

ja som vždy chcela byť lekárka, a ešte stále ma to drží.. takže ak Boh dá a o dva ročky sa dostanem na medicínu.. juuj :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...

Niekedy ľutujem, že študujem to, čo študujem. Baví ma to síce veľmi, ale nikomu tým nepomôžem, že budem trkotať po portugalsky.

 

Keby som si mala znovu vybrať, chcela by som byť zverolekárkou alebo lekárkou. Rozhodne sa zvieratám budem v budúcnosti venovať, aj keď ešte neviem, ako. Možno sa to začne brigádou v ZOO, možno pôjdem na misiu zachraňovať ohrozené druhy, možno budem bývať sama len s kopou psov a mačiek, stiahnutých z ulice.

A keď už tak pekne snívam, tak budem vlastniť ranč s koňmi a ovcami :lol:

 

Keď odbočím od dobročinnosti, chcela by som byť herečkou, speváčkou, spisovateľkou, fotografkou, ... :) :)

 

Zatiaľ som len taká obdivovateľka ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

moja matka mi raz povedala, že budem skvelý divák TV :lol:

 

ale okrem toho som chcela byť žurnalista...

 

pravdepodobne, ak všetko pôjde ako má, školu neskončím ako učiteľka, ale ako odborník v obchodnej ruštine... čo ma teda až tak veľmi neláka, ale vždy lepšie ako keby som mala vyučovať slovenský jazyk...

 

až teraz sa na škole otvorila katedra slovanských jazykov a ja ich idem za to zabiť!!! slovanské jazyky, s výnimkou slovenčiny, sú mojou láskou... pravdou ale je, že viac ako slovenský, ruský a neaktívne český neovládam... ale rada si vypočujem všetky... možno niekedy v budúcnosti sa k ním ešte dostanem alebo keď budem prachatá, zaplatím si doučko u našej docentky a budem sa učiť bieloruštinu...

 

inak, z povolaní si viem ešte predstaviť prácu v kuchyni... varím veľmi nerada, ale veľmi rada túto prácu sledujem... a, samozrejme, aj koštujem :)

robila som v lete ako pomocník v kuchyni a aj keď to tam niekedy bolo na nevydržanie, tá práca ma bavila...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

rada by som mala vlastný obchodík (kamennú predajňu, nie internetový) s liečivými bylinami, sypanými čajmi, magickými predmetmi, amuletmi, tematicky zameranými knihami, sama by som si manažovala nákup a sem-tam aj predávala, jeeej, to by bolo :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Desdemona ak chces mat vlastne knihkupectvo urcite si pozri serial black books aby si vedela ako ho treba riadit :lol:

 

ja obcas premyslam ze sa vykaslem na IT, asi sa tu necham tymi profesiami inspirovat :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov