Skočiť na obsah

ICQ, Messenger


Sniper

Odporúčané príspevky

havarka ty si to neodpustíš :) :lol:

 

Asi zazálohujem všetky rozhovory a nakopnem sa s novou prázdnou databázou, bude to aj štartovať rýchlejšie.

 

Inak už to aj mne ide.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ziadny jabber, aspon kym cca 93% ludi v mojom contact liste bude ficat na Iseekyou

Mily weirdo, ale takymto uvazovanym si jabber nedas nikdy, sak jasne, pohoda, nic sa nedeje. :lol:

 

Ale napr. Ja si teraz kecam s kamošom, a to. že spadlo, icq mi v podstate vôbec nevadí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

MSN je sluzba.

Windows Messenger je program.

 

btw, havarka, icq takto padne asi 2x do roka, a tych 20minut som prezil. pre mna vazne nema zmysel davat si jabber, lebo nebudem mat s kym komunikovat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jj, MSN protokol je jednoznacne lepsi od ICQ.

a taktiez aj WLM je ovela lepsi nez dobabrane ICQ5.x

 

takze v tomto pripade je uplne jedno, ci ide o protokol alebo program, vsade vedie Micro$oft :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jj, MSN protokol je jednoznacne lepsi od ICQ.

a taktiez aj WLM je ovela lepsi nez dobabrane ICQ5.x

 

takze v tomto pripade je uplne jedno, ci ide o protokol alebo program, vsade vedie Micro$oft :)

MSN protokol je lepsi? a v com napriklad?

No napriklad v tom, že nejde vyhľadávať užívateľov, aspoň v MSN 7.5 nešlo.. :lol:

 

btw:

 

JABBER CZ SERVER

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja nevidim absolutne ziadnu vyhodu MSN. naopak, mam k nemu odpor, pretoze

 

1. Messenger je sucastou kazdeho noveho Windowsu, a ja ho nechcem

2. nedaju sa posielat spravy pri offline stave adresata, co povazujem za tazku chybu navrhu protokolu a neskutocne by ma to sralo, pretoze prave tuto fciu u ICQ vyuzivam casto. MSN pouzivam len ako pracovny nastroj a zasadne ho odmietam vyuzivat sukromne. mam ho v mirande, Messenger som poslal do teplych krajin, len co sa mi pocitac dostal do ruk.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1. Messenger je sucastou kazdeho noveho Windowsu, a ja ho nechcem

Sucastou kazdeho Windowsu je Windows Messenger, co je absolutne jednoducha verzia, ktora nema skoro ziadne funkcie

 

 

 

2. nedaju sa posielat spravy pri offline stave adresata, co povazujem za tazku chybu navrhu protokolu a neskutocne by ma to sralo, pretoze prave tuto fciu u ICQ vyuzivam casto. MSN pouzivam len ako pracovny nastroj a zasadne ho odmietam vyuzivat sukromne. mam ho v mirande, Messenger som poslal do teplych krajin, len co sa mi pocitac dostal do ruk.

zasmial som sa. V messengeri idu posielat spravy offline od verzie 8.0, ktora je uz par mesiacov v obehu

 

nehovoriac o tom ze konverzacia viaceryhc clenov je v msn prepracovanejsia a je jednoduchsia 10 nasobne

 

este nieco?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

icq vie posielat offline msgs odkedy existuje.

 

ja ten drbnuty program na kompe nechcem, prekaza mi, je deravy a ine MSN klienty nevedia multichat ani offline msgs. takze tak. z akehokolvek icq poslem offline msg, u MSN to neplati. a prejst na nejaku 8mu verziu kvoli tomu, ze u Microsoftu sa zbadali par mesiacov dozadu, no mf.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no a co, na icq ked chces spravit multi chat porád o nervy prides kymsa to zprovozní a ked uz tak to vyzera jak o mur oplieskany jeremiasov kar. male zasrane okienko, kde ma kazdy rovnake pismo a ziadne moznosti.

 

v msn to vyzera presne tak isto ako ked si pisu dvaja, vsetky funkciu su k dispozicii, staci dva kliky a hned je multi chat hotovy.

 

msn mi nesiel doteraz 2 krat v zivote ked mali nejaku poruchu, co sa o icq povedat neda.

 

icq je proste uplna sracka, mam ho len kvoli tomu ze ho ma vela ludi s ktorymi komunikujem, ved som aj aj rok asi odmietal.

 

vyzera to nahovno, sprava sa to nahovno, je to nahovno

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov