Skočiť na obsah

ICQ, Messenger


Sniper

Odporúčané príspevky

No tamto bolo ICQ6 na druhej strane.. aj QIP píše aj čas odoslania... Čo sa týka Mirandy na druhej strane, tak neviem - zas toľko mi tí ľudia čo ju používajú nepíšu, abych si bol istý, že som od nich nejakú offline správu dostal... a trilian už vôbec neviem - to má momentálne len jeden kontakt u mňa, pričom prakticky nepíšeme...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Dark aj to ze sem nehodil screenshot hodeny do wordu dokazuje aspon nejaku davnu inteligencie :lol:

ale podla hlasky sa da zistit ze to bude miranda a ak by pan bc poznal gugel hned by vedel kde je problem, ale to asi chceme privela

  • Pridať bod 1
  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 8 mesiacmi...

môj akčný rádius Daekina neobsahuje, ale mne to robieva Hedgehog, hoci nie neustále, ale každý deň a denne veľakrát mi oznámi, že je pripojený ... majú to zrejme v rodine :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zivotne obdobie spojene s ICQ uz mam za sebou. uz ho pouzivam len na uchovanie historie - ze ked sa s niekym bavim na facebooku, a su vyslovene vety historickeho vyznamu, tak ich copnem do ICQ.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Facebook mi prijde maximalne neprakticky na takuto komunikaciu, hlavne z toho dovodu, ze ta pri dlhsej necinnosti odpaja a nieje mozne poslat chat spravy v offline rezime.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hmmm.....je mozne, ze QIP infium 9034 ma nejaku chybu v ICQ protokole...

predpokladam, ze predtym vam to nerobilo, to som mal verziu 9032...

skusim sa povrtat v nastaveniach, lebo pravdupovediac ma nasrdilo vcera, lebo som sa prihlasil ako invisible a ozval sa mi jeden znamy...uz to mi bolo divne...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

ICQ kúpili Rusi

 

možno sa teraz ruskí nádejní kamaráti s azbukou budú hrnúť hromadnejšie než doteraz : )

 

ICQ zmenilo majiteľa. Kúpili ho Rusi

 

Komunikačná služba ICQ zmenila svojho majiteľa už po druhý krát

...

Služba ICQ bola spustená v roku 1996 izraelskou firmou Mirabilis, o dva roky neskôr ju však odkúpila americká AOL.

...

Používateľské prostredie bolo preložené do 16 jazykov a službu aktívne používa mesačne viac ako 32 miliónov používateľov.

 

Čítajte viac: http://pocitace.sme.sk/c/5350703/icq-zmenilo-majitela-kupili-ho-rusi.html#ixzz0mQamutLA

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 10 mesiacmi...

istotne

 

na FB to máš all in one

to,

že technická úroveň tohto chatu je oveľa menšia ich nezaujíma-netrápi

- môžu tu chatovať so svojou mamou, tetou, kolegyňou (to isté patrí aj pre mužský rod, akurát v menšom počte ^_^),

kt. nie sú natoľko počítačovo gramotné

bude to zrejme v tom,

že ľudia sú lenivý zapínať ICQ, resp. to už nepovažujú za potrebné

duplom,

keď na FB môžu chatovať s oveľa väčším počtom ľudí ako majú v ICQ liste

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov