Skočiť na obsah

Need For Speed


Sniper

Odporúčané príspevky

Need For Speed

 

Pamätám že kedysi som tejto hre (myslím ako celok od 1 po 7) príliš neholdoval, ale v poslednej dobe ma to dosť chytilo. Bohužiaľ full mám iba predpotopnú NFS3, ale začínam pracovať na ďalších. Mal som aj NFS5 len sa mi niekde stratila a aj NFS 6 či 7 som niekde dal.

 

Ktorý diel najviac obľubujete a prečo? A najmä ktoré auto :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 40
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    11

  • Mazmar

    5

  • Ignatius

    3

  • Wink

    3

Top prispievatelia v tejto téme

jednoznacne NFS4 - kopec trati, vela nastaveni, damage, mohol si si pustit stierace a podla potreby zapnut svetla... super auta, celkom realisticke... :lol: ale doma mam Underground 1 a NFS2 ale to ma uz moc nebavi :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jednoznacne NFS4 - kopec trati, vela nastaveni, damage, mohol si si pustit stierace a podla potreby zapnut svetla... super auta, celkom realisticke..

j jediny co mě tam naštvalo...nevim kolik je to maximum, ale zdamagoval sem všechno na max (99 nebo 100%) a auto ještě celkem jelo :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

NFS1 - klasika, ale mňa akosi neoslovila.

 

NFS2 - nie, nie

 

NFS3 - málo tratí, ale celkom podarené vydanie, toto je moje obľúbené auto, Jaguar XJ220:

Obrázok

 

NFS4 - podarené vydanie, lepšie ako NFS3, ale hral som iba demo

 

NFS5 - pekná grafika, super efekty

 

NFS6/7 - tu sa mi to dosť pletie, viem že jedno z nich malo až moc prešperkovanú grafiku, čo sa mi nepáčilo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Našiel som stránku kde z Mad Max si môžeš posťahovať autá.

Nájdeš ju tu.

 

Otvor adresár kde máš Need For Speed 3 a preklikaj sa do adresára GameData/CarModel

 

Tam si vytvor nejakú zložku, ktorá bude mať 4 znaky v názve.

 

Stiahni si zipy a obsah každého zipu (modelu ktorý chceš) rozzipuj do novovytvorenej zložky. Každý zip do jednej novej zložky, nie všetky zipy do jednej.

 

Takto si pridáš nové auto.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hral som NFS2 special edition - narazil som do nejakeho auta a ten odletel... dobre hluposti sa tam dali robit :lol: ..este si pamatam ze tam s jednym autom sa dalo ist aj vyse 400km/h

hral som aj NFS3 -tu som dost dlho hral... pekne trate a aj dobre auta , hlavne El NIŇO :)

dalsie serie sa mi velmi nepacili az NFS MOST WANTED - ta sa mi strasne pacila, hram ju aj teraz len nemam cd-cko ;)

najvacsia sranda je ked ma nahana 30 polictajtov to je pecka ;) :) a celkovo je hra graficky velmi pekne urobena a hlavne fyzika sa mi tam paci -ked narazim do policajneho auta nic sa mi nestane a mozem dalej jazdit ..bolo by to dost nudne keby stale po narazoch trebalo auto opravovat... ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hral som NFS2 special edition - narazil som do nejakeho auta a ten odletel...

preto sa mi to nepáčilo, úplne divná fyzika.

 

hral som aj NFS3 -tu som dost dlho hral... pekne trate a aj dobre auta , hlavne El NIŇO

El Niňov si dávam za súperov, iba tí sa môžu so mnou rovnať.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mne sa najviac pacilo most wanted ale aj underground bolo v pohode :) No znacku auta vam nepoviem, ale bolo zeleno cierne, krasny vynil, brala by som take aj v reale. A najviac som mala rada drift a drag. To boli pecky :lol: :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Najlepsi diel je podla mna V - Porshe Unleashed, islo asi o najrealnejsi diel serie (hlavne co sa fyziky tyka), a pacil sa mi ten koncept, prejst historiou znacky od prvych modelov az po sucastnost.

 

Potom to islo uz len dolu vodou. Underground, underground 2, most wanted su oddychove arkadovky na ktorych mi mimo fyzikalneho modelu (auta plavajuce po ceste) prekaza ten "teen" koncept celeho "pribehu". :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ako vidim tak tu vsetkych bavili tie postarsie diely. ja som osobne hral len 1tku a ptomom az hot pursuit 2 tam ma to chitilo a vsetky ostatne som musel mat a prejst behom jedneho vecera (14 hod).

 

ale predsa len podme si to zoradit aby som tu viviedol s omylu niektorych ktory si myslia ze N4S je 7 :lol:

 

1) Need for Speed (3DO) - 1994 hra ktoru moj PC nezvladal musel som sa ju hrat u sesternice

2) Need for Speed II (Electronic Arts (neskor EA)) APR 30, 1997

3) Need for Speed: Hot Pursuit (Electronic Arts (neskor EA)) Sep 30, 1998

4) Need for Speed: High Stakes (Electronic Arts (neskor EA)) Sep 29, 1999

5) Need for Speed: Porsche Unleashed (Electronic Arts (neskor EA)) Mar 28, 2000 hral som az po nastupe HP 2 ale nejam ma to nebavilo kvoli rozbitnej fyzike auta

6) Need for Speed: Hot Pursuit 2 (Electronic Arts (neskor EA)) Oct 21, 2002 krasne prepracovane na dobu v ktorej to vyslo ale moje znalosti hier mi ju nedovolili prejst

7) Need for Speed Underground (Electronic Arts (neskor EA)) Nov 17, 2003 dost monotonne a tie vylepsenia auta sa mi aj tak nepacili chybalo tomu mesto ktore bolo nasadene az v 2ke

8) Need for Speed Underground 2 (EA, EA Canada) Nov 9, 2004 pekna grafika pekne mesto N4S malo dej ale inak nic moc zas som okrem performence ziadne doplny nevyuzil. (ok ok jasne ze som si potom robil aj pekne auta ale len preto aby som zabil cas predsa len taky Nissan 350Z vyzera pekne ked nanho date nejaky body shield)

9) Need for Speed Most Wanted (EA Games, EA Canada) Nov 15, 2005 genialna hra, skresane doplnky ktore nfsu2 robili zbytocne velkou vyberom, auta pekne na svoju dobu a bol tam dej

10) Need for Speed Carbon (EA Games, EA Canada) Oct 31, 2006 odkedy je oznamene sa ho neviem dockat dufam ze EA so svojimi odkupenymi firmami urobia dobru pracu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1. NFS ma na svedomi tiez Electronic Arts) :lol:

 

5) Need for Speed: Porsche Unleashed (Electronic Arts (neskor EA)) Mar 28, 2000 hral som az po nastupe HP 2 ale nejam ma to nebavilo kvoli rozbitnej fyzike auta

V porovnani s U, U2, MW je Porshe Unleashed simulator... vsak v tych hrach auta doslova plavaju po vozovke.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no poviem to takto. sice robim na pohlad maniaka do hier a vtyzeram akoby som sa hraval od rana do vecera ale pravda je opak pri hre nevydrzim ani 2 hod ak mam pri nej rozmyslat alebo si davat pozor preto seriu NFS povazujem ako odreagovanie a vnimam to ako nieco nerealne takze mi je to jedno ze sa auta rozbit nedaju.

 

nejake info k Carbon:

 

presnejsie neoficialny Car List:

 

Zde je výpis oficiálně potvrzených aut nebo těch, které jsme mohli shlédnout v trailerech či screenshotech:

 

Alfa Romeo Brera (2006)

Audi Le Mans Quattro (2007)

BMW M3 GTR (2003)

Daimler Mercedes-Benz CLK 500 (2005)

Dodge Challenger

Ford Mustang GT (2006)

Chrysler 300C SRT-8 (2006)

Lamborghini Gallardo

Lamborghini Murcielago (2004)

Lotus Elise 111R (2004)

Mitsubishi Lancer EVO IX

Nissan 350Z Fairlady Z (2006)

Porsche Carrera GT

Porsche Cayman S (2006)

Toyota Supra (1998)

Volkswagen Golf R32 (2006)

 

 

Ruská fanstránka RusUP sestavila předběžný carlist budoucího NFS: Carbonu, a to dle dříve uvolněného traileru. Hodně zde napovídaly tvary světel jednotlivých aut. Na anglickém fóru NFSplanet navíc můžete najít detailní rozbor vozidel z traileru a jejich rozanimování, čímž se přišlo na následující seznam (P = potvrzeno):

 

(P) Toyota Supra

Honda S2000

Nissan 300ZX

(P) Nissan 350Z

(P) Porsche Carrera GT

(P) Porsche Cayman S

Porsche 911 Turbo

(P) Lamborghini Murcielago

(P) Lamborghini Gallardo

(P) Ford Mustang GT

Jaguar XKR

 

 

Podle stránky Gamezone.de by se měly ve hře objevit následující auta (P = potvrzeno):

 

Aston Martin DB9

(P) Dodge Challenger

Dodge Charger (2007)

Dodge Viper

Ford Mustang (Shelby GT-500 Version - 2007)

(P) Lamborghini Gallardo

Mazda 3

Mazda RX-7

Mazda RX-8

Mitsubishi Lancer Evolution IX

(P) Porsche Carrera GT

Subaru Impreza WRX STI (2006)

 

Tak a máme tu druhú časť zoznamu áut, pribudli nám autá do každého typu, čiže muscle,exotic a tuner. V zozname uvidíte veľmi známe autá ako Shelby GT500, ktoré určite poznáte z filmu 60 sekúnd ako Eleanor, taktiež kultový Nissan Skyline GT-R R34 a napr. technologicky vyspelý Mercedes-Benz SLR McLaren. Tento zoznam obsahuje celkovo 14 áut. Pravdepodobne o niekoľko týždňov vyjde ďalšia časť zoznamu, OK už Vás nebudem napínať, tak tu ho máte :

 

1967 Shelby GT500

1969 Dodge Charger R/T

1970 Plymouth Cuda

2005 Ford GT

2006 Corvette Z06

2006 Ford Mustang GT

2005 Monaro Vauxhall VXR

1970 Chevelle SS

2005 Mercedes-Benz SL65 AMG

2004 Mercedes-Benz SLR McLaren

2006 Mitsubishi Eclipse GT

1999 Mitsubishi Eclipse

1999 Nissan Skyline GT-R R34

2005 Renault Clio V6

 

Taktiež Vám tu dávam autá, ktoré boli oficiálne oznámené minule:

 

2003 BMW M3 GTR

2006 Porsche Cayman S

2006 Nissan 350Z

2004 Lamborghini Murcielago

2006 Ford Mustang GT

2007 Audi Le Mans quattro

2004 Lotus Elise

1998 Toyota Supra

2006 Alfa Romeo Brera

2006 VW Golf R32

2005 Mercedes-Benz CLK500

2006 Chrysler Hemi 300C SRT8

 

 

 

pridane dna 07.09.2006

(zdroj nfs.bonusweb.cz)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 1 mesiacom...

ano uz od NFS 1 v hre existuje takzvany kečup (catch up) ktory sa da vypnut jedine v novych nfsckach a to tiez len v quick race mode.

 

mimochodom kazdy odporca NFS most wanted by mal skusit carbon. ja ho uz mam tyzden doma a este som sa hral len chvilu ale pacilo sa mi to.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ľudia, som tu myslím ešte nespomenul, že práve v sérii NFS, konkrétne v treťom dieli, som nadobudol svoj jedinečný a neopakovateľný jazdecký štýl :) Keď jazdím, tak jazdím, ale keď si jazdu vychutnávam, vtedy sa to prejavuje. Hlavným znakom je tzv. "surfovanie", ktoré spočíva v jazdení po čomkoľvek šikmom, ďalej sa snažím skočiť na čomkoľvek čo sa zdá schopné ma nechať skočiť a samozrejme si nevšímam cestu, ale využívam okolitý ´terén nakoľko sa to dá, aby som vyskúšal, čoho všetkého som ja s autom schopný a tak podobne... Daekin by vedel rozprávať :) Ozaj, to mi pripomenulo: podarilo sa vám už takéto auto |-----------------------| narvať do takejto štrbiny |--------|? Lebo mne v NFS 2 áno a nebola to žiadna chyba grafiky ani hry :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

NFS 1ku som hraval od 95 ci kedy to vyslo. pecka na tu dobu, akurat ze mi nesiel zvuk.

 

potom som hral az NFS U2 - paradna grafika, fakt mam rad tu hru

 

teraz hram Hot Pursuit 2 ... tieez vyborny kusok. len mam stale problem vytret spolubyvajuceho jazdiaceho na McLarene F1 LM, ked jazdim na Ferrari F50ke.

 

oblubene auto - v NFS1 Ferrari 512, v U2 Skyline, v HP2 Ferrari F50

 

btw, ked uz sme pri tom, pridavam otazku. RADITE RUCNE ALEBO AUTOMATOM? ja som na automate siel naposledy pri NFS1, bez manualu uz ani neviem jazdit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov