Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

Viete, čo vám, zhýčkaní páni chýba?

Rok základnej vojenskej služby, a svojím krkom Vám ručím za to, že by ste vôbec neskúmali, či je baba oholená, alebo nie. Stačí, že je to baba. :zubiska:

  • Pridať bod 4
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

o holení.

hm. alebo neholení.

vyberte si :smile2:

 

nič lepšie nejde robiť v silvestrovský večer, než pátrať po dlho zanedbávanom bulvári, v pozadí krimi v tv, vonku búchajú petardy a pokusné ohňostroje, susedom švitorí, tak silvestrovky, ... a zrazu senzačná správa, vrchol bulváru, ten desivý infantilný text takmer nejde čítať, ale podstatná je správička :

 

je v starej dobrej Anglii jedna mladá žena, ktorá si prestala holiť chĺpky !!! :smile2: hrôza a des, sodoma gomora, už bola aj v telke, a dokonca vraj svoje chĺpky miluje ! :)

 

článok s rýdzo bulvárnym komentárom je tu: http://badman.aktual...zdroj=clanky a samozrejme je televízne vystúpenie krásnej Emily aj na YouTube :

 

http://www.youtube.com/watch?v=CmBD8WZY4tw

 

páči sa mi, ako sa tá vyholená odchĺpkovaná blondína od nej podvedome odťahuje, akoby boli tie chĺpky nákazlivé :)

 

tak ... vážení : holiť, či neholiť ? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

zablúdila som do tejto témy, a veru som sa bavila snáď po celý čas čítania... Nohy nemám chlpaté, to, čo tam mám, je naozaj minimum, takže ma ani nenapadne si ich holiť, neviem načo. Ani v podpazuší som nebola obdarená ktovie čím, takže o to sa mi stačí raz za čas postarať. Celkom mi stačí Opilca alebo podobné krémy. A to ostatné, pre môj kmeťský vek s tým sa tu chváliť nebudem. Predsa len extrovert odtál-potál.

Ale zato ked som mala asi tak 11 - 12 rokov, bola som v tábore a vyzliekli sme sa do plaviek. A keď som zočila našu vedúcu, skoro mi oči vypadli. Mala chlpy od bikín z tej vnútornej strany stehien asi tak do polky...nikdy predtým a nikdy potom som také dačo nevidela, a ked som prišla do puberty a začali mi tiež rásť chlpy, len som sa modilila, aby mi nenarástli také ako tej vedúcej. Musela mať nejakú hormonálnu poruchu, ale o takých veciech som vtedy nechyrovala. Neviem, prečo si to neoholila, určite sa musela cítiť nepríjemne s takými huňatými stehnami...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vilmuska, je to zrejme nejaka endokrinologicka porucha, uz som o tom nieco pocula, mavaju to najcastejsie ludia s tmavsim sfarbenim vlasu, teda aj ochlpenia, pre baby v puberte to musi byt dost traumaticke

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to verím, ale ona to zvládala aspoň pred nami deckami bravúrne, a aj pred kolegami vedúcimi. Keby mala za to mindráky, nebola by sa vyzliekala do plaviek, ale by si bola dala nejaké kraťasy tesne nad kolená, aspoň ja teda by som sa určite nevyzliekala a neodhaľovala tie časti tela, pre ktoré trpím jako kôň. Inak to bola celkom pekná baba a aj postavu mala celkom peknú.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 rokmi...

Tema holenie. Nasiel som ju dam totu.

 

https://www.youtube.com/watch?v=2fqrjUAJFvk

 

Ja som fajciar a kamarat s kym hram moj syn( s jeho synom asi 7 rokov od vtedy ho poznam) mi odporucil aby som sa vyholil. Boli sme spolu v aute a ten den som sa osprchoval, co ja velmi nerobim.

 

 

Asi 3 mesiace dozadu som mal vypite tak ma ohol zena. Pod pazuchami. Spravila to. Ja rozdiel nepoznam.

 

Co viem neprijemne bolo ze som sa potil a si to daval dole,rukov. Ked mas chlpy sa o to nemusis starat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov